Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Profitroom SA

ul. Franklina Roosevelta 9
60-829 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

kariera.profitroom.pl

NIP: 5252423458

Kim jesteśmy?

Już ponad 3500 hoteli z różnych zakątków świata wie, że współpraca z nami owocuje większą liczbą rezerwacji. Od 11 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania rezerwacyjne, projektujemy responsywne i atrakcyjne strony internetowe oraz wspieramy hotelarzy w marketingu.

Profitroom vs/

Software house
Tworzymy produkty dla własnych Klientów z jednej branży i
Sami decydujemy o kształcie i kierunku rozwoju naszych produktów.

Agencja interaktywna
Tworzymy nowoczesne i efektowne projekty dla Klientów z branży hotelarskiej, które nie tylko prezentują unikalne cechy hoteli, ale przede wszystkim konwertują ruch użytkowników na rezerwacje gości.

Agencja marketingowa
Od 2016 roku jesteśmy Partnerem Premium Google i wspólnie z nimi rozwijamy biznes naszych klientów.
W tej części Europy jesteśmy jedynym partnerem TripAdvisora, Trivago i Google Hotel Ads.

Hotele
Jesteśmy wsparciem eksperckim dla wszystkich hoteli, z którymi współpracujemy, a nasze doświadczenia przenosimy na grunt rozwiązań technologicznych.

Co tworzymy?

Hotelom i apartamentom dostarczamy kompleksowe produkty technologiczne i usługi cyfrowe, które zwiększają ich zyski.

Booking Engine

Profitroom Booking Engine umożliwia osobom chcącym zarezerwować nocleg zrobić to bezpośrednio przez stronę internetową hotelu.

Channel Manager

Profitroom Channel Manager to narzędzie do kompleksowego zarządzania kanałami sprzedaży noclegów w obiektach hotelarskich.

Profitroom CRM

Dzięki temu narzędziu do automatyzacji sprzedaży i marketingu nasi klienci są w stanie w atrakcyjny i szybki sposób przedstawiać ofertę Gościom.

Hotel websites

Jesteśmy mistrzami w tworzeniu atrakcyjnych stron www dla hoteli. Na naszym koncie jest już kilkaset realizacji.

Promocja online

Jesteśmy specjalistami branży hotelarskiej i świata cyfrowego, dlatego zajmujemy się też reklamą hoteli i apartamentów online.

Revenue management

W Profitroom pracuje również zespół Revenue Managerów, którzy pomagają hotelom wypracować możliwie największe przychody.

Suite

Hotelom dostarczamy kompleksową platformę SUITE, która zawiera zestaw narzędzi niezbędnych do efektywnego zarządzania promocją i sprzedażą.

Dlaczego my?

Wierzymy, że praktyczna wiedza najwyższej jakości jest przepisem na sukces zarówno naszych Klientów, jak i naszych pracowników. Dlatego dbamy, aby wszyscy nieustannie się rozwijali.

Hotel Marketing Conference

Największa konferencja marketingowa dla hotelarzy
Organizujemy jedną z największych tego typu konferencji w Europie, podczas której nasi eksperci dzielą się z właścicielami hoteli cenną wiedzą. Stań się jednym z nas i zacznij inspirować ludzi z branży!

Profitroom onTour
Wyjazdowe warsztaty szkoleniowe dla naszych Klientów
Na wyjazdowych warsztatach jeszcze lepiej poznajemy bliskie nam obiekty i przekazujemy ich menedżerom praktyczne wskazówki. Wejdź na pokład naszej terenówki i pokonajmy razem wszelkie nierówności!

Profitroom Academy

Program szkoleń wewnętrznych
Chcesz poznać tajniki programowania, a na co dzień zajmujesz się marketingiem? U nas to możliwe! Lubimy wymieniać się posiadaną wiedzą. Dołącz do nas i rozwijaj się każdego dnia!

Zobacz, co jeszcze możemy Ci zaoferować

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)