Dane kontaktowe

JELFA

Wincentego Pola 21
58-500 Jelenia Góra
dolnośląskie, Polska
[email protected]

jelfa.pl

NIP: 6110203055

O nas

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Jelfa S.A. jest częścią międzynarodowej korporacji Basuch Health uznanego, międzynarodowego producenta leków i wyrobów medycznych, obecnego na wszystkich najważniejszych rynkach świata. Jako nowoczesny zakład wytwórczy w Polsce jest kluczową inwestycją Bausch Health w Europie.

Jelfa S.A. należy do grona największych firm farmaceutycznych w kraju, dla którego głównym celem jest podnoszenie komfortu i długości życia społeczeństwa poprzez produkcję preparatów farmaceutycznych zgodnie z najlepszymi, światowymi standardami.

Wyróżnia nas ponad 70-letnie doświadczenie funkcjonowania na wymagającym i zmieniającym się rynku farmaceutycznym. Stanowimy profesjonalny, doświadczony i wysoko wykwalifikowany zespół ludzi, który z pasją realizuje cele zawodowe, nieustannie kierując się dobrem i bezpieczeństwem odbiorców naszych produktów. 

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów maści, a także wiodącym producentem leków hormonalnych, kardiologicznych i preparatów witaminowych. Posiadamy w swojej ofercie preparaty o różnym przeznaczeniu, formie farmaceutycznej oraz działaniu terapeutycznym.

Współpraca z uczelniami

Współpracujemy z ośrodkami akademickimi oraz szkołami średnimi, których studenci i uczniowie odbywają u nas praktyki, podczas których mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia, a najlepsi z nich, po zakończeniu edukacji, zostają naszymi pracownikami. 

Organizujemy również spotkania, w ramach których nasi goście mają możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem naszej firmy oraz specyfiką pracy, aby móc skonfrontować swoje wyobrażenia z realiami pracy w przedsiębiorstwie farmaceutycznym. 

Prowadzimy działania w zakresie wymiany wiedzy i doświadczenia współpracując między innymi z Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu Wydział Farmaceutyczny Zakład Farmacji Przemysłowej., Uniwersytetem Ekonomicznym, Wydział Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze, jak również z Zespołem Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze, które kształci przyszłych techników chemików, analityków. Aktywnie bierzemy również udział w Dniach Przedsiębiorczości – czyli programie jednodniowych wizyt w firmach bądź instytucjach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Firma angażuje się w aktywności z zakresu odpowiedzialnego biznesu, także w zakresie wspierania rozwoju gospodarczego oraz wspierania lokalnych rynków pracy. Jednym z elementów tej współpracy jest uczestnictwo w Radzie Menedżerów Biznesu i Administracji Wydziału Ekonomii, Zarządzenia i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Rada jako ciało doradczo i opiniodawcze ma na celu miedzy innymi; uczestniczenie w realizacji procesu dydaktycznego, wspieranie współpracy Wydziału z otoczeniem społeczno-gospodarczym, ewaluację i doskonalenie programów kształcenia w celu ich dostosowania do potrzeb rynku pracy.

Organizacja praktyk i spotkań to niektóre z obszarów realizowanych z pasją i zaangażowaniem we współpracy ze środowiskiem akademickim. 

W naszej firmie znajdują zatrudnieni osoby, które charakteryzują się między innymi następującymi cechami:

 • umiejętnością wyznaczania celów, zgodnych z celami przedsiębiorstwa, konsekwencją i determinacją w ich realizowaniu oraz powodzeniem w ich osiąganiu,
 • umiejętnością planowania i organizowania pracy własnej
 • umiejętnością wykorzystywania nabytej wiedzy,
 • dążeniem do osiągania wyników i poszukiwaniem nowatorskich rozwiązań,
 • nieustannym dążeniem do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, 

Nowym pracownikom wiedzą i doświadczeniem zawsze służą nasi najlepsi specjaliści. Dbamy o przyjazną atmosferę, ponieważ jesteśmy przekonani, że pracownik który dobrze czuje się w swoim miejscu pracy, jest zaangażowany, co przekłada się na efekty jego pracy. 

Chętnie przyjmujemy do pracy również doświadczonych pracowników, posiadających kwalifikacje i umiejętności, które mogą wykorzystać w naszym przedsiębiorstwie. Zależy nam na budowaniu długofalowych relacji z naszymi pracownikami, w związku z tym dbamy o ich rozwój oraz o samorealizację. Aby wykorzystać w pełni potencjał naszych pracowników opracowaliśmy wiele narzędzi wspomagających proces zarządzania, który zapewnia zaspokojenie potrzeb dotyczących ich rozwoju zawodowego, łącząc go z potrzebami kadrowymi i celami firmy. Naszym pracownikom możemy zaoferować między innymi stabilne miejsce pracy, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet benefitów i świadczeń socjalnych.

Benefity

 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • ubezpieczenie na życie
 • opieka stomatologiczna
 • program emerytalny
 • preferencyjne pożyczki

 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)