Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PwC

ul. Polna 11
00-633 Warszawa
mazowieckie, Polska

pwc.pl/kariera

NIP: 1132399979

Kim jesteśmy?

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i rozwiązywanie kluczowych problemów. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 284 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000. Osób w tym ponad 1000 w obszarze technologii.

Co nas wyróżnia?

Naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata.

Odpowiedzialność - Angażujemy się w działalność na rzecz wyrównywania szans w środowisku pracy, przestrzegamy zasad etyki, przejrzystości działań i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Różnorodność - Stawiamy na różnorodność: zatrudniamy osoby o wysokim potencjale z różnych uczelni i wydziałów. Dajemy możliwość pracy przy różnorodnych projektach.

Ekspertyza - Dajemy możliwość uczenia się biznesu od najlepszych, zarówno pod kątem dalszej kariery w korporacji, jak i z myślą o własnym start-upie.

Kompleksowość - Jako jedyna firma z branży oferujemy rozwiązania biznesowe „od strategii do wdrożenia”.

Innowacyjność - Dostarczamy zaawansowane technologicznie rozwiązania odpowiadające na wyzwania rzeczywistości i przyszłości.

Oczami pracowników

„Praca w PwC da się lubić....Ludzie, dynamiczne środowisko, pasja do podatków, a także ogrom wiedzy i ciekawych projektów – to tylko niektóre powody, dla których lubię pracować w PwC. Przez ponad pięć lat mojej pracy w ramach zespołu ds. podatków międzynarodowych zrealizowałem szereg projektów w towarzystwie młodych i ambitnych osób, pracując dla ciekawych klientów z największych polskich oraz międzynarodowych firm. PwC poświęca dużo uwagi swoim pracownikom i stara się, aby z roku na rok środowisko pracy było coraz bardziej przyjazne. Elastyczność oraz różnorodność pracy to powody dla których nadal chcę rozwijać się u boku PwC.” – Wiktor

„Praca w PwC daje mi satysfakcję i frajdę, ponieważ stanowi styk prawa i biznesu. Poza dziedzinami, w których się specjalizujemy, pozwala na poznanie szeregu innych aspektów pracy na rynku gospodarczym. Ponadto udostępnia przyjemne i proste w obsłudze narzędzia do budowania ścieżki kariery i networkingu. Kropką nad "i" jest prawdziwie przyjazna atmosfera i zaplecze socjalne, które sprzyjają utożsamianiu się z marką PwC.” – Marta

„Do PwC dołączyłam miesiąc temu na stanowisko praktykanta. Wszelkie obawy jakie mi towarzyszyły (sposób w jaki będę traktowana jako praktykant, ilość przekazywanych mi informacji czy klimat panujący w biurze) zostały od razu odrzucone. PwC mogę polecić każdemu! Wszyscy traktują się tu z szacunkiem i są pozytywnie nastawieni. Gdy tylko mam problem, każdy chętnie służy mi pomocą. Nie czuję się jak praktykantka, ale jak każdy inny pracownik. Moje obowiązki to zadania poważne a nie przysłowiowe „parzenie kawy” zlecane osobom stawiającym pierwsze kroki w firmie. Jestem bardzo zadowolona, że dołączyłam do grona pracowników PwC. Lokalizacja, czas pracy, atmosfera – wszystko na plus.” - Ola

Ostatnie wpisy dla PwC

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (222)