Dane kontaktowe

ELKABEL Sp.j.

Zemborzycka 112
20-445 Lublin
lubelskie, Polska

www.elkabel.pl

NIP: 9462156557

Kim jesteśmy?

Istniejemy na rynku od 1998 r. Jesteśmy największym w regionie i znaczącym w kraju dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych, między innymi: kabli i przewodów elektroenergetycznych, opraw oświetleniowych, źródeł światła, aparatury modułowej, osprzętu elektroinstalacyjnego i wielu innych.

Ugruntowana pozycja firmy, sieć oddziałów na terenie kraju, najwyższa jakość produktów, profesjonalna obsługa, dostępność towaru, bezpłatna i szybka dostawa, współpraca posprzedażowa, promocje oraz atrakcyjne warunki płatności dla stałych Klientów – to tylko kilka naszych atutów.

Jak się u nas pracuje?

NASZĄ SIŁĄ SĄ LUDZIE!

Zatrudniamy blisko 150 osób – w centrali w Lublinie i w sieci  oddziałów na terenie kraju.

Ciągłe przemiany i innowacje sprawiają, że praca u nas jest ciekawa i dynamiczna, stawia przed pracownikiem nowe wyzwania i rozwija kreatywność.

Nasi pracownicy to zespół dynamicznych, wykwalifikowanych, zmotywowanych i innowacyjnych ludzi. Niezależnie od tego, czy dołączysz do zespołu biura w lubelskiej centrali, czy do jednego z naszych oddziałów – będziesz działał w otwartym zespole i przyjaznej atmosferze.

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w naszej firmie składa się z następujących etapów:

1) APLIKOWANIE: Aktualne oferty pracy wraz z podanymi lokalizacjami znajdują się na naszej stronie. Ogłoszenia publikowane są także w portalach ogłoszeniowych, z którymi współpracujemy. Kandydaci mają możliwość przesłania aplikacji drogą mailową na specjalnie dedykowany do tego adres [email protected].

2) SELEKCJA APLIKACJI: Dokumenty aplikacyjne kandydatów są oceniane pod kątem zgodności z wymaganiami stawianymi na danym stanowisku (wymagania są jasno określone w każdej ofercie). Kandydaci spełniający kluczowe wymagania formalne przechodzą do dalszych etapów rekrutacji.

3) WSTĘPNE ROZMOWY TELEFONICZNE: Celem takiej rozmowy jest potwierdzenie zainteresowania kandydata daną ofertą, krótka weryfikacja kluczowych kryteriów, odpowiedź na pytania nurtujące kandydatów zanim zdecydują się na spotkanie, a przede wszystkim umówienie terminu spotkania dogodnego dla obu stron.

4) SPOTKANIA REKRUTACYJNE: To najważniejszy etap rekrutacji. Rozmowa ma na celu poznanie dotychczasowego doświadczenia kandydata, uzyskanie informacji co jest dla niego ważne oraz czego oczekuje od nas jako od potencjalnego pracodawcy. Podczas takiej rozmowy w zależności od rangi stanowiska kandydat może się spodziewać poza ustandaryzowanym wywiadem (obejmującym pytania z zakresu doświadczenia zawodowego, osobowości i motywacji) zadań typu case study.

5) SPOTKANIA Z OSOBĄ DECYZYJNĄ: Finalnym etapem procesu rekrutacji jest spotkanie kandydatów wyłonionych w procesie rekrutacji na dane stanowisko z osobą decyzyjną. Spotkanie takie daje kandydatom możliwość pełnego poznania stanowiska o jakie się ubiegają oraz osoby, która będzie ich bezpośrednim przełożonym.

6) INFORMACJA ZWROTNA DLA KANDYDATÓW: Po zakończeniu procesu rekrutacji bądź jego poszczególnych etapów wszystkie osoby zaproszone na rozmowy do naszej firmy niezależnie od ich wyniku otrzymują informację zwrotną.

Szukasz stabilnej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Oczekujesz możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji? Interesuje Cię praca w przyjemnej, rodzinnej atmosferze? Cenisz sobie system motywacyjny oparty na realizacji celów?  Dołącz do naszego zespołu, a zapewnimy Ci to wszystko.

Chcesz o nas wiedzieć jeszcze więcej? Odwiedź naszą stronę internetową.

Aktualne oferty pracy znajdziesz poniżej oraz na naszej stronie internetowej w zakładce Kariera.


Wybierz kierunek na ELKABEL i dołącz do naszego zespołu!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)