Dane kontaktowe

Pure Biologics S.A.

Duńska 11
54-427 Wrocław
dolnośląskie, Polska

purebiologics.pl

NIP: 8943003192

KARIERA W PURE BIOLOGICS

Pure Biologics jest spółką biofarmaceutyczną specjalizującą się w pracach badawczo-rozwojowych w obszarze innowacyjnych leków biologicznych, testów diagnostycznych i wyrobów medycznych o zastosowaniu terapeutycznym. Prowadzi także badania kontraktowe w zakresie selekcji cząsteczek aktywnych do zastosowań medycznych (przeciwciał i aptamerów) oraz produkcji, oczyszczania i analizy rekombinowanych białek i rozwoju metod pomiarowych.

ZESPÓŁ

W Pure Biologics S.A. zbudowaliśmy zespół blisko 80 specjalistów pracujących w ramach 6 grup badawczych w dziedzinie biologii molekularnej, biologii komórki, aptamerów, biofizyki, bioinżynierii białka, przeciwciał. 40% naszych pracowników może się pochwalić stopniem doktora. Realizujemy projekty badawczo-rozwojowe o wartości ponad 120 mln złotych i stale uruchamiamy kolejne.

LABORATORIUM

Dysponujemy nowoczesnym i dobrze wyposażonym laboratorium we Wrocławskim Parku Technologicznym. Mamy wdrożony system jakości zgodny z normą ISO 17025 (laboratoria) oraz informatyczny system zarządzania i dokumentowania danych, pozwalający na precyzyjną kontrolę wszystkich aspektów pracy. 


OFERUJEMY:

-> Elastyczne godziny pracy,

-> Przyjazną atmosferę pracy,

-> Opiekę medyczną i dofinansowanie do ubezpieczenia na życie,

-> Szkolenia i doskonalenie umiejętności, eventy integracyjne,

-> Dofinansowanie do kart Multisport,

-> Świeże owoce w każdy wtorek oraz napoje 24/7,

-> Bilety do kina za dojazdy do pracy rowerem.

REKRUTACJA

Stale rozwijamy nasz zespół, szukając kolejnych osób, które chcą do nas dołączyć. Aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce Oferty pracy. Jeśli nie znalazłeś/łaś ogłoszenia odpowiadającego Twoim kompetencjom, zachęcamy również do przesyłania swoich CV i listów motywacyjnych w języku angielskim wypełniając formularz aplikacyjny znajdujący się w ofercie „unsolicited application” na naszej stronie www.
 

ETAPY PROCESU REKRUTACJI

-> PUBLIKACJA OGŁOSZENIA REKRUTACYJNEGO

Ogłoszenia rekrutacyjne zmieszamy na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera, portalach społecznościowych, portalach internetowych oraz wydarzeniach branżowych.

-> ANALIZA PRZESŁANYCH DOKUMENTÓW

Analizujemy przesłane dokumenty aplikacyjne zgodnie z kryteriami podanymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym i kontaktujemy się tylko z kandydatami, którzy najbardziej pasują do danego stanowiska.

-> ROZMOWA REKRUTACYJNA

Wybranych Kandydatów/ki zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. Na rozmowie obecny jest bezpośredni przełożony, członek zespołu i/lub przedstawiciel działu HR. Możemy również przeprowadzić ją przez Skype. Zależy nam na jak najlepszym poznaniu Kandydata/tki, dlatego też nasz proces rekrutacyjny pozwala na zaprezentowanie swojej wiedzy i umiejętności oraz zapoznanie się z firmą.

-> WYNIK REKRUTACJI

Po zakończonym procesie rekrutacji, przekazujemy informację zwrotną wszystkim osobom, które brały udział w rozmowie rekrutacyjnej w ciągu 2 tygodni.

-> ONBOARDING

Proces kończy przedstawienie oferty zatrudnienia wybranym osobom. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony, nowy pracownik (może to właśnie Ty) bierze udział w onboardingu, poznaje firmę, a w szczególności członków swojego zespołu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)