• Volkswagen Group Polska
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Volkswagen Group Polska

Volkswagen Group Polska

 • 2 oferty pracy
 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Logistyka/Dystrybucja
 • Marketing/Reklama/Public Relations
 • Motoryzacja
Lokalizacja
Główna siedziba
Poznań
Oddziały
Komorniki
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa na zastępstwo
Fakty
 • Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów 7 marek oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów. Tworzymy największą sieć dealerską w Polsce - ponad 300 Dealerów.

Benefity

 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • ubezpieczenie na życie
 • możliwość pracy zdalnej
 • zniżki na firmowe produkty i usługi
 • spotkania integracyjne
 • preferencyjne pożyczki
 • kawa / herbata
 • parking dla pracowników
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • karty przedpłacone

Kontakt: Volkswagen Group Polska

Obrazek oka
Obserwuj pracodawcę

Pracodawca wpadł Ci w oko? Chcesz być na bieżąco z jego najnowszymi ofertami? Dodaj go do obserwowanych! Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Śledź nas w sieci
social-link-icon

Praca w firmie Volkswagen Group Polska

Banner Volkswagen Group Polska
Volkswagen Group Polska
Superoferta

Młodszy Specjalista ds. Reklamacji Technicznych

 • Młodszy specjalista (Junior)
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Praca stacjonarna

Aplikuj szybko

Banner Volkswagen Group Polska
Volkswagen Group Polska
Superoferta

Specjalista ds. Finansowych

 • Specjalista (Mid / Regular)
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Praca hybrydowa

Aplikuj szybko

2
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • Aplikacja
  Otrzymane aplikacje analizujemy pod kątem kwalifikacji i umiejętności wymaganych na danym stanowisku.
 • decoration-image
  Wywiad kwalifikacyjny – online
  Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, aby przybliżyć specyfikę VGP i warunki współpracy oraz sprawdzić doświadczenie, poziom ...
 • decoration-image
  Kolejne rozmowy – online / stacjonarne
  Po pozytywnej ocenie, zapraszamy kandydata na rozmowę z przedstawicielami VGP, na której pytamy o wiedzę i doświadczenie, pogłębia...
 • decoration-image
  Wybór kandydata i informacja zwrotna
  O wynikach rozmów informujemy wszystkich kandydatów telefoniczne lub mailowo.
Staże i praktyki w Volkswagen Group Polska
Zdjęcie
Dla kogo są staże?

Skierowane są do studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów, którzy posiadają określone kompetencje i ciekawe doświadczenie zdobyte przy różnych okazjach. Jak wdrażamy? Różnorodne zadania i aktywności przyporządkowane są do pierwszego i drugiego dnia wdrożeniowego, a później pierwszych 3 miesięcy pracy i okresu tuż po nich. Nad stażystą opiekę roztacza manager, a także dodatkowo przypisana osoba z działu (tzw. ”buddy”), do której można się zgłosić z każdym wyzwaniem / pytaniem. 

Co dają staże?

Pozwalają zdobyć cenne doświadczenie i, potencjalnie, pracę. Stażyści stanowią dla nas bazę kandydatów na stanowiska specjalistyczne – wielu znajduje zatrudnienie w firmie nawet jeszcze w trakcie programu stażowego. Co ważne, na stażu przysługują takie same benefity pracownicze, jak innym pracownikom. Aktualnie zakładana długość stażu dla większości stanowisk to 18 miesięcy. 

Volkswagen Group Polska

Strefa pracodawcy

Volkswagen Group Polska

Co nas wyróżnia?

25

% nowych samochodów sprzedawanych w Polsce wyjechało od nas!

7

marek - dla której chcesz pracować? Do wyboru masz także wiele działów wspierających!

2

lokalizacje: w Poznaniu (na ul. Krańcowej) i w Komornikach

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

W Polsce to właśnie VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek: Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT, CUPRA, ŠKODA, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.


Jesteśmy liderem rynku nowych samochodów - w 2021 roku co czwarty sprzedany w Polsce samochód należał do Grupy Volkswagen Polska. Sprzedajemy także samochody używane - w ramach marki Das Welt Auto i programu Audi Select :plus.


Zajmujemy się również marketingiem, PRem i obsługą posprzedażną – dostarczamy części dealerom, szkolimy serwisantów itd. Mamy własne, ogromne centrum dystrybucji w Komornikach, magazyn samochodów i Centrum Techniczno-Szkoleniowe.


Wraz z Volkswagen Poznań jesteśmy częścią tego samego koncernu, jednak funkcjonujemy jako odrębne firmy – VWP produkuje (samochody dostawcze i komponenty), a my sprzedajemy.


Podążając za prądem zmian (i aktywnie go kształtując!) angażujemy się w rozwój elektrycznej mobilności. Oferujemy samochody elektryczne najnowszej generacji, staramy się kształtować świadomość społeczną w zakresie zmieniającej się motoryzacji, a wraz z siecią dealerską wspieramy rozwój infrastruktury ładowania w naszym kraju.


Naszą misją jest bycie najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Nasze marki

Volkswagen

Dla milionów ludzi Volkswagen jest uosobieniem mobilności.

Marka Volkswagen nierozerwalnie związała swoją przyszłość z elektromobilnością i rozwojem na płaszczyźnie oprogramowania. W 2020 roku Volkswagen świętował debiut elektrycznego modelu ID.3. Marka poszerzyła portfolio aut elektrycznych o SUV-a ID.4, w 2022 roku do oferty dołączył Volkswagen ID.5. To tylko początek szeroko zakrojonej ofensywy.

Dzięki wprowadzeniu strategii ACCELERATE, Volkswagen będzie gotowy na zmiany, które są nieuniknione w branży motoryzacyjnej. Marka do 2026 roku przeznaczy ok. 18 mld euro na inwestycje w elektromobilność, hybrydyzację i cyfryzację. W ramach globalnej elektrycznej ofensywy Volkswagen zwiększy udział dostaw samochodów elektrycznych w Europie do ponad 70 procent. W Stanach Zjednoczonych i Chinach w tym samym okresie marka zamierza osiągnąć udział w rynku pojazdów elektrycznych na poziomie ponad 50 procent. 

Volkswagen zamierza osiągnąć neutralny bilans emisji CO² najpóźniej do 2050 roku.


Audi

Audi jest jedną z wiodących na świecie marek premium. Do koncernu Volkswagen należy od 1965 roku, a dziś obecna jest w ponad stu krajach. W 2021 roku Grupa Audi dostarczyła swoim klientom blisko 1,7 miliona samochodów. Hasło „Przewaga dzięki technice” to dla Audi wyzwanie traktowane bardzo poważnie na całym świecie, a jego konsekwentna realizacja sprawia, że marka należy do najchętniej wybieranych w swoim segmencie. Audi jest przekonane, że samochody elektryczne to przyszłość motoryzacji. Dlatego w ramach swojej strategii korporacyjnej „Vorsprung 2030” planuje od roku 2026 wprowadzać na rynek wyłącznie modele w pełni elektryczne. Tym samym marka zamierza kształtować przyszłość mobilności premium, której filarami będą zrównoważony rozwój, elektryfikacja oraz cyfryzacja.

Nasze marki

SEAT

SEAT, czyli Sociedad Española de Automóviles de Turismo, to historia startująca 9 maja 1950 roku, a jednak cały czas pełna energii i młodzieńczości. Hiszpańska marka jest częścią koncernu Volkswagen od 1986 roku.

SEAT zasłynął nie tylko z produkcji samochodów ze sportowym zacięciem, ale także z codziennej praktyczności i sprawdzonej technologii. Z drugiej strony każdy członek tej modelowej rodziny ma swój indywidualny charakter i przyciąga do siebie odmienną osobowością. Różne projekty, zawsze wspierane przez Centrum Techniczne w Martorell, tchnęły w moto-świat więcej życia i energii. Dzięki nim dowiedzieliśmy się, czym tak naprawdę jest przyjemność z jazdy.


CUPRA

Modele CUPRA to auta z charakterem zaprojektowane dla indywidualistów oraz miłośników najnowszych rozwiązań technologicznych. Stały się synonimem miejskości, sportowego charakteru i nadzwyczajnych osiągów, a także wysokiego komfortu i doskonałych właściwości jezdnych.

SEAT oficjalnie zaprezentował odrębną markę CUPRA w 2018 roku - pojazdy nie są już wyłącznie mocniejszymi wersjami SEAT-a (np. Leon i Ateca). W 2020 roku premierę miał zupełnie nowy model CUPRY – Formentor, a w 2021 pierwszy elektryk hiszpańskiej marki – Born.


Škoda

Elektromobilność, wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu – oblicze ŠKODY zmienia się dynamicznie, dopasowując do coraz bardziej wymagającego otoczenia.

Marka, która została założona w 1895 roku i jest jedną z najstarszych na świecie, co roku dostarcza swoim klientom nowoczesne samochody – w 2021 roku było to ponad 870 000 egzemplarzy.

To między innymi w pełni elektryczne modele ENYAQ iV i ENYAQ COUPÈ iV, kompaktowy SUV KAROQ czy bestsellerowe ŠKODY FABIA i OCTAVIA, które oferują ekscytujący design, bezpieczeństwo, świetne prowadzenie, a przy tym są zaawansowane technologiczne.

Nasze marki

Porsche

Porsche AG jest najbardziej znanym na świecie producentem samochodów sportowych i od 2012 roku częścią koncernu Volkswagen. Jego auta powstają w fabrykach w Stuttgarcie-Zuffenhausen i w Lipsku, a także w zakładzie Volkswagena w Osnabrück. W minionym roku Porsche dostarczyło klientom 256 000 aut sportowych, czyli o 4% więcej niż rok wcześniej. Ekskluzywny charakter i społeczna akceptacja, nowoczesność i tradycja, niezwykłe osiągi i przydatność na co dzień, design i funkcjonalność – to cechy wyróżniające samochody marki Porsche.


Volkswagen Samochody Dostawcze

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze (VWSD) jako wiodący producent lekkich samochodów dostawczych nieustannie i w znaczącym stopniu kształtuje przemysł transportowy, zarówno towarowy, jak i pasażerski. 

W zakładach w Hanowerze (D), Poznaniu (PL), Wrześni (PL) i Pacheco (ARG) około 24 tys. pracowników produkuje serie Transporter, Caddy, Crafter i Amarok, a od 2022 r. – również ID. Buzz – w pełni elektryczny model wzorowany na kultowym VW Bulli. 

Volkswagen Samochody Dostawcze to w obrębie Grupy Volkswagen wiodąca marka w zakresie jazdy autonomicznej oraz usług mobilności, takich jak Mobility-as-a-Service i Transport-as-a-Service. W ten sposób transportuje społeczeństwo jutra wraz z jego wszystkimi wymaganiami ku czystej, inteligentnej i zrównoważonej mobilności. Za taką właśnie mobilnością opowiada się marka Volkswagen Samochody Dostawcze zgodnie ze swoją maksymą: transportujemy sukces, wolność i przyszłość.

Zobacz nasze marki!

Są obrazy, które naprawdę poruszają…

Zdjęcie
VGP to idealne miejsce dla pasjonatów motoryzacji!

Pracuj u nas w jednym z działów:

 • Marketingu
 • Sprzedaży
 • Rozwoju Sieci Dealerskiej
 • Obsługi Posprzedażnej 
 • Zakupów
 • Kontrolingu
 • Księgowości
 • Logistyki
 • Administracji i Nieruchomości
 • IT
 • HR
 • Prawnym & Compliance

Lokalizacja: Volkswagen Group Polska

Volkswagen Group Polska
Główna siedziba
Volkswagen Group Polska
Krańcowa 44
61-037 Poznań
 • Oddziały
  Komorniki
  Centrum Dystrybucyjne Volkswagen Group Polska
  ul. Krzysztofa Kolumba 21
Pokaż feed z...
 • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
  Facebook
Volkswagen Group Polska na Facebook

Poznaj pozostałych pracodawców