Dane kontaktowe

Pyszne.pl

Rybacka 9
53-656 Wrocław
dolnośląskie, Polska

careers.takeaway.com

NIP: 6152007726

Poznaj nas

“One company. One brand. One platform.”

Pyszne.pl

należy do międzynarodowej grupy JustEat Takeaway.com, lidera na rynku food delivery. Obecnie obsługujemy klientów w 23 krajach z całego świata, ale wciąż mamy apetyt na więcej!

Nasza misja

to zapewnienie konsumentom i restauracjom szybkiej, łatwej i niezawodnej możliwości zamówienia jedzenia z dostawą: przez telefon lub za pomocą kilku kliknięć myszką.

Będąc wiodącym serwisem Food Delivery

stawiamy na proste rozwiązania, codziennie znajdujemy nowe sposoby, dzięki którym dbamy o siebie nawzajem i dostarczamy to co najlepsze dla naszych klientów.

Niezależnie od Twoich umiejętności, oferujemy szeroki zakres ekscytujących ról.

Udoskonalamy naszą platformę, tworzymy strategie, które pozwalają nam zrozumieć i dotrzeć do nowych klientów. Słuchamy naszych pracowników i zapewniamy im to czego potrzebują.

Czekamy na Ciebie, Twoje pomysły, doświadczenie i talent!

Historia i nasze wartości

Przebyliśmy długą drogę. Zaczynaliśmy w 2000 roku jako mały, studencki start-up. W zaledwie kilka lat udało nam się zyskać miano wiodącej grupy  z sektora Food Delivery. Nasze biura znajdziesz min. w Berlinie, Enschede i Tel Awiwie , a także Bukareszcie, Brukseli, Sofii i Wrocławiu. Centrala firmy mieści się w Amsterdamie. Mimo odległości, które nas dzielą pracujemy jako jeden zespół i łączy nas wspólny cel.

#Lead

Jesteśmy dumni z bycia liderem w branży food delivery. Liczą się dla nas nie tylko liczby, ale również przykład jaki dajemy - tworząc innowacyjne i nieszablonowe rozwiązania biznesowe.

#Deliver

Dostarczamy więcej, niż obiecujemy, zarówno naszym klientom, jak i pracownikom. Osiągamy to poprzez pracę, odpowiednie zarządzanie i podejmowanie kluczowych decyzji opartych na wieloletnim doświadczeniu.

#Care

Dbamy o naszych klientów i partnerów restauracyjnych, rozumiejąc ich potrzeby. Stawiamy na pierwszym miejscu dobro pracownika, środowiska a także całej naszej społeczności.

Jak pracujemy

“Patrzymy w przyszłość na ciągle zmieniający się rynek i…”

Jako Just Eat Takeaway.com tworzymy społeczność 77 narodowości. W Polsce, zespół Pyszne.pl liczy dziś ponad 300 osób!
Naszym celem jest wspieranie pracowników w planowaniu i budowaniu własnej ścieżki zawodowej z uwzględnieniem osobistego potencjału każdej osoby.

W zależności od potrzeb zawodowych, oferujemy:

  • szkolenia, kursy językowe
  • regularne spotkania coachingowe
  • zakup książek wspierających rozwój osobisty
  • dofinansowanie studiów podyplomowych

Od pierwszych dni w Pyszne.pl możesz zostać Managerem. Jak to możliwe?

Spośród pracowników co miesiąc wybierany jest Manager ds. Dobrego Nastroju.

Jego rolą jest organizacja własnych przedsięwzięć i integracji, zarażanie uśmiechem oraz wsparcie eventów i oryginalnych pomysłów.

Stawiamy na work-life balance - poza pracą wiemy także co oznacza dobra zabawa, wspólnie cieszymy się z każdego nowego sukcesu i dbamy o dobrą atmosferę w biurze.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (30)