Dane kontaktowe

Progress Eco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Dobrów 7
28-142 Tuczępy

NIP: 6551640738

Jesteśmy wiodącym producentem sit przemysłowych, siatek technicznych oraz wyrobów na ich bazie, w tym koszy do wirówek i wkładów filtracyjnych. Od 1982 roku projektujemy i dostarczamy rozwiązania do mechanicznych procesów klasyfikacji, odwadniania, filtracji i separacji. Od dwóch dekad realizujemy również ambitne projekty w zakresie architektury z wykorzystaniem dekoracyjnych siatek architektonicznych. Zatrudniamy ponad 200 pracowników, posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech oraz Czechach, rozbudowaną sieć przedstawicielstw i partnerów handlowych w całej Europie i na rynkach światowych. Naszą firmę tworzą trzy strategiczne dywizje:

  • Dywizja Surowców Mineralnych

Zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie przeróbki mechanicznej dla branży surowców mineralnych, w tym węgla i kruszyw, branży budowlanej, hutnictwa, koksownictwa oraz recyklingu.

  • Dywizja Przemysłowa

Zapewnia kompleksowe rozwiązań do procesów przeróbczych dla przemysłu maszynowego, energetycznego, paliwowego, w tym do petrochemii i rafinacji, przemysłu spożywczego (owocowo-warzywny, mleczarski, cukrowniczy, browarniczo-winiarski, mięsny oraz zbożowy), przemysłu celulozowo-papierniczego oraz wody i ochrony środowiska.

  • Dywizja Architektury

Wprowadza systemowe oraz indywidualne rozwiązania architektoniczne na bazie metalowych siatek plecionych , siatek plecionych z linką oraz kratek zgrzewanych z drutu profilowego, o szerokim zastosowaniu w postaci elewacji i sufitów metalowe, ogrodzeń i balustrad, gabionów oraz kratek podłogowych.