• Schumacher Packaging Sp. z o.o.
  • Najważniejsze informacje
  • Bądźmy w kontakcie
  • Praca, staż i rekrutacja
  • Strefa pracodawcy
  • Lokalizacje
Schumacher Packaging Sp. z o.o.
0 poleceń pracodawcy
6 ofert pracy
Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Krępice
Oddziały
Poledno, Grudziądz, Myszków
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
Fakty
  • Grupa Schumacher Packaging łącznie zatrudnia ponad 3500 pracowników. 16 zakładów produkcyjnych (8 w Niemczech, 5 w Polsce, 1 w Czechach, 1 w Wielkiej Brytanii oraz 1 w Holandii).
Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie
Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Wprowadzamy nowe maszyny i rozwiązania technologiczne
Dbamy o jakość naszych wyrobów
Pozytywnie wpływamy na środowisko, wykorzystując papier z recyklingu
Dzień w firmie
Produkujemy opakowania z tektury falistej
Tworzymy przyjazne miejsce pracy zwracając uwagę na bezpieczeństwo naszych pracowników
Pracujemy w systemie 3-zmianowym oraz 4-brygadowym
Zdjęcie
Benefity dla Ciebie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
Bądźmy w kontakcie
Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci
Praca u nas
Schumacher Packaging Sp. z o.o - Operator wózka jezdniowego - [object Object],[object Object]
Schumacher Packaging Sp. z o.o
2 lokalizacje
opublikowana: 02 lipca 2022
Schumacher Packaging Sp. z o.o - Specjalista ds. IT - [object Object],[object Object]
opublikowana: 29 czerwca 2022
Schumacher Packaging Sp. z o.o - Pracownik produkcji - [object Object],[object Object]
opublikowana: 28 czerwca 2022
6
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty
Proces rekrutacyjny
  • 1

    Selekcja

    Spośród wszystkich nadesłanych aplikacji nasz zespół ds. rekrutacji wybiera te, które odpowiadają kryteriom podanym w ogłoszeniu. Do kolejnych etapów zapraszamy wybraną grupę osób.

  • 2

    Spotkania indywidualne

    Osoby w drugim etapie zostają zaproszone na spotkania. Uczestniczy w nich Specjalista ds. HR i potencjalny przełożony. W trakcie spotkań rozmawiamy o doświadczeniach, weryfikujemy kompetencje.

  • 3

    Testy i zadania

    W niektórych rekrutacjach organizowane są testy oraz zadania weryfikujące niezbędne umiejętności. Kandydat zawsze jest informowany, że będą do wykonania zadania weryfikujące posiadane kwalifikacje.

  • 4

    Zatrudnienie

    W momencie obopólnej chęci nawiązania współpracy, ustalane są z kandydatem warunki zatrudnienia i data rozpoczęcia pracy.

Strefa pracodawcy
Co nas wyróżnia?

1

Jesteśmy w 1% firm na świecie po audycie EcoVadis, które wspierają społeczność lokalną oraz środowisko swoją działalnością CSR.

16

Zakładów produkcyjnych w całej Europie

3 500

Pracowników tworzących Schumacher Packaging.

Zdjęcie
O nas

Początki grupy Schumacher Packaging sięgają aż do 1948r., kiedy to Kurt Schumacher podjął wyzwanie stworzenia własnej firmy. Przez lata organizacja się rozwijała. Kolejne przejmowane zakłady produkcyjne oraz te budowane od podstaw stanowią dziś o sile całej grupy.

Schumacher Packaging produkuje tekturę falistą i opakowania z tektury na potrzeby różnych branż. Ponad 70 lat historii, trzecie pokolenie zarządzające organizacją, wspólny cel, misja oraz filozofia, to elementy, które nas łączą. Jedną z naszych wartości, która definiuje grupę Schumacher Packaging to Siła i Kompetencje. Oznacza to, że czerpiemy i korzystamy z wiedzy, doświadczenia, wydajności i siły gospodarczej wszystkich zakładów należących do grupy. Posiadamy 30 oddziałów w całej Europie (biura sprzedaży, centra serwisowe, zakłady produkcyjne).

Grupa Schumacher Packaging łącznie zatrudnia ponad 3 000 pracowników. 16 zakładów produkcyjnych (8 w Niemczech, 5 w Polsce, 1 w Czechach, 1 w Wielkiej Brytanii oraz 1 w Holandii) świadczą o roli i znaczeniu firmy na arenie międzynarodowej.

0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami
Jaka jest nasza firma?

Od trzech pokoleń jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez właścicieli. Pomimo ekspansji na skale europejską firma pozostaje wierna wyznawanym wartościom: „Najważniejsi są ludzie”. Dla nas nie jest to pusty frazes, ale codzienna rzeczywistość. We wszystkim co robimy, skupiamy się na ludziach: naszych klientach, pracownikach, partnerach.

F – Filozofia, postęp i wizja

Należymy do największych producentów opakowań w Europie. Dzięki ciągłemu, zrównoważonemu rozwojowi tworzymy i zapewniamy bezpieczne miejsca pracy w całej Europie.

I – Innowacja i technika

Stale inwestujemy w rozwój przyszłościowych technologii. Od lat jesteśmy liderem innowacyjności i produktywności w branży opakowaniowej.

R – Równowaga i odpowiedzialność

Jesteśmy odpowiedzialni za środowisko i społeczeństwo.

S – Siła i kompetencje

Korzystamy z wiedzy, wydajności i siły gospodarczej wszystkich naszych europejskich zakładów.

T – Tradycja i wartości

Jesteśmy firmą rodzinną, od trzech pokoleń prowadzoną przez właścicieli.

Schumacher z sercem – czujemy się społecznie odpowiedzialni

W związku z tym, że ludzie odgrywają dla nas kluczową rolę, jesteśmy również świadomi odpowiedzialności społecznej, zarówno wobec ludzi jak i środowiska naturalnego. Prowadzimy działania dla pracowników i ich rodzin, a także jesteśmy zaangażowani w akcje ekologiczne i edukacyjne dla najbliższej społeczności, takie jak: warsztaty językowe dla młodzieży, lekcje Schumachera dla dzieci i młodzieży, wsparcie lokalnych klubów sportowych czy zakładowej drużyny piłkarskiej.

Bardzo chętnie podejmujemy również współpracę ze szkołami i uczelniami.

Jakie inicjatywy wspieramy?

Sportowe: biegi, rower, piłka nożna, tenis stołowy

Ekologiczne i Prozdrowotne

Edukacyjne

Akcje na rzecz społeczności lokalnej

W 2022 otrzymaliśmy drugi raz z rzędu Platynowy medal EcoVadis. Co oznacza, że Schumacher Packaging spełnia najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej.

    Nasza lokalizacja
    ul. Wrocławska 66
    55-330 Krępice
    Oddziały
    • Poledno
      Schumacher Packaging Sp. z o.o. Zakład Bydgoszcz, ul. Poledno 2a
      Grudziądz
      Schumacher Packaging Sp. z o.o. Zakład Grudziądz, ul. Parkowa 56
      Myszków
      Schumacher Packaging Sp. z o.o. Zakład Myszków, ul. Kazimierza Pułaskiego 6
    Poznaj pozostałych pracodawców
    • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      0
      I.D.C. POLONIA S.A.
      Libertów
        Logo firmy
        1
        ESA s.r.o. Sp. z o.o. Oddział w Polsce
        Gliwice(+2 lokalizacje)
        • 4 oferty pracy
        • dodatkowe benefity
        Logo firmy
        0
        Selt Sp. z o.o.
        Opole
          Logo firmy
          0
          Danwood S.A.
          Bielsk Podlaski(+1 lokalizacja)
          Logo firmy
          0
          CCIG Group Sp. z o.o.
          Wrocław
          Logo firmy
          0
          Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o.
          Warszawa
          Logo firmy
          7
          ACAISOFT POLAND Sp. z o.o.
          Białystok(+1 lokalizacja)
          Logo firmy
          1
          ASTEK Polska
          Warszawa(+7 lokalizacji)
          Logo firmy