Dane kontaktowe

PROMAG S.A.

Romana Maya 11
61-371 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: +48 61 6558 200
Fax: +48 61 6558 203
[email protected]

www.promag.pl

NIP: 778-00-40-905

Poznaj nas

PRAWIE 40 LAT DOŚWIADCZENIA

Działamy na rynku intralogistyki od prawie 40 lat. Dziś jesteśmy liderem w zakresie kompleksowego wyposażenia magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów i biur w Polsce.

Naszym klientom dajemy pewność, że ich intralogistyka sprosta wyzwaniom rynku dziś i jutro. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

PROMAG to nie tylko znana klientom marka, kojarząca się z wieloletnią tradycją. Dziś jesteśmy firmą nowoczesną, wprowadzającą na rynek nowe technologie w zakresie automatyzacji procesów, zdobywającą nowe rynki, zaangażowaną w edukację klientów i młodych ludzi, działającą społecznie.

Dziś nasza firma to Centrala w Poznaniu oraz 10 Oddziałów Handlowych w największych miastach w Polsce: Bydgoszcz, Bytom, Gdańsk, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Warszawa i Wrocław. W Koninku pod Poznaniem znajduje się nowoczesne Centrum Logistyczne o powierzchni 24 tys. m2 . W Centrali zlokalizowane jest CENTRUM TECHNIKI MAGAZYNOWEJ z jedyną w Polsce multimedialno-praktyczną ekspozycją MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI.

W tych lokalizacjach pracuje ponad 100 doradców techniczno-handlowych, ponad 50 projektantów i konstruktorów, 50 serwisantów, a także magazynierzy oraz pracownicy administracyjni.

NA SUKCES PRACUJEMY WSPÓLNIE

Największym kapitałem i podstawą naszego sukcesu jest zgrany i kompetentny zespół pracowników. Aktualnie zatrudniamy ponad 330 osób – ludzi ambitnych, dobrze wykształconych, z bogatym doświadczeniem zawodowym i pełnych pasji, również tych pozazawodowych. Naszym pracownikom zapewniamy komfortowe miejsce pracy, liczne benefity, pracę w młodym, ambitnym zespole.

Jeżeli jesteś osobą lubiącą podejmować nowe wyzwania, ważny jest dla ciebie rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności – czekamy właśnie na Ciebie.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)