Dane kontaktowe

PROFIX CENTRUM DYSTRYBUCYJNO-HANDLOWE

Dobra 3
Łomna Las
05-152 Czosnów
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.profix.com.pl/pl/main/kariera

PROFIX

Działamy w obszarze produkcji i handlu. Jesteśmy dostawcą wysokiej jakości narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP. Zatrudniamy około 250 pracowników.

Przez blisko 25 lat działalności dostarczyliśmy do naszych kontrahentów kilkadziesiąt milionów produktów, które zmieniły oblicze polskiego rynku narzędziowego. Wdrożyliśmy liczne pionierskie programy wspierające sprzedaż. Wybudowaliśmy nowoczesne centrum dystrybucyjno-handlowe. Jesteśmy laureatem licznych nagród i wyróżnień, takich jak: odznaka honorowa przyznawana przez Ministra Gospodarki, Medal Europejski, Złoty Płatnik. Natomiast przejrzysta polityka kadrowa została dwukrotnie nagrodzona tytułem Solidny Pracodawca.

Udało nam się stworzyć produkty, które łączą w sobie wysoką jakość i przystępną cenę. Dla naszych kontrahentów pozostajemy silnym, stabilnym, wiarygodnym partnerem, który pomaga w prowadzeniu biznesu.

NASZE MARKI

PROLINE - narzędzia z charakterem

Narzędzia PROLINE - wytrzymałe i dokładnie wykonane - projektowane są zgodnie z dewizą: "dobrym narzędziem pracujesz lepiej". Przechodzą surowy proces selekcji, spełniają, a w wielu przypadkach przekraczają aktualne wymogi dotyczące wytrzymałości i ergonomii.

LAHTI PRO - bezpieczeństwo w modzie

Odzież ochronna jest niezbędnym elementem wyposażenia profesjonalisty. Nasze kolekcje cechują się nowatorskim podejściem do wzornictwa spójnym z obowiązującymi trendami. Jakość używanych materiałów idzie w parze z dbałością o każdy szczegół.

TRYTON - iprosta robota

Maszyny Tryton pozwalają oszczędzać czas i siły oraz cieszyć się rozwiązaniami, które są po to aby każda praca była przyjemniejsza i łatwiejsza. Elektronarzędzia TRYTON są nieocenioną pomocą przy pracach remontowych, wykończeniowych czy dekoracyjnych.

FIRMA TO LUDZIE

O sukcesie firmy decydują przede wszystkim ludzie: oddani pracownicy, z zapałem realizujący nawet najbardziej innowacyjne pomysły. Dużą część naszego obecnego zespołu stanowią osoby mogące poszczycić się wieloletnim stażem. Grupa ta systematycznie się powiększa. Dzięki takim doświadczonym kadrom możemy się dynamicznie rozwijać i odnosić kolejne sukcesy.

Osoby, które pomyślnie przeszły rekrutację w pierwszych miesiącach pracy otrzymują merytoryczne wsparcie, które pozwala im szybciej odnaleźć się w naszej kulturze organizacyjnej.

Firma rzetelnie wypełnia swoje zobowiązania pracownicze. Gwarantuje zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę. Rygorystycznie przestrzega zapisanych w niej terminów regulowania zobowiązań. Oferuje bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie i masz więcej pytań do nas, zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)