eunimex.pl

 • Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.

Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Legnica
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • umowa agencyjna
  Fakty
  • Firma nasza od wielu lat zajmuje się produkcją zacisków hamulcowych, stosowanych w przemyśle górniczym oraz ciężkich maszynach budowlanych, a także podzespołów i akcesoriów do nich.

  Kontakt: Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.

  Strefa pracodawcy

  Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Firma ZPH UNIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Legnicy ul. Złotoryjska 178-184 pragnie zaznajomić Państwa ze swoim profilem działalności. Firma nasza od wielu lat zajmuje się produkcją zacisków hamulcowych stosowanych w przemyśle górniczym oraz ciężkich maszynach budowlanych, a także podzespołów i akcesoriów do nich. Od 2007 r. wprowadziliśmy do swojej oferty projektowanie oraz produkcję siłowników hydraulicznych do maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle ciężkim.


  W trosce o zadowolenie naszych klientów, wszystkie wytwarzane przez ZPH UNIMEX Sp. z o.o. produkty poddawane są szczegółowej kontroli jakości, zarówno międzyoperacyjnej, na linii produkcyjnej, jak również finalnej. Do kontroli szczelności i prawidłowości działania siłowników hydraulicznych posiadamy również odpowiednie stanowiska. Na rynku wśród konkurencyjnych firm wyróżniamy się bardzo atrakcyjnymi cenami, wysoką jakością świadczonych przez nas usług oraz krótkimi czasami realizacji zleceń.


  Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami na Dolnym Śląsku, takimi jak KGHM Polska Miedź S.A. czy KGHM ZANAM w dziedzinie hydrauliki siłowej, produkcji i remontów zacisków hamulcowych oraz podzespołów do nich a także obróbki skrawaniem.


  Na potrzeby kontrahentów wykonujemy również konstrukcje stalowe w szeroko pojętym zakresie. W tym celu uruchomiliśmy w naszej firmie spawalnię.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Nasze realizacje

  Naszymi atutami są wykwalifikowana kadra oraz wysokiej jakości zaplecze i park technologiczny. Posiadamy również własną galwanizernię, dzięki czemu na życzenie klienta jesteśmy w stanie pokryć wyroby a w szczególności tłoczyska produkowanych przez nas siłowników powłoką chromową, która w znacznym stopniu zabezpiecza przed działaniem korozji oraz wydłuża czas użytkowania siłownika. W naszych produktach – zarówno zaciskach hamulcowych jak również siłownikach, stosujemy jedynie sprawdzone rozwiązania technologiczne, co ma zdecydowany wpływ na wysoką jakość naszych produktów. Wszystkie produkowane detale, wymagające zastosowania obróbki skrawaniem, wykonywane są na maszynach numerycznych z bardzo dużą dokładnością i powtarzalnością. W swoim zapleczu technologicznym posiadamy również centra obróbcze typu HAAS, przecinarki sterowane CNC typu JANTAR. Zachęcamy Państwa do dokładniejszego zapoznania się z profilem i usługami świadczonymi przez naszą firmę. Na wszystkie produkowane w naszej firmie produkty oraz siłowniki hydrauliczne posiadamy stosowne dopuszczenia i certyfikaty, wydane przez uprawnione do tego celu firmy, m.in. OBAC, INOVA. Od 2004 roku jesteśmy także posiadaczami certyfikatu PN-EN ISO 9001.

  Lokalizacja: Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.

  Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.
  Główna siedziba
  Zakład Produkcji Hamulców UNIMEX Sp. z o. o.
  ul. Złotoryjska 178-184
  59-220 Legnica

  Poznaj pozostałych pracodawców