Dane kontaktowe

Prymat Sp. z o.o.

ul. Chlebowa 14
44-337 Jastrzębie-Zdrój
śląskie, Polska
Telefon: 32 4733833
[email protected]

prymatgroup.pl/pl

NIP: 6332014478

ETAP 1

Przesłanie zgłoszenia

Wyślij aplikację lub CV (zależnie od stanowiska), a my je rozpatrzymy. Nie zapomnij dodać odpowiedniej klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych. *

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (Polityka prywatności - http://packshot.prymatgroup.com/Materia%C5%82y/Obowiazek_informacyjny.pdf), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach poniżej klauzuli:

"Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych wskazanymi w ogłoszeniu i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Prymat sp. z o.o. w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Chlebowej 14 w zakresie przekazanych danych i celach prowadzenia procesów rekrutacyjnych oraz na przekazywanie tych danych do podmiotów kapitałowych Grupy Prymat."

ETAP 2

Analiza aplikacji

Zapoznamy się z treścią każdego zgłoszenia. Przeanalizujemy i  zweryfikujemy, czy Twoje kompetencje spełniają wymagania stanowiska, na które aplikujesz.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoje zgłoszenie spełnia oczekiwania, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Pierwszy kontakt to telefon z zaproszeniem na spotkanie w dogodnym terminie.

ETAP 4

Rozmowa rekrutacyjna

Na spotkaniu porozmawiamy o umiejętnościach i doświadczeniach, dopytamy o oczekiwania wobec nas i odpowiemy na wszystkie pytania. Rozmowę kwalifikacyjną przeprowadzi przełożony.

ETAP 5

Informacja zwrotna

Jeśli rezultat spotkania będzie pozytywny, a obie strony zainteresowane – można uzgodnić warunki zatrudnienia i rozpocząć współpracę.