Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PwC

ul. Polna 11
00-633 Warszawa
mazowieckie, Polska

pwc.pl/kariera

NIP: 1132399979

Potrafimy docenić wysokie kompetencje i zaangażowanie. Konkurencyjny system wynagrodzeń, odzwierciedlający doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz przyjazny program premiowania są tego najlepszym przykładem. Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy byli dobrze nastawieni do swoich obowiązków, dlatego zadbaliśmy o elementy wzmacniające motywację.
Naszym pracownikom gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla pracownika i członków najbliższej rodziny. Przyjęty przez nas system kafeteryjny sprawia, że to pracownicy sami decydują o tym, co chcą otrzymać. Produkty, spośród których mogą wybierać, wiążą się głównie z takimi kategoriami, jak: zdrowie, kultura i rozrywka, edukacja, sport, dom i rodzina.
W trosce o rozwój pracowników gwarantujemy dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń, baz wiedzy, mentoringu/ coachingu, możliwość nauki i pracy z uznanymi ekspertami z różnych dziedzin.
Nasze nowoczesne biura znajdują się w dogodnych lokalizacjach 8 miast. Pracownikom gwarantujemy każdego dnia świeże owoce, a w biurze warszawskim dodatkowo dostęp do firmowej kantyny.

PROGRAMY WDROŻENIOWE ORAZ SZKOLENIA

STABILNE ZATRUDNIENIE W OPARCIU O UMOWĘ O PRACĘ

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

BONUS UZALEŻNIONY OD WYNIKÓW PRACY

MOŻLIWOŚĆ AWANSU

UDZIAŁ W PROCESIE TWORZENIA WŁASNEJ ŚCIEŻKI ROZWOJU

MULTISPORT/BONY/VOUCHERY

ŚWIEŻE OWOCE KAŻDEGO DNIA

NOWOCZESNE BIURO I DOGODNA LOKALIZACJA

IMPREZY INTEGRACYJNE I KLUBY SPORTOWE

Dofinansowanie do zakupu okularów

Płatny program poleceń pracowników

Swoboda leczenia stomatologicznego