<b> Nowoczesne systemy oświetlenia samochodowego</b>

Nowoczesne systemy oświetlenia samochodowego

 • SEKONIX POLAND sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
SEKONIX POLAND sp. z o.o.

SEKONIX POLAND sp. z o.o.

 • 1 oferta pracy
Branża
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Żory
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • SEKONIX POLAND to firma produkcyjna z branży automotive, w której produkujemy zaawansowane technologicznie lampy przednie oraz tylne do samochodów osobowych marki KIA i HYUNDAI.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Dajemy szansę młodym i pomagamy w zdobyciu wiedzy i doświadczenia
Zapewniamy bezpośrednie, bezpieczne i stabilne zatrudnienie
Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i pomysły; nagradzamy innowacyjność naszych pracowników
Dbamy o przyjazną atmosferę w pracy
Dajemy możliwość codziennej komunikacji w języku angielskim
Finansujemy lub dofinansowujemy dodatkowe benfity dla pracowników

Dzień w firmie

Pracujemy stacjonarnie od poniedziałku do piątku
Praca na naszych liniach produkcyjnych oraz w działach wspierających produkcję odbywa się w systemie trzyzmianowym, a na stanowiskach biurowych 6-14, 7-15 oraz 8-16.
Pracujemy w wygodnym budynku oraz hali produkcyjnej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pracy. Zapewniamy parking zaraz obok hal produkcyjnych
Pracujemy zespołowo, więc stawiamy na współpracę i dobrą atmosferę
Zajęcia integracyjne sportowe – mamy własną drużynę piłkarską
Zdjęcie

Kontakt: SEKONIX POLAND sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie SEKONIX POLAND sp. z o.o.

 • Pracownik fizyczny
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Szukamy wielu kandydatów (wakatów)
 • Praca od zaraz
 • Praca stacjonarna

Aplikuj szybko

CV niewymagane

1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
SEKONIX POLAND sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

SEKONIX POLAND sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

500

pracowników

6

lat na polskim rynku

600 000

lamp samochodowych rocznie!

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Firma SEKONIX POLAND powstała w 2016 roku jako spółka-córka koreańskiej firmy SEKONIX CO. LTD (rok założenia 1988), która jest wiodącym producentem innowacyjnej elektroniki optycznej, głównie do kamer i czujników samochodowych oraz nowoczesnych lamp diodowych, wykorzystujących technologie LED.

Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w ŻORACH produkuje lampy tylne i przednie do samochodów osobowych marki KIA i HYUNDAI.


Główne nasze działy produkcyjne to: Dział Wtryskarek, dział ST (Surface Treatment czyli nakładanie aluminiowej powłoki z wykorzystaniem maszyn próżniowych), dział SMT (Surface Mount Technology czyli montaż powierzchniowy podzespołów elektronicznych na płytkach PCB) oraz dział Montażu, który zajmuje się montowaniem gotowych lamp samochodowych do wyżej wymienionych marek samochodów.

Od początku działalności inwestujemy w nowoczesny park maszynowy i urządzenia, które zwiększają możliwości produkcyjne, dzięki czemu zdobywamy kontrakty na coraz bardziej wymagające projekty.

Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe do badań fotometrycznych.

Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Poznaj nasze działy produkcyjne

Dział Wtryskarek – produkcja półproduktów do lamp samochodowych - do głównych zadań pracownika linii produkcyjnej należy odbieranie półproduktu z taśmy przenośnikowej, etykietowanie ich, a następnie pakowanie


Dział Surface Tratment - naszym głównym zadaniem jest nałożenie aluminiowej powłoki poprzez maszyny powlekania próżniowego, przeprowadzenie wizualnej inspekcji na podstawie standardów, spakowanie i wysłanie materiału bezpośrednio do naszego klienta w Czechach lub na naszą linię montażową.


Dział SMT oraz PP - dział SMT posiada 4 najnowocześniejsze linie renomowanej firmy Panasonic, na których odbywa się montaż powierzchniowy komponentów elektronicznych na płytkach PCB. Cały proces produkcji, oprócz przygotowania materiałów, jest w pełni zautomatyzowany: od podawania płytek PCB, drukowania barcode, nakładania pasty lutowniczej poprzez nakładania komponentów elektronicznych. Poprawność czy płytka jest wykonana w najwyższych standardach jest sprawdzana na maszynie zarówno AOI jak i ICT czy tez FCT. Po pomyślnym przejściu procesu kontroli, płytki trafiają na dział PP, który płytkę obrabia poprzez nakładanie specjalnego silikonu w celu zabezpieczenia przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. W późniejszym etapie płytki są wycinane na najnowocześniejszych maszynach i transportowane są na dział montażu.


Dział Montażu - pracownicy odpowiedzialni są za zmontowanie, inspekcję wizualną i funkcyjną lampy, spakowanie gotowej lampy na wysyłkę do Klienta.


W naszej firmie znajdują się działy okołoprodukcyjne, które w pełni wspierają cala produkcje. Do tych działów należą miedzy innymi:

Jakość, Logistyka, Zakupy i magazyn, Kontrola Produkcji oraz Działy Administracyjne firmy w tym HR, Księgowość, Kontrola finansowa, IT, Administracja ogólna.


Lokalizacja: SEKONIX POLAND sp. z o.o.

SEKONIX POLAND sp. z o.o.
Główna siedziba
Sekonix Poland Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 71
44-240 Żory

Poznaj pozostałych pracodawców