• Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

9 poleceń pracodawcy
4 oferty pracy
Możliwość pracy zdalnej
Rekrutacja zdalna
Branża
 • Bankowość/Finanse/Ekonomia
Lokalizacja
Główna siedziba
Gdynia
Oddziały
Wrocław
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Jesteśmy częścia grupy Santander, jednej z największych instytucji finansowych świata i największej w strefie euro pod względem wartości giełdowej. Zatrudniamy ponad 1200 pracowników.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Zajmujemy się weryfikacją i kontrolą jakości przeprowadzonych analiz AML & KYC (Anti Money Laundering/ Know Your Client) oraz zbudowanych profili klientów detalicznych, biznesowych i korporacyjnych. W ramach naszych obowiązków współpracujemy z jednostkami grupy kapitałowej Santander z Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.
Dzień w firmie
Pracujemy w godzinach 8 - 16.
Przeprowadzamy kontrolę jakości profili klientów stworzonych przez analityków i dajemy konstruktywną informację zwrotną.
Proponujemy usprawienia w obecnych szkoleniach w celu poprawienia ich efektywności oraz zredukowania liczby błędów.
W ramach procesu nieustannie poszukujemy usprawnień proceduralnych i procesowych, co przekłada się na poprawę relacji klienta z bankiem oraz na efektywność naszych działań.
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
 • możliwość pracy zdalnej
 • elastyczny czas pracy
 • zniżki na firmowe produkty i usługi
 • brak dress code’u
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • karty przedpłacone
 • program rekomendacji pracowników
 • inicjatywy dobroczynne
 • dodatkowy urlop
  wyróżniony

Kontakt: Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce - Software Development Technician / Specialist
Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce
3 lokalizacje
Pełny etatPraca zdalnaSpecjalista (Mid / Regular), Młodszy specjalista (Junior)
opublikowana: 05 lutego 2023
Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce - Senior HR Specialist
Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce
2 lokalizacje
Pełny etatSpecjalista (Mid / Regular), Starszy specjalista (Senior)
opublikowana: 04 lutego 2023
Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce - HR Specialist

HR Specialist

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce
dolnośląskiePełny etatSpecjalista (Mid / Regular), Starszy specjalista (Senior)
opublikowana: 29 stycznia 2023
9
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

 • 1

  Aplikacja

  Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij nam swoje CV. Dział HR analizuje wszystkie nadesłane aplikacje i spośród nich wybiera te w największym stopniu spełniające nasze oczekiwania na danym stanowisku.

 • 2

  Spotkanie z przełożonym

  Pracownik działu HR kontaktuje się z wybranymi kandydatami celem umówienia na kolejny etap jakim jest rozmowa/videorozmowa z osobą kierującą danym zespołem i/lub pracownikiem działu HR. W zależności od stanowiska może to być więcej niż jedna rozmowa/videorozmowa, gdyż jak najlepiej pragniemy poznać Ciebie i Twoje umiejętności.

 • 3

  Decyzja

  Niezależnie od rezultatu każdy kandydat, z którym się spotykamy (niezależnie do formuły spotkania) otrzymuje w umówionym czasie informację zwrotną z działu HR ( w formie mailowej lub telefonicznej). Wybrany kandydat otrzymuje od działu HR pakiet informacji dotyczący warunków zatrudnienia i po jego akceptacji następuje etap zatrudnienia.

 • 4

  Zatrudnienie

  Po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji pracownik działu HR skontaktuje się z Tobą celem sfinalizowania wszystkich formalności związanych z procesem zatrudnienia. Witamy na pokładzie Santander Global Technology and Operations!

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

Strefa pracodawcy

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

Co nas wyróżnia?

14

ponad 14 lat działalności w Polsce

1 200

ponad 1200 zaangażowanych pracowników w Polsce

200 000

pracowników pracuje w grupie Santander na całym świecie

Zdjęcie

O nas

Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce to ponad 1200 pracowników w Gdyni i we Wrocławiu.


Jesteśmy częścią grupy kapitałowej banku Santander, będącego jednym z największych banków na świecie. Założony w 2008 roku oddział w Polsce realizuje wyspecjalizowane procesy operacyjne dla banków grupy Santander z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych i Polski, zapewniając ciągłe doskonalenie i optymalizację.


Kim jesteśmy?

Dynamiczni, zaangażowani w pracę ludzie – to właśnie my. Pracując w Santander Global Technology and Operations, pokonujemy wyzwania swoją ciężką pracą, czerpiąc satysfakcję z osiąganych rezultatów. Cenimy sobię przyjazną atmosferę oraz możliwość współpracy w zgranym zespole, gdzie realizujemy się w obszarach, które pokrywają się z naszymi pasjami i zainteresowaniami. 


Dzięki pracy w tak dużej firmie, każdy z nas może znaleźć dla siebie miejsce, w którym może się rozwijać i uczyć od podstaw, jak funkcjonuje poważna instytucja finansowa oraz zobaczyć, jakie możliwości rozwoju kariery oferuje.


Kogo szukamy?

Niezależnie czy jesteś osobą na początku drogi zawodowej, czy też doświadczonym specjalistą, nasza Firma jest idealnym miejscem dla Ciebie! 😊 Pomożemy Ci wdrożyć się w przyjazny sposób od podstaw i znaleźć interesującą Cię specjalizację lub też zaoferować obszar pracy dopasowany do Twojego doświadczenia.

Okiem pracownika

Opinie o firmie Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Pracę rozpoczęłam w 2019 r. jako Pracownik Usług Bankowych. Po wdrożeniu Agile objęłam rolę Product Ownera w jednym z zespołów. Dzięki work-life balance nie muszę się uczyć akrobatyki by pogodzić pracę z macierzyństwem, a zaufanie ze strony przełożonych pozwala mi czerpać satysfakcję z sukcesów odnoszonych w roli pracownika oraz mamy na pełen etat.
  Dorota Kaczmarek
  St. Specjalista - Product Owner Openbank & SCF Spain
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Do SGTO trafilam w 2017 czyli dokładnie 5 lat temu, w zamyśle jako praca na okres studiów. Praca tutaj zapewnia dużą stabilizację i spokój w życiu. Mam czas na pracę, ale także na rodzinę i życie prywatne. Rozwijam się, nie stoję w miejscu! Codziennie mam styczność z wspaniałymi ludźmi i ciekawymi projektami. Czas studiów już minął, ale ja zostaję!
  Marta Abraham
  Specjalista w Customer Due Diligence
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Swoją przygodę w firmie zacząłem na stanowisku Pracownik Usług Bankowych gdzie zajmowałem się zapobieganiem oszustwom bankowym. Jesienią 2021 r. wygrałem rekrutację wewnętrzną do działu IT. Praca tutaj pozwala mi łączyć naukę ze zdobywaniem doświadczenia związanego z kierunkiem moich studiów. Lubię ją za codzienne wyzwania oraz świetną atmosferę.
  Paweł Ziółkowski
  Specjalista ds. Informatyki
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Dołączyłam do firmy w 2019 r. jako Pracownik Usług Bankowych. Dzięki możliwości rozwoju jaki otrzymałam- dzisiaj jestem Asystentką ds. Administracynych i Finansowych. W mojej pracy najbardziej lubię to że nigdy sie nie nudzę, a każdy dzień to nowe wyzwanie! W naszej firmie najważniejsi są ludzie i to sprawia, że praca tutaj jest wyjątkowa.
  Klaudia Kornath
  St. Asystent ds. Administracyjnych i Finansowych
 • Zdjęcie pracownika
  Obrazek cudzysłowu
  Moja przygoda z SGTO rozpoczęła się 9 lat temu od stanowiska stażysty. Dzisiaj jestem Liderem Zespołu w obszarze Financial Crime. Mimo wielu transformacji naszej firmy jedno pozostało niezmienne od samego początku - atmosfera! Dodatkowo ludzie, którzy ją tworzą, sprawili, że mogłem dojść aż tak wysoko.
  Andrzej Cieślicki
  Lider Zespołu Transaction Screening
9 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Nasz CSR

CSR – wiesz co to takiego? Na pewno nie raz słyszałeś o zbiórce pieniędzy, używanych książek czy jedzenia dla schroniska dla zwierząt. Wszystkie te działania wchodzą w skład Corporate Social Responsibility, który w naszej Organizacji funkcjonuje od lat!


Moglibyśmy wspominać o naszych działaniach bez końca, ale skupmy się na kilku ulubionych akcjach naszych pracowników:

 1. Listy do Świętego Mikołaja – dzieciaki z domów dziecka oraz placówek społecznych piszą listy do Mikołaja, w którym wspominają co chciałyby dostać pod choinkę, a my spełniamy ich marzenia! Listy często wzruszają do łez i przez kilka kolejnych lat wiszą na openspace 😊
 2. Sweet Day – czyli dzień, w którym nie możesz być na diecie, bo i tak nie oprzesz się wypiekom naszych pracowników. Pięniądze ze sprzedaży przeznaczamy na szczytny cel, który wybieracie sami.
 3. Zawsze Pier(w)si – 5 km biegu? Co to dla Ciebie! Bieg kobiet na wiosnę to już nasza tradycja, w której promujemy najcenniejszy skarb na świecie – zdrowie.
 4. Book & Help – w tej akcji mieliśmy okazję uczestniczyć niestety tylko raz (potem przyszedł COVID) – ale warto o niej wspomnieć, bo zebraliśmy tyle książek, że moglibyśmy otworzyć własną bibliotekę 😊
 5. Zbiórka jedzenia i akcesoriów dla schroniska dla zwierząt – los zwierzaków nie jest nam obojętny. W naszej organizacji przypada średnio pół kota na osobę (sam dyrektor generalny ma dwa), chociaż mamy również wielu psiarzy. 
 6. Santander Week – to tydzień atrakcji dla pracowników połączony z charytatywną akcją zakupu cegiełek
 7. Temat EKO też nie jest nam obcy! Grupa ECOSAN edukuje i organizuje liczne akcje promujące zachowania ekologiczne, które mogą się przełożyć na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
Kultura i wartości

W Santander Global Technolgy and Operations, tak jak w całej grupie kapitałowej Santander przyświeca nam motto: Simple, Personal, Fair. Oznacza ono, że chcemy być najlepszym bankiem dla naszych Klientów oraz cenionym na rynku Pracodawcą.


Myślimy i działamy stosując w pracy nasze korporacyjne wartości, kierując się zawsze tym czego oczekują nasi Klienci.


SIMPLE- Prosty


Oferujemy naszym Klientom usługi i produkty łatwo dostępne, proste i zrozumiałe. Komunikujemy się w sposób zwięzły i rzeczowy. Każdego dnia usprawniamy nasze procesy, upraszczając procedury i eliminując zbędne czynności, zarówno dla naszych Klientów, jak i Pracowników.


PERSONAL – Osobisty


Traktujemy naszych Klientów w sposób zindywidualizowany, oferując im, szeroki zakres usług i produktów, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Staramy się, aby każdy z naszych Klientów czuł się wyjątkowy i ceniony. Doceniamy naszych Pracowników i wspieramy ich w rozwijaniu kompetencji oraz osiąganiu celów zawodowych.


FAIR- Uczciwy


Traktujemy naszych Klientów jednakowo i sprawiedliwie, prowadzimy przejrzystą politykę działania, rozwiązując reklamacje z najwyższą starannością. Nawiązujemy relacje, w których zarówno Klienci, Akcjonariusze Banku, jak i Pracownicy uzyskują korzyści. Dotrzymujemy obietnic i bierzemy odpowiedzialność za zobowiązania podjęte względem naszych Klientów.


A oto 8 zachowań w duchu SPF (Simple, Personal i Fair), którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy:

 • Okazuję szacunek
 • Słucham z uwagą
 • Mówię wprost
 • Dotrzymuję obietnic
 • Aktywnie współpracuję
 • Pracuję z pasją
 • Wspieram innych
 • Angażuję się w zmiany

Galeria

 

  Lokalizacja: Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce

  Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce
  Główna siedziba
  Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce
  ul. Łużycka 6 B
  81-857 Gdynia
  Oddziały
  • Wrocław
   Oddział we Wrocławiu, ul. Szewska 6/7
  Pokaż feed z...
  • Ikona aplikacji społecznościowej - Facebook
   Facebook
  • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubeVideo
   YouTube
  Santander Global Technology and Operations S.L. Oddział w Polsce na Facebook

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   Global Cosmed S.A.

   Radom(+1 lokalizacja)
   • 2 oferty pracy
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

   Cieszyn(+6 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   2

   Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   GAMIVO S.A.

   Poznań
   • 2 oferty pracy
   • rekrutacja zdalna
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   9

   Benefit Systems S.A.

   Warszawa(+3 lokalizacje)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   7

   Early Stage

   Warszawa(+202 lokalizacje)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Sealand Transport Sp. z o.o.

   Gdańsk
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   4

   EWL Group

   Warszawa(+11 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Stoen Operator Sp. z o.o.

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Rekord SI Sp. z o.o.

   Bielsko-Biała