• What's Cooking Polska sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
What's Cooking Polska sp. z o.o.

What's Cooking Polska sp. z o.o.

 • 1 oferta pracy
Branża
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Opole
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Cześć, What's Cooking? Jesteśmy wielobarwną grupą miłośników jedzenia, pragnącą zaspokoić ogólnoświatowe zapotrzebowanie na świadome codzienne posiłki.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

W What’s Cooking Polska wierzymy, że sukces naszej firmy w dużej mierze zależy od naszych pracowników. Dlatego dbamy o tworzenie w naszej firmie przyjaznego środowiska pracy, w którym każdy będzie miał możliwość rozwoju i realizacji celów zarówno zawodowych, jak i osobistych

Dzień w firmie

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które będą chciały dzielić z nami nie tylko swoje kwalifikacje zawodowe i doświadczenie, ale także pasję do żywności, nasz entuzjazm i zaangażowanie. W wykonywaniu codziennych zadań szczególnie cenimy uczciwość, pracę zespołową, nastawienie na wynik, otwartość na zmiany i zorientowanie na klienta. Oferujemy pracę w działach: produkcji, utrzymania ruchu, jakości, magazynów, sprzedaży, logistyki, obsługi klienta, księgowości, HR i administracji.
Zdjęcie

Kontakt: What's Cooking Polska sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie What's Cooking Polska sp. z o.o.

 • Pracownik fizyczny
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Praca stacjonarna

1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
What's Cooking Polska sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

What's Cooking Polska sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

2 600

pracowników

2 011

w tym roku powstała What’s Cooking Polska

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Koncern What’s Cooking? specjalizuje się w dwóch obszarach: produkcji dań gotowych i produkcji wyrobów mięsnych.


Poza fabryką w Polsce posiadamy zakłady produkcyjne w Belgii, Holandii, Francji i Wielkiej Brytanii, zatrudniając w sumie około 2600 pracowników. Długoletnie doświadczenie na rynku, ciągły rozwój produktu i technologii, a także doskonała kadra pracownicza są tym, co czyni grupę What’s Cooking? liderem w swojej branży.


Fabryka w Polsce powstała w 2011 r. na terenie Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej w Opolu. Wybudowano zakład z nowoczesnym parkiem maszynowym, pomieszczeniami magazynowymi i częścią administracyjną. Od chwili uruchomienia produkcji w 2014 r. spółka systematycznie rozwija swoją ofertę i kierunki dystrybucji, tworząc przy tym nowe miejsca pracy. Misją What’s Cooking? jest rozwój rynku schładzanych dań makaronowych w Europie poprzez dostarczanie konsumentom produktów o najwyższej jakości, a jednocześnie przystępnych cenowo.

Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Polityka personalna

Nasza polityka personalna opiera się na kilku filarach:

 • Bezpieczeństwo i ergonomia w pracy. Każdy pracownik ma prawo do bezpiecznego miejsca pracy. To przesłanie towarzyszyło nam już na etapie projektowania i budowania naszej fabryki i nadal jest najważniejszym zobowiązaniem wobec każdego pracownika.
 • Szkolenia i rozwój. Wierzymy, że nauka i rozwój są bardzo ważne, dlatego inwestujemy w szkolenia, które pomagają pracownikom w realizacji zadań na aktualnie zajmowanych stanowiskach, ale też umożliwiają rozwój w ramach organizacji. Promujemy wewnętrzne awanse i wspieramy pracowników w realizacji ich dążeń zawodowych.
 • Atmosfera w pracy. Jesteśmy jednym zespołem. Na co dzień współdziałamy i pomagamy sobie. W relacjach międzyludzkich cenimy bezpośrednie i nieformalne kontakty. Traktujemy potrzeby pracowników indywidualnie i ułatwiamy łączenie kariery zawodowej z życiem prywatnym. Staramy się aby nasi pracownicy mogli zrelaksować się po pracy, finansując im różne rodzaje wypoczynku.
 • Otwarta komunikacja. Promujemy szczerą i otwartą komunikację. Słuchamy innych, dajemy i przyjmujemy informacje zwrotne. Organizujemy regularne spotkania z pracownikami i z przedstawicielami pracowników w celu omawiania bieżących spraw, wyjaśniania niejasności i słuchania propozycji.

Lokalizacja: What's Cooking Polska sp. z o.o.

What's Cooking Polska sp. z o.o.
Główna siedziba
What's Cooking Polska sp. z o.o.
Północna 12
45-805 Opole

Poznaj pozostałych pracodawców