Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ProService Finteco Sp. z o.o.

Konstruktorska 12A
02-673 Warszawa

NIP: 7010533747

KIM JESTEŚMY

Grupa ProService Finteco to grupa spółek dostarczających kompleksowe rozwiązania IT oraz usługi dla instytucji finansowych.

ProService Finteco to lider w sektorze firm finansowych zapewniający usługi i rozwiązania technologiczne dla funduszy inwestycyjnych i emerytalnych, firm ubezpieczeniowych oraz banków. Spółka wspiera procesy dystrybucji produktów i usług finansowych oraz obsługę klientów detalicznych i korporacyjnych.

Makeitright (spółka należąca do grupy ProService) dostarcza narzędzia Test Automation (TA) i Robotic Proces Automation (RPA). Dzięki własnej platformie Power Farm i zastosowaniu najnowszych technologii z zakresu automatyzacji, robotyzacji i sztucznej inteligencji, jest gwarantem optymalizacji i zwiększenia efektywności procesów biznesowych dla wszystkich sektorów.

Turbine Analytics ( spółka należąca do grupy ProService) to firma technologiczna, wyspecjalizowana w dostarczaniu oprogramowania dla Asset i Risk Managerów. Oferuje instytucjom finansowym profesjonalne, a jednocześnie intuicyjne i proste w obsłudze systemy oraz usługi doradcze związane z zarządzaniem ryzykiem, portfelem inwestycyjnym, tradingiem oraz działalnością operacyjną.

Kilka lat z rzędu otrzymujemy wyróżnienie „Friendly Workplace” przyznawane za nowoczesne podejście w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników, w tym za utrzymanie modelu równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzenie zdrowego i przyjaznego środowisko pracy, otwartych i partnerskich relacji z pracownikami, inwestycje w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (15)