PRODUCENT SCHODÓW PRZEMYSŁOWYCH I KONSTRUKCJI STALOWYCH

PRODUCENT SCHODÓW PRZEMYSŁOWYCH I KONSTRUKCJI STALOWYCH

TLC Sp. z o.o.

 • TLC Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
TLC Sp. z o.o.

TLC Sp. z o.o.

  Branża
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Gorlice
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  Fakty
  • Polsko-szwedzka Grupa TLC to międzynarodowy lider w produkcji schodów przemysłowych, platform stalowych oraz mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych dla przemysłu i budownictwa.

  Kontakt: TLC Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  TLC Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  TLC Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  50

  krajów, w których znajdują się nasze realizacje

  1 000

  realizacji rocznie

  17

  lat doświadczenia w produkcji

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Grupa TLC. Jesteśmy szwedzko-polskim liderem w produkcji schodów i konstrukcji stalowych oraz tymczasowych systemów zabezpieczeń dla przemysłu i budownictwa, a także innowacyjnego sprzętu przeznaczonego do budowy wielkogabarytowych zbiorników stalowych.


  Grupa skupia sześć spółek zależnych zlokalizowanych w Polsce, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii, a także posiada 9 oddziałów w całym kraju. Oferujemy sprzedaż i wynajem, w tym: projekt, produkcję, transport, montaż oraz serwis. Działając na rynku międzynarodowym zapewniamy jednocześnie kompleksową, szybką i sprawną obsługę. Skutecznie łączymy skandynawską wiedzę, doświadczenie i technologię z polską przedsiębiorczością, dzięki czemu zakład produkcyjny jest nieustannie rozwijany oraz unowocześniany.

  Znajdująca się w strukturach Grupy spółka TLC koncentruje się na działalności projektowej, produkcyjnej i sprzedażowej. Proponujemy naszym klientom szeroki asortyment schodów wykorzystywanych w sektorze budowlanym i przemysłowym, tj. schody techniczne, przemysłowe, ewakuacyjne, spiralne/kręte, kontenerowe, modułowe, schody do zbiorników jak również drabiny techniczne, barierki, balustrady oraz stopnie schodowe. Oferujemy też schody modułowe do samodzielnego montażu, które świetnie sprawdzają się w budynkach gospodarczych, garażach, piwnicach czy domach jednorodzinnych i letniskowych, z możliwością montażu wewnątrz i i na zewnątrz.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Nasze realizacje

   

  Lokalizacja: TLC Sp. z o.o.

  TLC Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  TLC
  ul. Chopina 25 N
  38-300 Gorlice

  Poznaj pozostałych pracodawców