Dane kontaktowe

Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o.

al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn
mazowieckie, Polska
[email protected]

warsawexpo.eu

NIP: 5342544579

O NAS

Ptak Warsaw Expo to największe w Europie Środkowej centrum targowo-kongresowe. Dysponuje 6 nowoczesnymi halami wystawienniczymi o łącznej powierzchni wewnętrznej wynoszącej 143 000 m2 i ponad 500 000 m2 powierzchni zewnętrznej. Centrum każdego roku organizuje około 30 dużych, międzynarodowych imprez targowych. Odbywają się tutaj również wydarzenia przygotowywane przez innych organizatorów.

Nasza praca jest doceniana przez branżę. II Warsaw Comic Con zdobył prestiżową nagrodę branży eventowej – MP Power Awards® w kategorii „Event – pozostałe formy”. W kolejnej konkursowej kategorii – „Targi” nominowany był również inny projekt Ptak Warsaw Expo – Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne Warsaw Moto Show 2017.

NAJWIĘKSI NA RYNKU

Dzięki dysponowaniu rekordową powierzchnią wystawienniczą w kraju wiele organizowanych przez nas imprez to największe wydarzenia danej branży w Polsce. Pracując z nami możesz uczestniczyć w budowaniu najważniejszych targów na rynku. Do zespołów targowych dołączyć mogą zarówno osoby posiadające już doświadczenie w branży wystawienniczej, jak i specjaliści z innych dziedzin. Do współpracy z nami zapraszamy pasjonatów mających nadzwyczajną energię i chęci do rozwijania swoich zainteresowań oraz przemieniania ich w codzienną pracę.

CZEKAMY NA LUDZI Z PASJĄ

Ptak Warsaw Expo to firma o międzynarodowym profilu działalności. Szeroki zasięg i innowacyjna formuła organizowanych targów i eventów stwarzają pracownikom doskonałe warunki do rozwoju i poszerzania kompetencji. Stawiamy na osoby pełne energii i dobrych pomysłów, a zarazem profesjonalistów ukierunkowanych na rozwój kariery zawodowej. Nasze zespoły tworzą ludzie, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

Dołącz do zespołu Ptak Warsaw Expo i twórz z nami najlepsze targi w Polsce!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)