Dane kontaktowe

Proseat Sp. z o. o.

Elizy Orzeszkowej 26
43-502 Czechowice Dziedzice
śląskie, Polska
Telefon: 509 781 148
[email protected]

www.proseat.de

O firmie:

Proseat Sp z o.o. od 9 lat rozwija działalność w Polsce, wytwarzając wysokiej jakości komponenty wnętrza pojazdu. Spółka należy do międzynarodowego koncernu, specjalizującego się w produkcji pianek poliuretanowych służących jako wypełnienia przy produkcji foteli samochodowych.

W zakładach w Bielsku- Białej i Czechowicach-Dziedzicach prowadzone są procesy tłoczenia i spawania części, produkcji pianki poliuretanowej, elementów z tworzyw sztucznych oraz krojenia, szycia i montażu zagłówków, podłokietników i siedebolsterów. Spółka zatrudniająca obecnie około 1 100 osób jest dostawcą dla niemieckich, francuskich i koreańskich producentów samochodów.

Proseat Sp. z o.o. posiada certyfikaty : IATF 16949, ISO 14001

Dlaczego warto u nas pracować?

PROSEAT. KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO.

Naszym pracownikom oferujemy pracę w atmosferze współpracy i otwartości. Inwestujemy w rozwój- kierujemy na szkolenia, dofinansowujemy naukę języków obcych oraz odwiedzamy targi branżowe. Rozwój w strukturach firmy jest możliwy poprzez awanse wewnętrzne. Pracownik może liczyć na umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, pakiet socjalny, kartę MULTISPORT i opiekę medyczną.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)