• TERMA Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
TERMA Sp. z o.o.

TERMA Sp. z o.o.

1 polecenie pracodawcy
1 oferta pracy
Branża
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
Lokalizacja
Główna siedziba
Gdańsk
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych, sprzętu rehabilitacyjnego oraz wyposażenia integracyjnych placów zabaw.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?
Jesteśmy równi. Nie mamy kierowników ani dyrektorów.
Bliskie jest nam nieszablonowe myślenie i niestandardowe sposoby działania.
Prowadzimy innowacyjne projekty.
Tworzymy grono specjalistów z różnych dziedzin i obszarów.
Dzień w firmie
Godziny pracy Produkcji: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00 lub 6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00 (w zależności od odcinka produkcyjnego)
Godziny pracy Administracji: 7:30 - 15:30.
Nasze zobowiązania realizujemy w Czaplach, Miszewie i Poznaniu.
Menedżerowie mobilni są do dyspozycji naszych Klientów w Polsce i wszystkich krajach Europy.
W Wielkiej Brytanii mamy osobną spółkę, która realizuje sprzedaż i działania administracyjne.
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • prywatna opieka medyczna
  wyróżniony
 • możliwość pracy zdalnej
 • brak dress code’u
 • parking dla pracowników
 • paczki świąteczne
 • inicjatywy dobroczynne

Kontakt: TERMA Sp. z o.o.

Wyślij nam swoje CV

Żadna oferta nie wzbudziła Twojego zainteresowania? Nic nie szkodzi! Wyślij nam swoje CV, dołączymy je do naszej bazy. Przeglądamy ją w trakcie każdej rekrutacji.

Wyślij CV
Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie TERMA Sp. z o.o.

TERMA Sp. z o.o. - Automatyk - Wiertnica Grawitacyjna - Miszewo (pow. bytowski)

Automatyk - Wiertnica Grawitacyjna

TERMA Sp. z o.o.
Miszewo (pow. bytowski)8 000-11 000 zł brutto / mies.
opublikowana: 28 listopada 2022
1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • 1

  Analiza i selekcja aplikacji

  Najpierw zapoznajemy się z nadesłanymi CV pod kątem doświadczenia zawodowego, posiadanych umiejętności i ich zgodności z wymaganiami stanowiska pracy. Pamiętaj, że patrzymy przede wszystkim na Twój potencjał! Dla nas ważne jest jakim jesteś człowiekiem. Dlatego nawet jeśli nie spełniasz wszystkich oczekiwań - aplikuj!

 • 2

  Telefon i spotkanie rekrutacyjne

  Podczas spotkania masz możliwość poznania naszej struktury organizacyjnej, oczekiwań względem stanowiska pracy, a także osób z Zespołu, do którego chcesz dołączyć. Przede wszystkim chcemy Cię poznać i dowiedzieć się więcej o planach dalszego rozwoju. Jeśli masz pytania – odważnie je zadawaj. Jesteśmy tu dla Ciebie!

 • 3

  Informacja zwrotna

  Informacji zwrotnej udzielamy każdemu, kto brał udział w procesie rekrutacji. Otrzymuje ją zarówno osoba, która została wybrana, jak i pozostali uczestnicy procesu. Czas trwania rekrutacji zależy od stanowiska, na które poszukujemy pracowników i może trwać od 1. do 4 tygodni.

 • 4

  Szkolenia

  Podczas szkoleń dowiesz się więcej o naszej kulturze organizacyjnej, o wartościach i zasadach, którymi kierujemy się na co dzień. Poznasz także nasze produkty i technologie ich wytwarzania. Na każdym z wyżej wymienionych etapów, zachęcamy Cię do kontaktu z Zespołem Personalnym – Rekrutacje i Rozwój.

Staże i praktyki w TERMA Sp. z o.o.
Zdjęcie
Terma Young

Nieustannie dążymy do tego, aby stwarzać młodym ludziom możliwości rozwoju, łączyć teorię z praktyką i budować relacje między nauką i biznesem. 


Dlatego od kilku lat - w ramach projektu Terma Young - oferujemy uczniom szkół średnich oraz studentom liczne aktywności, dzięki którym mogą rozwinąć swój potencjał i ukierunkować swoją drogę zawodową.  

Lekcje praktyczne

Prowadzimy „drzwi otwarte”, spacery po parku maszynowym, warsztaty i zajęcia on – line. Umożliwiamy również odbycie praktyk i staży, które często są pierwszym krokiem do tego, aby rozpocząć z nami długofalową współpracę.  

TERMA Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

TERMA Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

32

Początki marki sięgają 1990 roku. Od 32 lat dostarczamy klientom produkty dbając o najwyższą jakość.

40

Służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. Nasze produkty można znaleźć w Afryce Północnej, Australii czy Ameryce Południowej.

6

W naszym zakładzie produkcyjnym w Czaplach współpracuje 6 narodowości. Wśród naszych pracowników są Polacy, Ukraińcy, Białorusini, przedstawiciele Niemiec, Francji oraz Peru.

Zdjęcie

O nas

PŁASKA STRUKTURA

Na co dzień działamy jako jeden Zespół. Jesteśmy równi. Nie mamy kierowników ani dyrektorów. Współpraca z nami wymaga wewnętrznej dyscypliny, dużego zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania. 


LIDERZY

Pomimo płaskiej struktury, każdy Zespół ma Lidera, który jest wybierany wewnętrznie przez członków grupy. Jest to osoba, która oprócz tego, że wykonuje zadania operacyjne, posiada doświadczenie, wiedzę, a także postawę niezbędną do tego, aby wspierać swój Zespół. Jest to rola służebna, a nie pozycja nadrzędności wobec innych.  

Okiem pracownika

Opinie o firmie TERMA Sp. z o.o.

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pierwszy raz w Termie pojawiłam się w lipcu 2020 roku, kiedy odbywałam praktyki letnie, a pracę rozpoczęłam już pod koniec października tego samego roku. Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Uwielbiam różnorodność i wielopłaszczyznowość rozwoju, którą daje mi praca w Termie!
  Jagoda Jankowska
  Konstruktor w Zespole Produktów Medycznych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Jestem w Termie od 8 lat. Pracowałem na różnych stanowiskach. Obecnie zajmuję się ręcznym lutowaniem grzejników. Najbardziej cenię sobie współpracę z ludźmi i możliwości rozwoju. Przede mną duża zmiana. Obecnie poszerzam kompetencje i podejmuję wyzwanie na nowym stanowisku.
  Tomasz Kwidziński
  Ślusarz, Lider w Zespole Produktów Profilowych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Zajmuję się usprawnianiem technologii spawania i lutowania twardego ręcznego oraz piecowego. Uwielbiam to uczucie, kiedy widzę, że proces, który ustawiłam idzie zgodnie z planem i założeniami. Najbardziej jednak ze wszystkiego lubię kontakt z ludźmi na produkcji. Ja po prostu kocham to, co robię!
  Karolina Prokop-Strzelczyńska
  Inżynier Spawalnik w Zespole Technicznym
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W Termie jestem od 2015, przyjechałem do Polski z ogarniętego wojną Donbasu. Każdego dnia staję przed innymi wyzwaniami, dlatego na pewno nie można mówić o rutynie. Na co dzień odpowiadam za rozwój i utrzymanie relacji z partnerami handlowymi. Pozyskuję również nowe rynki zagraniczne.
  Dymitr Suprun
  Menedżer Sprzedaży w Zespole Maszyn Budowlanych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  W Termie najbardziej podoba mi się możliwość rozwoju, zmiany stanowiska pracy i podejmowania nowych wyzwań. Dzięki temu można sprawdzić się w różnych obszarach. Obecnie zdobywam nowe umiejętności i w najbliższym czasie będę organizować odprawy celne. Lubię swoją pracę, są tu wspaniali ludzie i miła atmosfera.
  Katarzyna Maranowska
  Specjalista w Zespole Spedycji
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Działalność firmy osadzamy na wartościach, które są filarem i fundamentem realizowanych przez nas procesów: 


Różnorodność – jesteśmy otwarci na różne style myślenia, sposoby działania i odmienność każdego z nas. Włączamy zamiast wykluczać, czy ograniczać. Dla nas nie ma znaczenia płeć, wiek, wykształcenie, narodowość czy poglądy polityczne. 


Kreatywność - wdrażając najnowocześniejsze technologie chcemy służyć ludziom w Polsce i na świecie. Jest to możliwe jedynie wtedy, gdy tworzymy nowe, oryginalne pomysły, które przekładają się na konkretne rozwiązania. 


Odwaga – aby zmienić świat na lepsze, potrzebujemy ludzi pełnych pasji, którzy będą śmiało proponować swoje pomysły i z determinacją wdrażać je w życie. Odwaga jest gotowością do zaryzykowania i odkrycia siebie, by zaoferować innym dodatkową wartość. 


Zaangażowanie – wiemy, że aby budować wielkie rzeczy potrzebne jest zaangażowanie każdego z nas i oddanie się codziennym obowiązkom na wszystkich odcinkach procesu. Wspólny sukces budujemy stawiając codziennie małe kroki. 


Odpowiedzialność – każdego dnia podejmujemy nowe zadania, zobowiązujemy się do realizacji wyznaczonych celów i bierzemy za to odpowiedzialność. Jesteśmy też uważni na innych. 


Ekologia – staramy się nie marnować żadnych zasobów. Ważna jest dla nas szeroka perspektywa i uważność na co dzień, aby rozważnie korzystać z dóbr, nie trwonić surowców i nie produkować zbędnych odpadów.  


Pokora – kierujemy się dobrem drugiego człowieka. Do krytyki podchodzimy ze spokojem, ponieważ dzięki uwagom i sugestiom innych możemy stawać się lepsi. 

Zdjęcie
Konkursy

„Starcie Szlifierzy i Spawaczy” to konkurs dla naszych Pracowników, który przeprowadziliśmy z firmą 3M.  


Wydarzenie było dedykowane profesjonalistom zajmującym się obróbką metali. Celem konkursu było przetestowanie zawodowych umiejętności naszych Szlifierzy, pracujących z najnowszymi rozwiązaniami 3M™ Cubitron™ II i środkami ochrony indywidualnej 3M. 


Rywalizacja była również świetną zabawą, okazją do poznania swoich mocnych stron i kompetencji, jak również elementem budowania Zespołu. 

Zdjęcie
Zdjęcie
Nagrody

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Pracodawcy Przyjaznego Gdańskiej Szkole Zawodowej”. Jest to nagroda Prezydenta Miasta Gdańska Aleksandry Dulkiewicz za zaangażowanie i wspieranie szkół zawodowych oraz troskę o rozwój uczniów na rzecz lokalnego rynku pracy. Wyróżnienie otrzymaliśmy dzięki rekomendacji Szkół Okrętowych i Technicznych Conradinum, z którymi współpracujemy od 2015 roku. 

Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi

Od 5 lat stale wspieramy finansowo działania fundacji, której celem jest całkowite wyeliminowanie zjawiska bezdomności wśród zwierząt. Angażujemy się w akcje na rzecz pomocy dla zwierząt, a naszym Pracownikom dajemy możliwość uczestnictwa w wolontariacie pracowniczym. https://bracia-mniejsi.pl/

Zdjęcie
Zdjęcie
Bądźmy w kontakcie!

Jesteś osobą kreatywną? Myślisz nieszablonowo i chcesz realizować ambitne projekty?

Napisz do nas, być może czekamy właśnie na Ciebie!


[email protected]

Galeria

 

  Lokalizacja: TERMA Sp. z o.o.

  TERMA Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Terma Sp. z o. o.
  Czaple 100
  80-298 Gdańsk

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Ashland Inc.

   Wilmington, Delaware(+1 lokalizacja)
   • 1 oferta pracy
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Sprint S.A.

   Olsztyn(+2 lokalizacje)
   • 3 oferty pracy
   • rekrutacja zdalna
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Dentons Business Services EMEA

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   5

   InPost

   Kraków(+29 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   AIUT Sp. z o.o.

   Gliwice(+3 lokalizacje)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   Befaszczot Sp. z o.o.

   Bielsko-Biała
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    Osram Sp. z o.o.

    Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    3

    NG ENGINEERING GROUP

    Wrocław(+5 lokalizacji)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    Narodowe Centrum Nauki

    Kraków
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     1

     Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

     Warszawa