• TFP Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
TFP Sp. z o.o.

TFP Sp. z o.o.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Kórnik
  Oddziały
  Babimost
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  Fakty
  • Istniejemy od 30 lat na rynku. Zatrudniamy niemal 900 pracowników. Inwestujemy, aby stworzyć miejsce pracy, do którego przychodzi się z przyjemnością i wiąże z nim przyszłość.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Doceniamy zaangażowanie i otwartość. Łączymy wiedzę specjalistyczną i doświadczenie z entuzjazmem i otwartością na nowe wyzwania. Różnorodność wiekowa naszego zespołu to nasz atut.

  Wybierz dział

  ProdukcjaAdministracja

  Jak się u nas pracuje?

  Posiadamy nowoczesny park maszyn oraz flotę wózków widłowych
  Mamy możliwość podnoszenia kwalifikacji
  Stawiamy na rozwój i innowacyjne rozwiązania
  Dzielimy się wiedzą, wspólnie poszukujemy rozwiązań usprawniających naszą pracę

  Dzień w firmie

  Pracujemy w systemie trzyzmianowym
  Skupiamy się na produkcji tektury falistej i wysokiej klasy opakowań
  Nieustannie podnosimy nasze standardy w odniesieniu do procesów wytwórczych pamiętając jak ważnym elementem jest dbałość o środowisko naturalne
  Zdjęcie

  Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • preferencyjne pożyczki
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

  Kontakt: TFP Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Śledź nas w sieci
  social-link-iconsocial-link-icon

  Proces rekrutacyjny

  • Analiza dokumentów
   Po otrzymaniu Twojego CV sprawdzimy, czy spełniasz podstawowe wymagania zawarte w ofercie. Jeśli tak – zadzwonimy do Ciebie.
  • decoration-image
   Rozmowa kwalifikacyjna
   Dzięki niej poznamy Cię bliżej. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach.
  • decoration-image
   Decyzja
   Niezależnie od naszej decyzji otrzymasz od nas informację zwrotną. Złożymy Ci ofertę lub tymczasowo odrzucimy Twoją kandydaturę.
  • decoration-image
   Zatrudnienie
   Skontaktujemy się z Tobą, by uzgodnić szczegóły zatrudnienia. Pierwszego dnia zapoznamy Cię z nowymi obowiązkami i opowiemy o zasa...
  TFP Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  TFP Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  2

  lokalizacje

  30

  lat na rynku produkcji tektury falistej i opakowań

  900

  pracowników

  Zdjęcie

  O nas

  TFP Sp. z o.o. to firma z 30-letnim doświadczeniem w branży produkcji tektury i opakowań. Ukierunkowanie na rozwój i wysoką jakość oferowanych produktów pozwala nam osiągnąć cel, jakim są wytwarzane przez nas wysokiej klasy opakowania.


  Nowoczesny park maszyn pozwala dostarczać naszym Klientom produkty wysokiej jakości, zapewnia bezpieczeństwo pracy naszym pracownikom i daje możliwość szybkiej realizacji zamówień. Wspólnie z firmą TFP Grafika, która korzysta z nowoczesnych form druku, tworząc innowacyjne formy ekspozycji - jesteśmy w stanie zaspokoić pełen zakres potrzeb związanych z pakowaniem i ekspozycją produktów naszych Klientów.


  Technologia - nieustannie podnosimy nasze standardy w odniesieniu do procesów wytwórczych, nie zapominając przy tym, jak ważnym elementem jest dbałość o środowisko naturalne. 


  Funkcjonalność naszych produktów oraz pro-środowiskowe nastawienie. Opakowania tekturowe doskonale zastępują plastik. Są biodegradowalne, a co za tym idzie - przyjazne środowisku. Naszymi klientami są producenci różnorodnych produktów, zarówno spożywczych, chemicznych czy kosmetycznych.


  Pracownicy - czyli zespół ludzi, dzięki którym wciąż się rozwijamy. Różnorodność wiekowa zatrudnionych pracowników, pozwala nam łączyć wiedzę specjalistyczną i doświadczenie z entuzjazmem i otwartością na nowe wyzwania. Uczymy się od siebie nawzajem, inspirujemy.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Nasze początki
  Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku. Pierwszą tekturnicę firma zakupiła na wyprzedaży majątku jednego z niemieckich przedsiębiorstw. Bardzo szybko okazało się, że rynek opakowań był doskonałym wyborem. W styczniu 1993 roku na czele firmy stanęła Pani Lucjana Kuźnicka-Tylenda. Efektem jej działań był prężny rozwój firmy. Kolejne inwestycje, nowoczesne technologie oraz zespół dobrze wyszkolonych pracowników pozwoliły stworzyć firmę o stabilnej pozycji na rynku. 

  Jako TFP Sp. z o.o. posiadamy dwa zakłady produkcyjne: w Kórniku i Babimoście. 

  W naszych działaniach wspiera nas TFP Grafika w Śremie, tworząc innowacyjne formy ekspozycji za pomocą m.in. drukarek 3D.


  Dbałość o środowisko

  Nasze opakowania doskonale zastępują plastik, są trwałe, estetycznie wykonane i co ważne – przyjazne środowisku. Ta ostatnia wymieniona cecha jest dla nas niezwykle ważna. Zużyte opakowania można ponownie przetworzyć uzyskując surowiec, który trafia do nas w postaci papieru. W przypadku produkowanych przez nas opakowań, aż 88 % surowca stanowi makulatura. 

  Wybieramy rozwiązania technologiczne umożliwiające nam ograniczenie negatywnego wpływu na środowisko. Jednym z nich są oczyszczalnie ścieków działające w obu zakładach produkcyjnych. Pozwalają nam one między innymi na ograniczenie zużycia wody wykorzystywanej podczas produkcji tektury. Ponadto, zainstalowany układ zamknięty pary umożliwia nam znaczne ograniczenie emisji CO2 poprzez zmniejszenie ilości spalanego gazu ziemnego. 


  Równowaga i rozwój

  Tworzymy bardzo różnorodny wiekowo zespół. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu pracowników możemy stale podnosić nasze standardy. Doceniamy zaangażowanie tych, kórzy są z nami od wielu lat, jednocześnie wspierając młodych pracowników.

  Galeria

  TFP to dwie lokalizacje – w Kórniku (główna siedziba) oraz w Babimoście. Zobacz jak się u nas pracuje.


  Lokalizacja: TFP Sp. z o.o.

  TFP Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  TFP Sp. z o.o.
  ul. Katowicka 26, Dziećmierowo
  62-035 Kórnik
  • Oddziały
   Babimost
   ul. Wolsztyńska 48

  Poznaj pozostałych pracodawców