tatuum.com

  • TATUUM (KAN Sp. z o.o.)
  • Najważniejsze informacje
  • Bądźmy w kontakcie
  • Praca, staż i rekrutacja
  • Strefa pracodawcy
  • Lokalizacje
TATUUM (KAN Sp. z o.o.)

TATUUM (KAN Sp. z o.o.)

  • 9 ofert pracy
  • 11 poleceń pracodawcy
Branża
  • Handel detaliczny
Lokalizacja
Główna siedziba
Łódź
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
  • umowa o pracę tymczasową
Fakty
  • Jesteśmy polską marką, która istnieje na rynku już od 25 lat. Zatrudniamy ponad 600 pracowników w sklepach w całej Polsce.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Projektujemy wszystkie nasze kolekcje w Łodzi. Posiadamy kilkadziesiąt sklepów w całej Polsce, ale też w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.
Bliżej nam do kultury start-upu niż korporacji. Cenimy sobie wysoką decyzyjność i płaskie struktury, w których każdy pracownik jest dostrzegany i ma wpływ na rozwój firmy. Ważna jest u nas szybkość działania i wysokie poczucie odpowiedzialności.
Promujemy różnorodność pokoleniową - doceniamy i promujemy zatrudnianie pracowników zróżnicowanych wiekowo. Często w zespołach łączymy osoby z ‘pokolenia Z’ oraz te 50-kilkuletnie. Widzimy, że pracownicy różnych pokoleń potrafią wspaniale współpracować i osiągać świetne wyniki niezależnie od wieku.
Dbamy o pracowników i ich stabilność zatrudnienia. Cenimy sobie wysoką elastyczność, dlatego pracownicy biurowi pracują najczęściej w modelu hybrydowym.
Oferujemy pracownikom szereg benefitów: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowych, platformę benefitową oraz zniżki na produkty marki TATUUM

Dzień w firmie

W naszej siedzibie w Łodzi pracujemy w otoczeniu niezwykłej różnorodności wzorów z nowych kolekcji. Tutaj możemy dotknąć i zobaczyć, a często – zachwycić się tym, co następnie trafia do sklepów, do naszego Klienta. Na co dzień pracujemy blisko tego, co piękne.
W sklepach dbamy o Klienta, który zawsze jest dla nas na pierwszym miejscu. Ważny jest dla nas kontakt, autentyczne wysłuchanie i odpowiednie dopasowanie produktu do potrzeb Klienta.
Zdjęcie

Kontakt: TATUUM (KAN Sp. z o.o.)

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie TATUUM (KAN Sp. z o.o.)

Banner TATUUM
TATUUM
Superoferta

Konsultant - Sprzedawca

TATUUM
Gdańsk
  • Specjalista (Mid / Regular), Młodszy specjalista (Junior)
  • Pełny etat, Część etatu
  • Umowa o pracę
  • Szukamy wielu kandydatów (2 wakaty)
  • Praca od zaraz
  • Praca stacjonarna

Aplikuj szybko

Banner TATUUM
TATUUM
Superoferta

Konsultant - Sprzedawca

TATUUM
Gdynia
  • Specjalista (Mid / Regular), Młodszy specjalista (Junior)
  • Pełny etat, Część etatu
  • Umowa o pracę
  • Szukamy wielu kandydatów (2 wakaty)
  • Praca od zaraz
  • Praca stacjonarna

Aplikuj szybko

TATUUM

Kierownik Salonu

TATUUM
6 lokalizacji
  • Kierownik / Koordynator
  • Pełny etat
  • Umowa o pracę
  • Praca od zaraz
  • Praca stacjonarna

Aplikuj szybko

9
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
TATUUM (KAN Sp. z o.o.)

Strefa pracodawcy

TATUUM (KAN Sp. z o.o.)

Co nas wyróżnia?

600

pracowników w całej Polsce

25

lat na rynku

47

lat – taka różnica wieku dzieli naszego najstarszego i najmłodszego pracownika

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

W centrum zainteresowania marki TATUUM jest Klient. Nasze ubranie ma odpowiadać jego stylowi życia i potrzebom, ma wystarczyć na przynajmniej kilka sezonów. Ważne jest dla nas to, aby ubranie było wygodne i dostosowane do różnych sylwetek. Z jednej strony w produkcji ubrań stawiamy przede wszystkim na komfort klienta, ale z drugiej strony – dbamy o zrównoważone korzystanie z zasobów. Staramy się opierać naszą produkcję na włóknach naturalnych, które są przyjazne dla skóry i poddają się recyklingowi. Wybieramy rozwiązania zrównoważone – jeśli jest niezbędny, poliester może pochodzić z recyklingu, a wybierane przez nas tkaniny otrzymywane z celulozy ulegają biodegradacji już po 6 tygodniach kompostowania.

Obrazek kciuka w górę
11 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Co mówią o nas nasi pracownicy:

  • Kamil, Graphic Designer, Łódź

Najbardziej w Tatuum cenię ludzi. Wszyscy jesteśmy bardzo różni, dlatego dobrze się uzupełniamy. Poza tym jesteśmy dobrymi kumplami nie tylko w pracy, ale również po godzinach. Każdy tutaj podzieli się nie tylko swoim doświadczeniem, ale też drugim śniadaniem lub słodkościami ukrytymi na dnie swojej szuflady.


  • Sabina, Kierownik Salonu, Rzeszów

Z marką Tatuum jestem związana od ponad 7 lat. Firma daje wiele możliwości rozwijania swojej ścieżki kariery - sama jestem tego przykładem. Atmosferę w mojej pracy tworzy zespół - a pracują ze mną młode osoby zaczynające dopiero swoją karierę zawodową, jak i te doświadczone, które dzielą się umiejętnościami i wiedzą. Dla osób ambitnych i zaangażowanych jest wiele przestrzeni na rozwijanie swoich umiejętności. Dodatkowo, połowa mojej szafy to ciuchy marki Tatuum, i po latach wiem, że jakość i klasyka zawsze się obroni i będzie ponadczasowa.


  • Patrycja, Starszy Sprzedawca, Katowice

W Tatuum robię to co uwielbiam - pracuję z ludźmi i im doradzam. Świetnie to wpisuje się w moje umiejętności i charakter. Nie ma czasu na nudę, a oczekiwania klientów bywają czasem zaskakujące. Pracuję tu niecałe 2 lata i dzięki mojej pracy ze stanowiska Asystenta Sprzedaży awansowałam na Starszego Sprzedawcę. Cieszę się, że mogę połączyć zainteresowanie modą z pracą zawodową. Dołączyłam więc do grona osób, które lubią swoją pracę, bo same ją wybrały. 


  • Justyna, pracownik Biura Obsługi Klienta, Łódź

Praca w dziale BOK jest pełna wrażeń, wiąże się z nowymi wyzwaniami każdego dnia. Tatuum lubię za to, że mam szansę się rozwijać i pogłębiać swoje umiejętności, a pracodawca podchodzi indywidualnie do każdego pracownika.

Lokalizacja: TATUUM (KAN Sp. z o.o.)

TATUUM (KAN Sp. z o.o.)
Główna siedziba
TATUUM (KAN Sp. z o.o.)
Wiączyńska 8A
92-760 Łódź

Poznaj pozostałych pracodawców