• Tatra Spring Polska Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

 • 4 polecenia pracodawcy
Branża
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Garwolin
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Tatra Spring Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących marek światowych. Jesteśmy częścią włoskiej grupy Intercos Group.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Tworzymy zespół ludzi z pasją. W naszych szeregach mamy zarówno pracowników z wieloletnim doświadczeniem jak i młode talenty. Zawsze działamy zespołowo i staramy się, żeby każdy pracownik czuł się u nas komfortowo. Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy. Każdemu pracownikowi staramy się stworzyć optymalne warunki do rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych. Jako część globalnej korporacji dajemy możliwość rozwoju również w jej globalnych strukturach. Pracujemy na najwyższych standardach co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty: EN ISO 9001, EN GMP 22716. Nasze etyczne wartości korporacyjne to : Innowacja i wyobraźnia, Ambicja, Pasja, Koncentracja na Kliencie, Elastyczność i szybkość, Piękno, Szacunek, Uczciwość, Transparentność. Jesteśmy również członkiem Sedexu – organizacji, która zrzesza firmy przestrzegające w swojej działalności najwyższych standardów etycznych. Dajemy możliwość zatrudnienia m.in. w działach: Produkcji, Technologii, Wdrażania Nowego Produktu, Jakości / Laboratorium, Obsługi Klienta, Zakupów, Finansów, HR, IT.

Dzień w firmie

W zależności od stanowiska pracownicy mają możliwość wykonywania pracy z biura lub z domu
Dzień zaczynamy od pysznej kawy lub herbaty 😊
Zapewniamy dużą ilość miejsc parkingowych
Organizujemy imprezy integracyjne i nie tylko 😊
Zdjęcie

Kontakt: Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

5

lat jesteśmy częścią włoskiej grupy Intercos Group

14

lat produkujemy dla firm kosmetycznych z całego świata

16 500

m2 zajmuje powierzchnia naszej firmy

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Tatra Spring Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących marek światowych. Jesteśmy częścią włoskiej grupy Intercos Group, będącej globalnym liderem w kontraktowej produkcji kosmetyków, posiadającej 16 fabryk w 12 krajach na całym świecie. Od listopada 2021 spółka Intercos jest notowana na giełdzie.


Tatra Spring Polska jest obecna na rynku polskim od 2008 roku. Nasze początki działalności to głównie konfekcjonowanie oraz wszelkiego rodzaju usługi pakowania zestawów upominkowych. W kolejnych latach poszerzyliśmy nasze portfolio usług o mieszanie i napełnianie perfum, kremów i balsamów.   


W 2015 roku nasza firma stała się częścią włoskiej firmy Cosmint – renomowanej firmy produkującej kosmetyki dla klientów z całego świata. Dzięki temu firma weszła w fazę dynamicznego rozwoju i znacząco poszerzyła gamę oferowanych usług. Kolejną ważną datą w naszej historii był rok 2017 kiedy to Cosmint a wraz z nim również Tatra stała się częścią grupy Intercos Group. Wtedy przeprowadziliśmy transfer nowych technologii z Włoch co zaowocowało dalszym wzrostem produkcji. Obecnie Tatra Spring Polska zatrudnia ponad 500 pracowników. Stale inwestuje w nowe technologie i poszerza zaplecze produkcyjne. 

Obrazek kciuka w górę
4 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Kandydatom, którzy zdecydują się na pracę w naszej firmie oferujemy:

 • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
 • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych
 • Przyjazną atmosferę w pracy
 • Pracę w międzynarodowym środowisku
 • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
 • Pakiet opieki medycznej z możliwością dołączenia członków rodziny
 • Pakiet świadczeń socjalnych (m. in. dofinansowanie do karty MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, zwrot części kosztów za bilety o charakterze kulturalno-sportowym, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych)
 • Ubezpieczenie na życie z możliwością dołączenia członków rodziny
 • Świadczenia na święta
 • Imprezy integracyjne
 • Darmowe kursy języka angielskiego


Proces rekrutacji zazwyczaj przebiega kilku etapowo. Po selekcji przesłanych aplikacji kontaktujemy się z wybranymi kandydatami i umawiamy rozmowy kwalifikacyjne. Pierwsza rozmowa jest z działem HR. Po uzyskaniu pozytywnej rekomendacji kolejnym etapem jest rozmowa z bezpośrednim przełożonym. Po tym etapie zapada decyzja o wyborze kandydata. Po zakończeniu rekrutacji każda osoba zaangażowana w proces rekrutacji otrzymuje od nas informacje zwrotną. 


Jeśli jesteś zainteresowany - sprawdź nasze aktualne oferty pracy i aplikuj!
CV wyślij na adres: [email protected]


Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.tatraspring.com gdzie znajdują się wszystkie oferty pracy oraz strony grupy Intecos Group: www.intercos.com

Lokalizacja: Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.
Główna siedziba
Tatra Spring Polska Sp. z o.o.
ul. Trakt Lwowski 155
08-400 Garwolin

Poznaj pozostałych pracodawców