Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Montażowe Kotłomontaż Sp. z o.o.

Łącząca 1
41-103 Siemianowice Śląskie
ślaskie, Polska
Telefon: +48 32 3586 300
Fax: +48 32 3586 306

www.kotlomontaz.pl

NIP: 643-000-07-09

MISJA

Budujemy nowoczesne i profesjonalne przedsiębiorstwo, które kontynuuje swoje najlepsze TRADYCJE!

Kim jesteśmy

Działając od 1947 roku jesteśmy jedną z najstarszych firm na terenie Siemianowic Śląskich. Realizując prace zarówno w Polsce jak i w Unii Europejskiej korzystamy z wiedzy i doświadczenia renomowanych firm krajowych oraz światowych. To zaowocowało uhonorowaniem naszego Przedsiębiorstwa przez Urząd Dozoru Technicznego nominacją do tytułu ,,Lider Bezpieczeństwa Technicznego”.

Prace wykonujemy, jako samodzielny wykonawca lub podwykonawca renomowanych firm w dziedzinie energetyki zawodowej i przemysłowej, w różnych gałęziach przemysłu chemicznego, petrochemicznego, metalowego, metalurgicznego, górniczego oraz lekkiego. Specjalizujemy się w rozwoju, produkcji, montażu oraz remontach urządzeń, instalacji energetycznych i technologicznych oraz zbiorników w przemyśle i ochronie środowiska, jak również spawanych konstrukcjach stalowych. Realizowaliśmy umowy m.in. w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Hiszpanii, Szwecji i na Węgrzech. Liczne kontrakty w Niemczech obsługuje nasz oddział w Düsseldorfie. Z naszego zawodowego doświadczenia korzyści czerpią różne instytucje miasta i województwa, a co za tym idzie wspólnie przyczyniamy się do poprawy jakości życia w regionie.

Czym się zajmujemy

Nasze uprawnienia

 

Na dzisiejszą strukturę firmy składa się Warsztat Produkcyjny w Siemianowicach Śląskich, Zakłady Remontowo-Montażowe na terenie Orlen Południe SA w Jedliczu, Synthos Dwory w Oświęcimiu oraz na terenie Grupy Azoty w Kędzierzynie – Koźlu jak i Biuro Handlu Zagranicznego, Ośrodek Szkolenia Spawaczy oraz Laboratorium Badań Kompleksowych.

PRODUKCJA WARSZTATOWA:

- elementów kotłowych i konstrukcyjnych
- zbiorników ciśnieniowych i bezciśnieniowych
- urządzeń dla przemysłu chemicznego i rafineryjnego
- cięcie laserem, plazmą

MONTAŻ/ REMONTY/MODERNIZACJE:

- kotłów energetycznych
- instalacji proekologicznych
- rurociągów technologicznych

OŚRODEK SZKOLENIA SPAWACZY

Prowadzimy kursy oraz weryfikacje na poziomie podstawowym oraz ponadpodstawowym, dla stali konstrukcyjnych węglowych, nisko- i wysokostopowych, austenitycznych, ferrytycznych, żaroodpornych i żarowytrzymałych.

Nasz ośrodek kształci spawaczy w metodach spawania:

 • łukowego
  - elektrodą otuloną (111)
  - w osłonie gazów MAG (131, 135, 136)
  - elektrodą nietopliwą TIG (141)
 • acetylenowo – tlenowego (311) i operatorów łuku krytego (121).

LABORATORIUM BADAŃ KOMPLEKSOWYCH

Wykonujemy badania nieniszczące i niszczące zgodnie z obowiązującymi przepisami UDT i TÜV oraz posiadanymi certyfikatami m.in. Certyfikatem ISO 9001:2015, Certyfikatem ISO 3834-2, Certyfikatem zgodności zakładowej kontroli produkcji wg normy EN 1090-1: 2009 + A1:2011, Świadectwem kwalifikacyjnym Instytutu Spawalnictwa – I grupa zakładów dużych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Dajemy możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy, stabilność zatrudnienia i regularne wypłaty. Doceniamy i nagradzamy fachowość i dążenie do profesjonalizmu w zakresie realizowanych obowiązków.  W celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych i dodatkowych atutów naszym pracownikom proponujemy:

 • Szkolenia i konferencje
 • Finansowanie studiów magisterskich, podyplomowych lub naukę języków obcych
 • Prywatną opiekę medyczną
 • Ubezpieczenie na życie
 • Świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie kolonii dla dzieci)
 • Kartę Multisport
 • Bilety na koncerty lub spektakle teatralne
 • Przyjazną atmosferę
 • Wyjazdy integracyjne

Silnym motywatorem dla naszych działań jest utrzymanie przyjaznego otoczenia, wiara w sukces realizowanych zadań, rzetelna dwukierunkowa informacja oraz optymistyczne spojrzenie w przyszłość.

Zapraszamy do współpracy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)