Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Puratos Polska Sp. z o.o.

ul. Żniwna 2
62-025 Kostrzyn
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.puratos.pl/pl

NIP: 5220018051

Poznaj „Puratos Magic”

Puratos opracowuje, produkuje i dystrybuuje na całym świecie komponenty dla piekarzy, cukierników i producentów czekolad. Jesteśmy firmą globalną, słynącą z innowacji. Zatrudniamy ponad 9000 pracowników w ponad 100 krajach. Nie ustajemy w dążeniach do ciągłego rozwoju, dzięki czemu umacniamy swój wizerunek lidera rynku. To wszystko, w połączeniu ze szczerym zaangażowaniem naszych pracowników i partnerów, sprawia, że praca w Puratos jest wyjątkowym - magicznym doświadczeniem.

Zespół Rozwoju Biznesu / Business Development Team

Tutaj niemożliwe staje się bardzo realne – R&D / Marketing / Sprzedaż

Puratos szczyci się swoją innowacyjnością. Potrafimy znaleźć odpowiedź na najbardziej nieoczekiwane pomysły i potrzeby klientów. Nasze rozwiązania produktowe mają pomagać w budowaniu niezapomnianych doznań smakowych i wizualnych. Cały czas mamy na uwadze trendy żywieniowe oraz ciągły rozwój świadomości konsumenta w kierunku zdrowszych, naturalnych i budujących poczucie zadowolenia produktów. Silny dział rozwoju produktu z niestrudzonymi badaczami w postaci R&D Managerów oraz Technologów - Mistrzów Piekarnictwa i Cukiernictwa - jest bazą naszego funkcjonowania. Marketing nieustanie poszukuje inspiracji, edukuje i poprzez analizę danych rynkowych, buduje strategię naszego działania w poszczególnych kanałach i w konkretnych grupach produktowych. Natomiast kluczowym ogniwem, umożliwiającym bezpośrednie wprowadzenie naszych innowacyjnych rozwiązań na rynku, jest dział sprzedaży. Tworzą go 3 zespoły. Rynkiem rzemieślniczym zajmują się przedstawiciele handlowi. Rynkiem przemysłowym opiekuje się doświadczony zespół Key Account Managerów. Natomiast proces sprzedażowy spaja sprawnie działający zespół Operacji Sprzedażowych.

Zespół Operacyjny / Operations Team

Plan i precyzja działania – Produkcja / Logistyka / Utrzymanie Ruchu / Zakupy / Planowanie

Sam pomysł na produkt, to jednak nie wszystko. Potrzebujemy jeszcze sprawnego Zespołu Operacyjnego, który dzięki doskonałej organizacji pracy, zaangażowaniu, umiejętności planowania oraz precyzji w realizacji planów jest w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów na szybką, terminową i idealną pod względem jakościowym realizację zamówień. Dbają o to nasze Działy Produkcji w dwóch lokalizacjach (Kostrzyn i Poznań), logistyka i magazyny (Kostrzyn i Liszki k. Krakowa), Dział Zakupów, Utrzymania Ruchu oraz Planowania.

Zespół Administracji / Back Office Team

Budowanie powiązań między procesami i ludźmi – Finanse / Jakość / HR / IT

 

Pomiędzy produktem a klientem zachodzi jeszcze szereg procesów wspierających, które zapewniają w organizacji powtarzalność, umożliwiają eliminację błędów oraz optymalizują działania. Właśnie w tej przestrzeni odbywa się kształtowanie niezbędnych narzędzi pracy, dbanie o prawidłowość działania firmy na poziomie prawnym i formalnym, zabezpieczenie kapitału, jak i inwestycja w rozwój oraz motywowanie wszystkich pracowników. Tutaj swoją ekspertyzę mogę wykorzystać takie działy jak Finanse, Jakość, HR czy IT.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)