Dane kontaktowe

PSP International Sp. z o.o.

Śniadeckich 10
00-656 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 33 18 601
Fax: +48 22 62 09 990
[email protected]

www.psp-international.pl

NIP: 5252212483

O nas

PSP International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest firmą doradztwa personalnego, działającą na rynku polskim od 2001 roku.

Specjalizujemy się w rekrutacji kadry zarządzającej średniego i wyższego szczebla oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

PSP International Sp. z o.o. należy do międzynarodowego Holdingu PSP, z główną siedzibą w Niemczech.

Naszymi Klientami są nie tylko polskie spółki - córki niemieckich lub innych zagranicznych przedsiębiorstw, ale przede wszystkim polskie, prywatne firmy. Doradzamy im w procesie rekrutacji personelu zarządzającego oraz specjalistów na średnie i najwyższe szczeble kadry kierowniczej.

Realizujemy projekty rekrutacyjne głównie metodą "executive search", działając na takich samych zasadach jak nasza spółka w Niemczech, co gwarantuje nam zachowanie jednolitych i równie wysokich standardów jakości świadczonych przez nas usług.

Pod pojęciem "executive search" rozumiemy przede wszystkim intensywne i gruntowne przeszukiwanie rynku pracy w celu  pozyskania idealnych kandydatów w sposób dyskretny i bezpośredni. Wspieramy procesy rekrutacyjne ogłoszeniami w prasie i internecie tylko na wyraźne życzenie Klienta.

Aby wypracować najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania personalne, kierujemy się zasadą indywidualnego podejścia do potrzeb Klienta i świadczenia usług "szytych na miarę".

Wszyscy nasi konsultanci mogą wykazać się wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz znajomością  specyfiki poszczególnych branż.

Przebieg procesu rekrutacyjnego

  1. Po otrzymaniu dokumentów aplikacyjnych prześlemy Państwu, najpóźniej następnego dnia, potwierdzenie wpłynięcia aplikacji. Gwarantujemy pełną dyskrecję.
  2. Dokładna analiza nadesłanych aplikacji wymaga czasu. Ponadto opracowanie procesu rekrutacyjnego może się przedłużyć z przyczyn niezależnych od nas. Z reguły należy liczyć się z okresem ok. trzech tygodni. Jeżeli zakwalifikują się Państwo do puli najbardziej interesujących kandydatów, zaprosimy Państwa na spotkanie.
  3. W przypadku przedłużającego się procesu rekrutacyjnego nawiążemy z Państwem kontakt w celu poinformowania o aktualnym etapie jego realizacji.
  4.  Podczas rozmowy z doradcą poinformujemy Państwa, kto jest naszym Klientem, przedstawimy firmę, a także stanowisko, na które prowadzona jest rekrutacja.
  5. Nasz Klient podejmuje decyzję, kogo z przedstawionych przez nas kandydatów chciałby poznać osobiście.
  6. Rozmowy z Klientem zwykle organizowane są w jego siedzibie. Prosimy mieć na uwadze, że przygotowanie się do spotkania z Klientem leży w gestii kandydata.
  7. Kontynuacją rozmowy będzie udzielenie Państwu feedback'u z prośbą o podzielenie się z nami Państwa wrażeniami.
  8. Ewentualne kolejne Państwa spotkania z Klientem będą organizowane za naszym pośrednictwem.
  9. W imieniu Klienta możemy poprosić o referencje. Wtedy skontaktujemy się za Państwa zgodą ze wskazaną przez Państwa osobą, która może ich udzielić.
  10. Każdy z kandydatów biorący udział w procesie rekrutacyjnym jest informowany o zakończeniu projektu. Dokumenty aplikacyjne przesłane nam pocztą tradycyjną zostaną Państwu przez nas odesłane.

Struktura naszego honorarium

Przygotowanie dla Klienta oferty w ramach usług rekrutacyjnych poprzedzone jest każdorazowo osobistym spotkaniem z doradcą naszej firmy. Takie spotkanie jest niezobowiązujące i bezpłatne dla Klienta.

Kolejnym etapem jest przedstawienie dokumentów ofertowych zawierających profil poszukiwanego kandydata oraz informacje na temat naszego honorarium.  Kształtuje się ono według przewidzianego nakładu czasu koniecznego do udanego obsadzenia danego stanowiska.

Nasze honorarium nie jest zależne od przyszłego wynagrodzenia osoby, której poszukujemy.
W głównej mierze jest ono uzależnione od stopnia trudności poszukiwań  i specyfiki profilu danego stanowiska.

Taka metoda postępowania umożliwia nam zaprezentowanie Państwu kandydatów najodpowiedniejszych na dane stanowisko. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)