<b>Lider branży laserowej i biurowej</b>

Lider branży laserowej i biurowej

Sprawdź aktualne oferty pracy

 • Trodat Polska Sp. o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Trodat Polska Sp. o.o.

Trodat Polska Sp. o.o.

  Branża
  • Handel hurtowy
  • Informatyka/Programowanie
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Warszawa
  Oddziały
  Katowice, Bydgoszcz
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • kontrakt B2B
  Fakty
  • Od 20 lat zwiększamy zyski naszych klientów dostarczając nowoczesne rozwiązania technologiczne i wysokiej jakości produkty biurowe.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Większość osób pracuje biurze i magazynie, a przedstawiciele handlowi i serwisanci w terenie.
  Pracujemy zdalnie/hybrydowo lub z biura (zależnie od stanowiska).
  Na co dzień komunikujemy się w j. polskim, osoby współpracujące z kolegami z centrali w Austrii i dostawcami muszą znać j. angielski.

  Dzień w firmie

  Pracujemy 8 godzin dziennie w dni robocze.
  Na ogół zaczynamy między 7:00 a 9:00.
  Każdy ma jasno wyznaczone cele, pomagamy sobie wzajemnie w ich osiąganiu.
  Lubimy się i możemy na sobie polegać, dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  Zdjęcie

  Kontakt: Trodat Polska Sp. o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Trodat Polska Sp. o.o.

  Strefa pracodawcy

  Trodat Polska Sp. o.o.

  Co nas wyróżnia?

  1

  Ponad 100 lat tradycji w branży stemplarskiej i 25 lat wyznaczania standardów w branży laserowej.

  2

  Stale szukamy nowych obszarów rozwoju. W jednej firmie łączymy kilka obszarów biznesowych: Trodat, Trotec, R&D Software Development i zespół Salesforce.

  3

  Posiadamy stałą bazę oraz efektywne procesy pozyskiwania nowych klientów.

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  TroGroup jest liderem na międzynarodowym rynku artykułów stemplarskich oraz systemów laserowych do cięcia i grawerowania. Grupa nieustannie się rozwija i zatrudnia już ponad 1900 pracowników w kilkudziesięciu filiach zlokalizowanych w różnych państwach świata, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Francji, Wielkiej Brytanii, Brazylii czy Australii. Siedziba główna TroGroup mieści się w Wels, w Górnej Austrii. Produkty spółek należących do grupy są sprzedawane do 150 krajów na całym świecie.


  W ramach Grupy, we wrześniu 2002 roku powstała polska spółka córka – Trodat Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która w swej strukturze organizacyjnej skupia dwa zespoły – Trodat i Trotec. 


  W strukturze Trodat Polska mamy również zespół programistów pracujących nad tworzeniem i rozwojem autorskiego oprogramowania wykorzystywanego w urządzeniach laserowych Trotec będący częścią działu R&D Trotec Laser GmbH oraz zespół zajmujący się digitalizacją procesów biznesowych w oparciu o środowisko Salesforce. 


  Rozwijając się konsekwentnie od dziesięcioleci, firma Trodat Polska stała się liderem produkcji pieczątek automatycznych oraz zdominowała rynek grawerowania, znakowania i cięcia laserowego za pomocą systemów Trotec.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Który obszar pomożesz nam rozwijać?

  1. Trotec – sprzedaż i marketing urządzeń laserowych do cięcia grawerowania i znakowania, materiałów eksploatacyjnych do laserów oraz serwis urządzeń.

  2. Trodat – sprzedaż i marketing pieczątek oraz materiałów piśmiennych w segmentach biurowym, szkolnym i kreatywnym. Oprócz własnej marki Trodat, mamy w ofercie marki Uni Mitsubishi Pencil, Noris, Reiner i Y-Plus, których jesteśmy dystrybutorem;

  3. Programowanie – tworzenie nowych wersji i funkcjonalności oprogramowania Ruby, autorskiego rozwiązania zapewniającego płynność pracy podczas wszystkich etapów procesu, w ramach którego pracują użytkownicy laserów Trotec (dział R&D Software Development). 

  4. Rozwój systemu i wsparcie użytkowników Salesforce w zakresie CRM, e-commerce, Marketing Cloud, digitalizacja procesów wewnętrznych firmy Trotec (dział Digital Transformation Competence Center).

  5. Wsparcie Operacyjne, wspólne dla wszystkich ww. działów, na które składają się: a) Logistyka – centralny magazyn produktów, spedycja do klientów, produkcja pieczątek, konfekcjonowanie materiałów marketingowych i zestawów promocyjnych. b) Administracja – zakupy towarów i usług, sprawy pracownicze i rekrutacja, nadzór nad firmami zewnętrznymi świadczącymi usługi, compliance c) Finanse: controlling, współpraca z biurem rachunkowym, raportowanie na potrzeby wewnętrzne, budżetowanie. 

  Lokalizacja: Trodat Polska Sp. o.o.

  Trodat Polska Sp. o.o.
  Główna siedziba
  Trodat Polska Sp. o.o.
  ul. Marywilska 22
  03-228 Warszawa
  • Oddziały
   Katowice
   Showroom Trotec
   ul. Gliwicka 273/275
   Bydgoszcz
   Showroom Trotec
   ul. Fordońska 431

  Poznaj pozostałych pracodawców