• WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)

WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)

 • 3 oferty pracy
Branża
 • Nieruchomości/Budownictwo
 • Architektura
Lokalizacja
Główna siedziba
Jasin
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
Fakty
 • WPIP jest prywatną, polską firmą rodzinną założoną w 1993 roku w Poznaniu. Jesteśmy generalnym wykonawcą inwestycji przemysłowych i biurowych – budowlanych i technologicznych.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Odpowiedzialność, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie to wartości, którymi kierujemy się, realizując nasze usługi. Z zaangażowaniem wspieramy inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej oraz organizacje pożytku publicznego.
Siedziba WPIP znajduje się w Jasinie, ale budujemy na terenie całej Polski. Nasz biurowiec otrzymał certyfikaty LEED o najwyższym standardzie Platinum oraz WELL Building Standard (Silver). Zatrudniamy 150 ludzi, zapewniamy pracownikom stabilność zatrudnienia. Nawiązujemy pozytywne relacje z każdym członkiem naszego zespołu.

Dzień w firmie

Już podczas pierwszego dnia pracy otrzymasz do realizacji ciekawe zadania – przy pełnym wsparciu całego zespołu i przełożonego.
Jednym z ważnych celów WPIP jest dbanie o dobrostan i zdrowie pracowników oraz ich rodzin, dlatego dofinansowujemy udział w turniejach i zawodach sportowych. Tradycją firmy są już „owocowe poniedziałki”, chętnie korzystamy z firmowej biblioteki. Pijemy soki z likopenem i grywalizujemy przy spalaniu kalorii.
Zdjęcie

Benefity

 • spotkania integracyjne
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • dofinansowanie nauki języków
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • elastyczny czas pracy
 • dofinansowanie wypoczynku

Kontakt: WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)

Obrazek teczki
Zgłoś swoją kandydaturę

Żadna z ofert nie jest tym czego szukasz? Mimo to, rozważasz rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą i nie wiesz jak mu o tym powiedzieć? To proste! Zgłoś swoją kandydaturę do przyszłych rekrutacji, przesyłając swój profil z Pracuj.pl.

Wyślij CV
Obrazek oka
Obserwuj pracodawcę

Pracodawca wpadł Ci w oko? Chcesz być na bieżąco z jego najnowszymi ofertami? Dodaj go do obserwowanych! Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Śledź nas w sieci
social-link-iconsocial-link-icon

Praca w firmie WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)

3
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • Analiza przesłanych aplikacji
  Pierwszym krokiem w każdej rekrutacji jest analiza nadesłanych dokumentów aplikacyjnych. Sprawdzamy czy kandydaci spełniają kryter...
 • decoration-image
  Wstępna rozmowa telefoniczna
  Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Na tym etapie zależy nam przede wszystkim na poznaniu ich motywacji oraz o...
 • decoration-image
  Spotkanie rekrutacyjne
  W spotkaniu rekrutacyjnym bierze udział przedstawiciel działu HR oraz potencjalny bezpośredni przełożony. Podczas rozmowy prosimy ...
 • decoration-image
  Wybór kandydata
  Po zakończeniu wszystkich rozmów rekrutacyjnych wspólnie wybieramy kandydata, któremu składamy ofertę zatrudnienia. Pozostałe osob...
WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)

Strefa pracodawcy

WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)

Co nas wyróżnia?

1

30 lat doświadczenia i ponad 300 wybudowanych obiektów. Cechuje nas wysoka jakość oraz eksperckie podejście.

2

Stawiamy na bezpieczeństwo. Wielokrotnie byliśmy laureatami nagród w konkursie „Buduj Bezpiecznie” oraz „Solidny Pracodawca”.

3

Zatrudniamy profesjonalistów z dziedziny instalacji, budownictwa i architektury. Mamy swoją pracownię projektową, wspieramy klienta na każdym etapie realizacji.

Zdjęcie

O nas

Jesteśmy rzetelnym i wiarygodnym partnerem w projektowaniu i realizacji inwestycji. Dysponujemy ogromnym potencjałem w postaci własnej pracowni projektowej, profesjonalnej i wysoce wykwalifikowanej kadry inżynierskiej, doskonałej organizacji pracy oraz wysokiej jakości usług.


Zrealizowaliśmy już ponad 300 obiektów o łącznej powierzchni blisko 1,5 mln m². Bogate doświadczenie pozwala nam stworzyć komfortową przestrzeń dla rozwoju biznesu, opartą o partnerskie relacje. Potrafimy przewidzieć przyszłe potrzeby dotyczące powierzchni, infrastruktury czy technologii, związane z profilem działalności klientów. 


Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego ważne jest dla nas nie tylko budownictwo i technologie, ale przede wszystkim pracownicy, dzięki którym możemy stawać się jeszcze lepsi. Potwierdzeniem tego podejścia jest m.in. uzyskany przez nas tytuł Solidnego Pracodawcy Roku 2022. Robimy wszystko co w naszej mocy, żeby zapewnić pracownikom stabilność i jak najlepsze warunki pracy.


Od 2009 r. realizujemy nową strategię biznesową, opartą na idei zrównoważonego rozwoju. Jej konsekwencją jest rozszerzenie naszej oferty o proekologiczne i energooszczędne rozwiązania.


Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zdjęcie
NASZE REALIZACJE

Na przestrzeni lat zaufało nam wielu klientów z którymi wspólnie zrealizowaliśmy wiele inwestycji m.in.:

CCC I eobuwie.pl I Polipak I Nova Polska I MLP Group I THULE GROUP I Ricor Polska 

Zdjęcie

Dołącz do nas i zmieniaj oblicze budownictwa! 

Nasze wartości

Jesteśmy firmą rodzinną i z tego jesteśmy niezwykle dumni. W naszej codziennej pracy kierujemy się 4 podstawowymi wartościami:


Biznes oparty na trosce o klienta

Zorientowanie na biznes klienta jest podstawą wszystkich naszych decyzji, działań i zachowań. Zrozumienie modelu biznesu klienta i związanych z tym potrzeb inwestycyjnych jest kluczem do osiągnięcia obopólnych korzyści.

Naszym celem jest stworzenie atmosfery wzajemnego zaufania, której podstawą jest właściwie dobrany zespół obsługujący klienta oraz posiadana przez nas ekspercka wiedza i doświadczenie w realizacji inwestycji.


Partnerskie relacje z pracownikami

Zainspirowani do działania, zaangażowani w obsługę klientów i rozwój firmy pracownicy są symbolem naszej organizacji. Dążymy do stworzenia miejsca pracy, z którego wszyscy pracownicy będą dumni.

Budujemy kulturę odwagi, doceniamy osiągnięcia, pomysłowość i pracowitość. Zachęcamy i motywujemy pracowników do rozwoju osobistego i kariery zawodowej, zapewniając zdrowe oraz bezpieczne środowisko pracy.


Partnerskie relacje z otoczeniem biznesowym


Głęboko wierzymy, że partnerskie relacje oparte na stałej współpracy z dostawcami i podwykonawcami przyczyniają się do lepszych warunków handlowych i wyższej jakości wykonywanych usług.


Działania na rzecz rozwoju budownictwa

Zobowiązujemy się do nieustannego promowania zrównoważonego budownictwa w Polsce. Koncentrujemy się na minimalizowaniu negatywnego wpływu naszej działalności na środowisko naturalne i przekonujemy naszych klientów do stosowania przyjaznych naturze rozwiązań technologicznych oraz tworzenia „zdrowego” środowiska pracy.


Naszym celem jest takie projektowanie i budowanie obiektów, które prowadzi do maksymalizacji funkcjonalności, komfortu i bezpieczeństwa.

Lokalizacja: WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)

WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)
Główna siedziba
WPIP Construction Sp. z o. o. (dawniej WPIP Sp. z o. o. Sp. K.)
Poznańska 31
62-020 Jasin

Poznaj pozostałych pracodawców