Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PwC

ul. Polna 11
00-633 Warszawa
mazowieckie, Polska

pwc.pl/kariera

NIP: 1132399979

OFERTA

W zależności do zespołu, do którego dołącza Kandydat, praktyki w PwC trwają od 3 do 12 miesięcy. Na praktyki mogą aplikować absolwenci, studenci studiów drugiego stopnia oraz III roku pierwszego stopnia. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego - najważniejsze są dla nas zdolności analityczne, umiejętności logicznego myślenia i chęć rozwijania swoich umiejętności. Praktyki w PwC są zawsze płatne, oferujemy także kartę Multisport. Praktyki dadzą Ci możliwość aktywnego włączenia się w pracę swojego zespołu, podczas wykonywania odpowiedzialnych zadań. Zaprosimy Cię do udziału w projektach oraz zapewnimy wsparcie naszych ekspertów. Od pierwszego dnia w PwC będziesz brałć udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych, a jeżeli dobrze zrealizujesz powierzane Ci zadania, po zakończeniu praktyk zaproponujemy Ci pracę na stałe na stanowisku Konsultanta!

Benefity:

  • karta sportowa
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu
  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • świeże owoce każdego dnia  

Jak wygląda rekrutacja?

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk lub zatrudnieniem zapraszamy na naszą stronę pwc.pl/kariera. W pierwszym kroku prosimy o zaaplikowanie na konkretne ogłoszenie. Aplikujący może udostępnić nam CV albo profesjonalny profil w mediach społecznościowych.

W przypadku studentów, po zaaplikowaniu online prosimy o wzięcie udziału w grze rekrutacyjnej mającej na celu ocenę poszukiwanych przez nas umiejętności i zdolności.

Następnie zapraszamy do kolejnego etapu, jakim jest weryfikacja kompetencji przez narzędzie HireVue. Kandydat może w dogodnym dla siebie miejscu i czasie nagrać swoje odpowiedzi na pytania weryfikujące np. poziom znajomości języka angielskiego.

Ostatnim etapem jest wideorozmowa kwalifikacyjna z menadżerem połączona z mini Assessment Center.

PROGRAMY PWC

1. Program płatnych praktyk dla studentów I, II oraz III roku, oparty o 2-miesięczne praktyki (lipiec – sierpień).

Program płatnych praktyk dla studentów I i II roku, oparty o 2-miesięczne praktyki (lipiec – sierpień). Program WEX to idealna szansa na sprawdzenie się w różnych zespołach w ramach struktury PwC, rozbudowanie sieci kontaktów i możliwość wzięcia udziału w skróconym procesie rekrutacyjnym, którą uzyskują najlepsi praktykanci. Praktyki odbywają się we wszystkich biurach regionalnych PwC.
 

2. Program Influencer PwC (dawniej Ambasador)

Co roku współpracujemy z około dwudziestoma studentami z całej Polski, aktywnie działającymi w organizacjach studenckich, którzy reprezentują PwC w społeczności studenckiej na swoich uczelniach. Influencer PwC Wspiera nas w social mediach, informuje znajomych o aktualnych ofertach rekrutacyjnych, współorganizuje razem z nami dni otwarte, warsztaty czy pośredniczy w obejmowaniu przez PwC patronatu nad różnymi wydarzeniami.
 

3. Data Talent Lab

Program mentoringowy dla studentów II i III roku studiów, zainteresowanych tematyką Data
Science w biznesie. Praca odbywa się w grupie projektowej pod okiem mentora z PwC na prawdziwych danych oraz realnym wyzwaniu biznesowym.
Program trwa od połowy lutego do końca maja. Spotkania odbywają się regularnie raz w
tygodniu w biurze lub online. Program jest bezpłatny. Najlepsi otrzymają możliwość dołączenia do zespołu Data Analytics w ramach płatnych praktyk.

4. M&A TalentLab

Cykl certyfikowanych warsztatów PwC online prowadzonych przez Ekspertów PwC z doradztwa transakcyjnego.
Warsztaty realizowane są w 9 modułach, istotnych z perspektywy transakcji z największymi globalnymi funduszami infrastrukturalnymi, transakcji nieruchomościowej oraz moduł dotyczący finansowania transakcji.
Weź udział w warsztatach przygotowanych przez najlepszych!

5. Akademia Modelarza

Program 4-miesięcznych praktyk w zespole Risk Quants w dziale Financial Services Consulting, podczas których uczestnicy zdobędą różnorodne doświadczenie w pracy analitycznej lub programistycznej przy ciekawych projektach dla największych instytucji finansowych. Akademia Modelarza to możliwość pracy na projektach międzynarodowych, w różnych językach (w zależności od umiejętności), oferujących różnorodny poziom wyzwań. Nie zabranie pracy projektowej w zespole z naszymi konsultantami.

6. SAP Academy

4-miesięczny program praktyk w zespole SAP. W ramach praktyk wybiera się ścieżkę finansową, logistyczną lub techniczną i bierze udział w profesjonalnych szkoleniach pod okiem mentorów. Zespół SAP w PwC Polska to 50-osobowy team ekspertów wdrażających rozwiązania firmy SAP klientom w Polsce oraz za granicą. PwC jest oficjalnym partnerem firmy SAP o najwyższym statusie – platynowym posiadającym także certyfikację SAP Partner Center of Expertise (PCOE).

7. Salesforce Bootcamp

4-tygodniowy program szkoleń dla studentów i absolwentów zainteresowanych technologią
Salesforce. Możliwe 2 ścieżki rozwojowe do wyboru - consultant oraz marketing specialist. Zajęcia teoretyczno-praktyczne zapewnią kompleksowe wprowadzenie w tematykę Salesforce oraz pracy w metodyce agile.
Dla najlepszych uczestników istnieje możliwość zatrudnienia w PwC na stanowisku juniorskim.

8. Cloud Bootcamp

3-tygodniowy program szkoleń dla studentów i absolwentów zainteresowanych rozwiązaniami w chmurze. Zajęcia teoretyczno-praktyczne wprowadzające w tematykę rozwiązań chmurowych oraz metodykę migracji przedsiębiorstw do chmury. Dla najlepszych osób możliwość zatrudnienia w PwC na stanowisku juniorskim. Wszyscy uczestnicy otrzymują vouchery oraz certyfikację potwierdzającą uzyskanie kompetencji.

9. TECH Summer Camp

Program płatnych, letnich praktyk dla studentów od III roku. Podczas praktyk, studenci realizują projekt prawdziwego wdrożenia CRM. Praca odbywa się w metodyce SCRUM, najczęściej w departamencie Microsoft lub Salesforce. Program trwa 2,5 miesiąca - od lipca do połowy września w formie hybrydowej. Po praktykach istnieje możliwość pozostania w PwC na dłużej

Obszary

https://www.pwc.pl/pl/kariera/o-LoS.html

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (521)