Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PSA Finance Polska Sp. z o.o.

Domaniewska 44a
02-672 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5252211130

POZNAJ NAS

Grupa PSA,  to przede wszystkim Marki producentów samochodów: Peugeot, Citroën, DS i od niedawna także Opel oraz Vauxhall. Jesteśmy obecni w 160 krajach na całym świecie.

W skład międzynarodowej Grupy PSA wchodzi Banque PSA Finance, o korzeniach francuskich, który w Polsce działa poprzez trzy podmioty finansowe:

  • PSA Finance Polska Sp. z o.o.
  • PSA Consumer Finance Polska Sp. z o. o.
  • Banque PSA Finance S.A. Oddział w Polsce.

Pierwsza umowa finansowania została zawarta w Paryżu już w 1924 r. Na polskim rynku działamy od 2001 r. oferując zarówno przedsiębiorcom, jak i klientom indywidualnym szeroką gamę produktów leasingowych, pożyczki oraz wynajem długoterminowy na zakup samochodów Marek Peugeot, Citroën oraz DS. Jako Spółki finansowe, zapewniamy wyselekcjonowane i zoptymalizowane formy finansowania samochodów, zbudowane na bazie wieloletniego doświadczenia oraz znajomości polskich realiów prawno-finansowych.

Gdzie możesz pracować ?

  • Spółki Finansowe, ul. Domaniewska 44a, III piętro w budynku PLATINIUM 5  
  • SHARED SERVICES CENTRE, Platforma Windykacyjna, ul. Wołoska 9, V piętro w budynku PLATINIUM 1 (więcej szczegółów w Galerii)

JOINT VENTURE

W ślad za umową ramową o partnerstwie, dwie instytucje finansowe  Banque PSA Finance oraz Santander Consumer Finance powołały w dniu 1 października 2016 r. spółkę typu Joint Venture w Polsce. Tak, jak i w innych dziewięciu europejskich krajach (Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Szwajcaria, Włochy, Holandia, Belgia, Niemcy, Austria), również nasza spółka zajmuje się kompleksowym finansowaniem dealerów Marek Peugeot, Citroën i DS i prowadzi obsługę finansową klientów kupujących samochody tych Marek w naszym kraju.

Działalność w ramach Joint Venture pozwoliła na zwiększenie konkurencyjności Grupy PSA w Europie i korzystnie wpłynęła na wyniki koncernu PSA na Starym Kontynencie. Warto podkreślić, że dzięki partnerstwu pomiędzy Banque PSA Finance i Santander Consumer Finance dealerzy Citroëna, Peugeota i DS są w stanie zapewnić naprawdę atrakcyjne warunki finansowania samochodów swoim klientom.

SHARED SERVICE CENTER (SSC)

SSC zwane Platformą Windykacyjną jest bardzo ważną częścią organizacji typu Joint Venture w Polsce. Od 12 lat zapewniamy profesjonalną obsługę klienta oraz ułatwiamy naszym klientom spłatę należności za samochody Marek PSA. Zatrudniamy ponad 70 osób i razem świadczymy usługi windykacyjne i obsługi klienta w językach: polskim, angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim dla naszych partnerów z bliźniaczych organizacji typu Joint Venture z Francji, Szwajcarii, Niemiec, Austrii i Wielkiej Brytanii ale także i Polski. Wspieramy naszych pracowników, aby swoją osobowością wzbogacali kulturę firmy. Zależy nam, aby ich praca dla SSC umożliwiała im zachowanie równowagi pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Inwestujemy w szkolenia naszych pracowników, aby mieć pewność, że posiadają oni wszystkie niezbędne narzędzia do zapewnienia najwyższej jakości usług windykacyjnych i obsługi klienta, przy zachowaniu komfortu pracy. Wspieramy ich karierę zawodową nie tylko w Polsce ale i w innych oddziałach Grupy PSA na świecie.

PLATINIUM BUSINESS PARK

Platinium Business Park położony jest u zbiegu ulic Domaniewskiej i Wołoskiej - to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych lokalizacji biznesowych w Polsce. Jest to wyjątkowy kompleks biurowy i wizytówka biznesowej części warszawskiego Mokotowa.

Platinium Business Park to połączenie najwyższej klasy architektury oraz doświadczenia w tworzeniu elastycznych i doskonale wyposażonych powierzchni biurowych. Koncepcja kompleksu wyróżnia się również proekologicznym charakterem inwestycji oraz dużym udziałem przestrzeni zielonych, w otoczeniu budynków.

NASZE WARTOŚCI WYRAŻAJĄ TO, JACY JESTEŚMY

Szacunek

Okazujemy autentyczny szacunek poprzez uważne słuchanie w trakcie prowadzenia rozmów. Dbamy o konstruktywną komunikację. Jesteśmy wdzięczni naszym kolegom, klientom, dostawcom i partnerom, ponieważ doceniamy nadzwyczajność osób nas otaczających. Polegamy na sobie, identyfikujemy się ze sobą i ufamy sobie nawzajem. Jesteśmy otwarci na współpracę i pracę zespołową.

Przejrzystość

Rozwijamy się dzięki wspólnemu zrozumieniu. Nikt nie ma prawa do wyłącznego posiadania kluczowych informacji i wiedzy. Charakteryzuje nas przejrzystość, ponieważ upublicznianie informacji sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjnymi. Gramy czysto i prowadzimy jasną komunikację. Jesteśmy całością, mówimy jednym głosem i dzielimy te same przekonania. Podejmujemy działania na rzecz integracji zespołu.

Ukierunkowanie na wytyczony cel

Jesteśmy ukierunkowani na osiąganie najlepszych wyników. Współpracujemy, aby realizować wspólne cele. Działamy w sposób zdyscyplinowany i zdeterminowany, dążąc do doskonałości. Szukamy prostych rozwiązań. Usprawniamy procesy. Pracujemy zręcznie i wydajnie. Bierzemy odpowiedzialność za zadowolenie klientów, którzy są dla nas najważniejsi.

Kreatywne myślenie

Myślimy nieszablonowo. Działamy z uwzględnieniem naszego otoczenia, nieustannie dążąc do doskonałości. Jesteśmy gotowi opanować niepewność i przeciwstawić się stale zmieniającemu się światu, stosując nowatorskie i twórcze rozwiązania. Jesteśmy otwarci na zmiany, ponieważ chcemy zaspakajać potrzeby nie tylko klientów ceniących sobie stałość, ale też tych, którzy stale poszukują czegoś nowego.

Zadowolenie

Dajemy z siebie wszystko, ponieważ głęboko wierzymy w realizowany przez nas projekt – w nasz projekt. Wierzymy w motywację wewnętrzną i osobiste zaangażowanie w przedsięwzięcie, którego wszyscy jesteśmy częścią – należymy do niego. Dbamy o każdy sfinansowany samochód; świętujemy każdy sukces i razem stawiamy czoła trudnościom. I oczywiście, uśmiech … ponieważ, aby czerpać radość z przygody, trzeba się dobrze bawić!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)