www.viviamo.pl

 • VIVIAMO Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
VIVIAMO Sp. z o.o.

VIVIAMO Sp. z o.o.

  Branża
  • Ubezpieczenia
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Gorzów Wielkopolski
  Jak zatrudniamy
  • kontrakt B2B
  Fakty
  • Viviamo Ubezpieczamy to ogólnopolska sieć biur franczyzowych prowadzących sprzedaż produktów ubezpieczeniowych wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. To wiele lat doświadczeń w sprzedaży ubezpieczeń

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Pierwsze biuro Viviamo Ubezpieczamy otworzyliśmy w roku 2013. Viviamo Ubezpieczamy to projekt, dzięki któremu wznosimy współpracę z naszymi Partnerami na wyższy poziom. Pozyskujemy Partnerów - franczyzobiorców, którzy pod wspólnym szyldem rozwijają swój biznes oraz kreują najwyższe standardy obsługi Klienta.

  Dzień w firmie

  Główna siedziba firmy znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim, Tu również znajduje się dział rozliczeń, marketingu i administracji. Posiadamy także Biuro Wsparcia Agenta, które stanowi kompendium wiedzy ubezpieczeniowej przeznaczonej bezpośrednio dla Naszych Agentów. Nasi Partnerzy otrzymują indywidualne wsparcie merytoryczne oraz niespotykany na rynku franczyzowym pakiet marketingowy nie tylko na starcie, ale przez cały czas prowadzenia biznesu. Dzięki determinacji wszystkich stron, nie wyłączając współpracujących z nami Towarzystw Ubezpieczeniowych i ogromnemu zaangażowaniu całego Zespołu, każdy kolejny rok to rozwój marki.
  Zdjęcie

  Kontakt: VIVIAMO Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  VIVIAMO Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  VIVIAMO Sp. z o.o.
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Viviamo to sieć biur franczyzowych, która powstała dzięki doświadczeniu i wiedzy ubezpieczeniowej. Zostań naszym partnerem w ramach wspólnego biznesu! Nasze placówki działają w formie franczyzy - dajemy agentom oraz osobom zajmującym się rejestracją pojazdów możliwość otwarcia własnego biura pod szyldem naszej ogólnopolskiej marki o stabilnej pozycji na rynku, zapewniamy pomoc na starcie i każdym kolejnym etapie, a także niezbędne narzędzia, szkolenia oraz wyposażenie biura. Wspólnymi siłami pracujemy na sukces - Twój osobisty i nasz wspólny.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Galeria

   

  Lokalizacja: VIVIAMO Sp. z o.o.

  VIVIAMO Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  VIVIAMO Sp. z o.o.
  Żeromskiego 13 A
  66-400 Gorzów Wielkopolski

  Poznaj pozostałych pracodawców