Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

PROVIDENT Polska

Inflancka 4A
00-189 Warszawa
mazowieckie, Polska

providentpolska.pl/kariera

NIP: 5251571292

PROVIDENT W POLSCE

  • Provident to stabilna, międzynarodowa firma ze 130-letnią tradycją.
  • Jesteśmy liderem na rynku szybkich pożyczek gotówkowych. Z naszych usług skorzystało 4 mln Klientów.
  • Pracuje z nami 1250 Pracowników oraz 3600 Doradców Klienta.
  • Na terenie Polski mamy oddziały i filie terenowe.

PROVIDENT NA ŚWIECIE

  • Provident Polska należy do międzynarodowej grupy finansowej International Personal Finance (IPF), która jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • W skład Grupy IPF, oprócz Polski będącej największym rynkiem, wchodzą Czechy, Węgry, Rumunia, Meksyk, Litwa, Łotwa, Estonia i Australia.
  • W 2014 r. grupa IPF utworzyła jednostkę proponującą pożyczki internetowe jako uzupełnienie oferty pożyczek udzielanych w domu Klienta. Obejmuje ona hapiloans, nowy biznes oferujący pożyczki przez Internet, który zadebiutował na rynku polskim w 2014 r., oraz marki Credit24 i Sving przejęte wraz z przejęciem MCB Finance Group (MCB) w 2015 r. Grupa MCB prowadzi działalność w Finlandii, Estonii, Łotwie, Litwie i Australii.
  • Grupa International Personal Finance, do której należy Provident Polska, zatrudnia ponad 8.260 pracowników i 30.000 przedstawicieli w różnych krajach i jest jednym z największych pracodawców w Wielkiej Brytanii i w rejonie Europy Środkowowschodniej.

W JAKICH OBSZARACH MOŻESZ SIĘ U NAS ROZWIJAĆ?

PRACA W SPRZEDAŻY
W naszej firmie masz możliwość rozwijania się na różnych szczeblach Departamentu Sprzedaży. Współpracujemy w  całej Polsce z Doradcami Klienta, którzy pozyskują klientów, budują z nimi długofalowe relacje i doradzają w wyborze najlepszych rozwiązań. To dobry start i otwarta ścieżka do awansu i zarządzania sprzedażą.

PRACA W DEPARTAMENCIE OBSŁUGI KLIENTA
W nowoczesnej lokalizacji na ul. Inflanckiej 4a w Warszawie mieści się nasz Departament Obsługi Klienta. To z tego miejsca oferujemy naszym Klientom najlepsze oferty oraz kontaktujemy się z nimi, by pomóc im w sprawnej spłacie pożyczki. Jeżeli chcesz pracować w dobrej atmosferze, z dynamicznym zespołem i rozwijać się w obszarze obsługi klienta, to jest to miejsce dla Ciebie.

PRACA W BIURZE GŁÓWNYM I DEPARTAMENTACH WSPIERAJĄCYCH SPRZEDAŻ W TERENIE
Ryzyko kredytowe, administracja, finanse, audyt, HR i marketing – to tylko niektóre z departamentów, w których zatrudniamy specjalistów i menedżerów, którzy wspólnie budują naszą firmę.  Dołącz do nas, by rozwijać swoje kompetencje w jednym z tych obszarów.

Więcej informacji o pracy w Provident Polska i Grupie IPF przeczytasz tutaj:

http://providentpolska.pl/kariera

https://www.ipfdigital.com

Ostatnie wpisy dla Provident Polska S.A.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (56)