• RIWAL POLAND sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
RIWAL POLAND sp. z o.o.

RIWAL POLAND sp. z o.o.

  Branża
  • Budownictwo/Geodezja
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  • Logistyka/Dystrybucja
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Rawa Mazowiecka
  Oddziały
  Szczecin, Pruszcz Gdański, Poznań, Ożarów Mazowiecki, Łódź, Wrocław
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa o staż / praktyki
  Fakty
  • Riwal to międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w wynajmie, sprzedaży i serwisie podestów i ładowarek, sprzedaży części zamiennych oraz oferujące szkolenia na operatorów.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Wybierz dział

  Sprzedaż (Wynajmem i sprzedaż maszyn, sprzedaż szkoleń)Mechanik (stacjonarny, mobilny)Kierowca

  Jak się u nas pracuje?

  Budujemy i rozwijamy zyskowne relacje z potencjalnymi klientami z różnych branż (budowlana, przemysłowa, magazynowa etc.)
  Realizujemy wynajem maszyn krótko- i długoterminowy
  Sprzedajemy szkolenia z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego w celu zdobycia przez pracowników Klienta uprawnień UDT lub IPAF

  Dzień w firmie

  Pracujemy z różnymi systemami informatycznymi wspomagającymi działania handlowe i zwiększającymi skuteczność
  Ściśle współpracujemy w zespole, w regionie i makroregionie, w celu zapewnienia najlepszego poziomu obsługi Klienta i realizacji celów handlowych
  Pracujemy również w terenie spotykając się z nowymi klientami
  Zdjęcie

  Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • paczki świąteczne

  Kontakt: RIWAL POLAND sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Śledź nas w sieci
  social-link-iconsocial-link-iconsocial-link-icon

  Proces rekrutacyjny

  • Wysłanie CV
   możesz przesłać do nas aplikację poprzez link znajdujący się przy ogłoszeniu we właściwych portalach pracy, mediach społecznościow...
  • decoration-image
   Analiza aplikacji
   Twoja aplikacja zostanie zweryfikowana przez przełożonego i dział HR w zakresie zgodności z oczekiwanym profilem
  • decoration-image
   Spotkanie bezpośrednie lub online
   Zaprosimy Cię na spotkanie bezpośrednie lub online, podczas którego poznamy siebie bliżej
  • decoration-image
   Propozycja warunków współpracy
   Otrzymasz pełną informację o warunkach pracy, finansach, benefitach oraz kulturze i organizacji pracy
  RIWAL POLAND sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  RIWAL POLAND sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  14

  lat doświadczenia w Polsce (ponad 50 na świecie)

  8

  oddziałów w Polsce (75 na świecie)

  160

  pracowników w Polsce (2350 na świecie)

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  RIWAL to międzynarodowa firma, działająca na świecie od 1968r. Riwal oferuje swoim Klientom najnowsze generacje maszyn renomowanych producentów: JLG, Magni, Genie, Holland Lift do realizacji prac na wysokości. Gwarantują one najwyższy poziom bezpieczeństwa, maksymalną wydajność pracy oraz łatwość użytkowania. To, co wyróżnia Riwal, to zachowanie międzynarodowych standardów w każdym zakątku świata. Dotyczy to zarówno obsługi klienta, jak również dbałości o pracowników. Wiemy, że to zaangażowana załoga jest naszą największą wartością. Będąc częścią Drużyny Riwal zdobywasz nowe doświadczenia i masz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji. Jesteśmy otwarci na wdrażanie innowacyjnych pomysłów, dajemy możliwość współpracy w zespole oraz zdobywanie wiedzy na światowym poziomie. Poprzez wewnętrzne programy oraz szkolenia dbamy o to, aby każdy miał szansę ciągłego udoskonalania. Priorytetem dla Riwal jest BEZPIECZEŃSTWO – każdy pracownik ma zapewnione wszelkie narzędzia, aby w pełni bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Ważne jest dla nas samopoczucie członków naszego zespołu, dlatego cyklicznie organizujemy badanie opinii pracowników, różnego rodzaju spotkania integracyjne, wspólne kibicowanie czy pikniki w oddziałach. Wiemy, że dobre nastroje wśród pracowników to większa efektywność pracy. Ponadto jako firma angażujemy się w akcje społeczne na poziomie lokalnym jak i ogólnopolskim.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Nasza misja, wizja i cel

  Osiągnięcie sukcesu w biznesie nigdy nie jest proste, ale mimo to mamy bardzo jasno sprecyzowaną wizję: chcemy zapewniać najwyższy poziom zadowolenia klientów w branży. 


  Naszą misją jest dostarczanie najlepszych doświadczeń klientom poprzez zaangażowany zespół. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższych poziomów bezpieczeństwa, produktywności i obsługi dzięki pracy wykwalifikowanego personelu. Jesteśmy przekonani, że jeśli będziemy w stanie tego dokonać, to odniesiemy długofalowy sukces, a tym samym będziemy stale spełniać potrzeby klientów.


  Jako lider, a także specjalista w branży podnośników i podestów ruchomych oraz ładowarek teleskopowych cenimy sobie innowacyjność i najwyższe standardy świadczonych usług. Głównym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego ściśle współpracujemy z UDT oraz międzynarodową organizacją IPAF (International Power Access Federation). Dzięki ścisłym procedurom zwracamy szczególną uwagę na stan techniczny maszyn, a także systemów zabezpieczających, które warunkują bezpieczeństwo pracy. Ponadto Klienci dostają od naszego zespołu pełne informacje na temat naszych usług oraz oferowanego sprzętu. Wszystkie podejmowane przez Riwal działania mają na celu rozwój naszej firmy oraz długofalową współpracę z Klientem.

  Nasze wartości

  W Riwal wierzymy w kluczowe wartości, które nadają kierunek naszej działalności i temu w jaki sposób współdziałamy z klientami i z całym otoczeniem. To dzięki nim jesteśmy dobrymi współpracownikami i godnymi zaufania partnerami.

  • Bezpieczeństwo - Wszystkim naszym klientom zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa zarówno tym wynajmującym maszyny, jak i kupującym. Kiedy tylko widzimy możliwość poprawy bezpieczeństwa lub wyeliminowania potencjalnego ryzyka, robimy wszystko, żeby zapewnić najbezpieczniejsze możliwe środowisko pracy dla naszych pracowników i klientów.

  • Odpowiedzialność - Chcemy pracować odpowiedzialnie na każdym etapie procesu budowania jakości dla klienta. Naszym celem nie jest jedynie wykonanie pracy, ale wykonanie jej bez zarzutu, tak aby dostarczyć klientowi najlepsze doświadczenia w branży.

  • Uczciwość - Zarówno nasi współpracownicy, jak i klienci mogą na nas polegać. Wszystkie nasze decyzje i działania mają uczciwy i otwarty charakter.

  • Zaangażowanie - Jesteśmy ekspertami w branży podnośników ruchomych i ładowarek teleskopowych. Być może dlatego wykonujemy swoją pracę entuzjastycznie i z dużą dozą pozytywnej energii. Zawsze staramy się poznać potrzeby naszego klienta, a nawet przekroczyć jego oczekiwania!

  • Praca zespołowa - Riwal to praca zespołowa. I nie chodzi tu tylko o współdziałanie wewnątrz naszej organizacji, ale także o pracowanie w zespole z naszymi klientami. Razem szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego projektu, razem szukamy możliwości i perspektyw rozwoju.

  Lokalizacja: RIWAL POLAND sp. z o.o.

  RIWAL POLAND sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Riwal Poland Sp. z o.o.
  Zamkowa Wola 31A
  96-200 Rawa Mazowiecka
  Oddziały
  • Szczecin
   ul. Wiosenna 28
   Pruszcz Gdański
   ul. Przemysłowa 3
   Poznań
   Hallera 6-8
   Ożarów Mazowiecki
   ul. Żytnia 86, Duchnice
  • Łódź
   ul. Rokicińska 156A8
   Wrocław
   ul. Brodzka 10a
   Zabrze
   ul. Handlowa 10

  Poznaj pozostałych pracodawców