Dane kontaktowe

PST Ost Sped sp. z o.o.

ul. Magazynowa 5a
62-023 Gądki
wielkopolskie, Polska
Telefon: 616397919
[email protected]

NIP: 7780048114

Krótko o nas:

PST OstSped Sp. z o. o. – jesteśmy firmą logistyczną działająca od 1992 r. To już 30 lat stabilnej  obecności na rynku usług logistycznych, które sprawia, że jesteśmy solidnym i godnym zaufania partnerem.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi logistyczne takie jak: transport, spedycja, dystrybucja, magazyny, terminale kontenerowe oraz agencje celne. Obecnie funkcjonujemy w kilkunastu miastach w Polsce. Idąc z duchem czasu inwestujemy w nowy sprzęt i samochody. Jesteśmy firmą przyjazną środowisku - dbamy o ekologie i staramy się wdrażać coraz więcej ekologicznych rozwiązań.

Nasze główne centra logistyczne znajdują się w: Żernikach/k Poznania, Kaliszu, Wrocławiu oraz na Śląsku - w Gliwicach. Naszą firmę cechuje solidność, sumienność, przyjazna atmosfera, otwartość na innowacje i rozwój oraz gotowość do podejmowania wciąż nowych wyzwań.

Troska o pracownika i jego bezpieczeństwo w pracy, to nasze mocne strony!

Dbając o rozwój i przyszłość naszych pracowników, posiadamy możliwość przystąpienia do pakietu ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego PZU oraz zachęcamy do uczestnictwa w programie emerytalnym PPK.

Jako firma z wieloletnimi tradycjami, inwestujemy w potencjał naszych pracowników. Wierzymy, że zadowoleni, rozwijający się pracownicy, mają ogromny wpływ na dobrze prosperujące, nowoczesne przedsiębiorstwo, które patrzy daleko w przyszłość.

Dołącz do nas, rośnij razem z nami!

Dbamy i zapobiegamy!

Bezpieczne miejsce pracy!

W ciężkich czasach, które nas spotkały nie zapominamy o naszych pracownikach!
Codziennie staramy się, aby miejsca pracy były bezpieczne!

Duże magazyny!

Duża powierzchnia magazynowa oraz duży parking zapewnia komfort pracy kierowcy i magazyniera!

Przestronne biura

Duże przestronne biura dają komfort pracy! Oczywiście pomimo wzajemnej sympatii zachowujemy obowiązujący dystans!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)