Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PwC

ul. Polna 11
00-633 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.pwc.pl

NIP: 1132399979

OFERTA

W zależności do zespołu, do którego dołącza Kandydat, praktyki w PwC trwają od 3 do 9 miesięcy. Na praktyki mogą aplikować absolwenci i studenci studiów drugiego stopnia. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego - najważniejsze są dla nas zdolności analityczne, umiejętności logicznego myślenia i chęć rozwijania swoich umiejętności. Praktyki w PwC są zawsze płatne, oferujemy także kartę Multisport. Praktyki dadzą Ci możliwość aktywnego włączenia się w pracę swojego zespołu, podczas wykonywania odpowiedzialnych zadań. Zaprosimy Cię do udziału w projektach i wsparcia bardziej doświadczonych kolegów. Od pierwszego dnia w PwC będziesz brał udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych, a jeżeli  dobrze zrealizujesz powierzane Ci zadania, po zakończeniu praktyk zaproponujemy Ci pracę na stałe na stanowisku Konsultanta!

Benefity:

  • karta sportowa
  • dostęp do szkoleń e-learning, baz wiedzy i mentoringu
  • wsparcie Buddy’iego w pierwszych dniach praktyk
  • nowoczesny laptop i telefon służbowy z dużym pakietem danych
  • sekcje sportowe np. piłka nożna, koszykówka, ale także gry planszowe
  • świeże owoce każdego dnia  

Jak wygląda rekrutacja?

Proces rekrutacji studentów i absolwentów ma na celu badanie potencjału kandydata. Oparty jest na teście zdolności numerycznych, teście z języka angielskiego, a także Centrum Oceny.

Etapy rekrutacji:

  • Test zdolności numerycznych
  • Sprawdzian znajomości języka angielskiego (z wykorzystaniem aplikacji HireVue)

Video interview wykorzystujemy w celu ulepszenia i przyspieszenia procesu rekrutacji naszych kandydatów. Korzystamy z aplikacji „HireVue”, która daje szansę na przygotowanie się do rozmowy w dogodnym czasie i miejscu.

Poznaj zalety tej formy rekrutacji: https://vimeo.com/69210103

  • Centrum Oceny

Centrum Oceny składa się z business case'a i rozmowy kwalifikacyjnej.

PROGRAMY PWC

1. Program wakacyjnych praktyk WEX

Program płatnych praktyk dla studentów I i II roku, oparty o 2-miesięczne praktyki (lipiec – sierpień). Program WEX to idealna szansa na sprawdzenie się w różnych zespołach w ramach struktury PwC, rozbudowanie sieci kontaktów i możliwość wzięcia udziału w skróconym procesie rekrutacyjnym, którą uzyskują najlepsi praktykanci. Praktyki odbywają się we wszystkich biurach regionalnych PwC.

2. Program Influencer PwC (dawniej Ambasador)

Co roku współpracujemy z kilkudziesięcioma studentami z całej Polski, którzy reprezentują nas w różnych organizacjach studenckich i na uczelniach. Infuencer reprezentuje PwC w środowisku studenckim, łączy świat biznesu ze światem nauki. Wspiera nas w social mediach, informuje znajomych o aktualnych ofertach rekrutacyjnych, współorganizuje razem z nami dni otwarte, warsztaty i testy zerówkowe na uczelniach.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (166)