Pakuj się na pokład Plast-Box!

 • PTS Plast-Box S.A.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
PTS Plast-Box S.A.

PTS Plast-Box S.A.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Słupsk
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa o staż / praktyki
  Fakty
  • W Plast-Box S.A. stawiamy na nowoczesne technologie, a także rozwój produktów zgodnych z filozofią obiegu zamkniętego.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Patrzymy w przyszłość i wierzymy, że możemy zmieniać ją razem.

  Jak się u nas pracuje?

  nowoczesne technologie
  ekologiczność produkcji
  zrównoważony rozwój
  współpraca

  Dzień w firmie

  klarowna odpowiedzialność
  szacunek i wsparcie
  rozwój
  Zdjęcie

  Kontakt: PTS Plast-Box S.A.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  PTS Plast-Box S.A.

  Strefa pracodawcy

  PTS Plast-Box S.A.

  Co nas wyróżnia?

  40

  lat na rynku

  4

  fabryki wchodzące w skład Grupy Plast-box

  6

  tygodni intensywnego wdrożenia dla nowego pracownika

  Zdjęcie

  O nas

  Grupa Plast Box należy do czołowych producentów opakowań z tworzyw sztucznych dla sektora B2B w Polsce i Europie. Nasza historia sięga 1983 r. Obecnie działamy na ponad 30 rynkach europejskich. 

  W Grupie Plast Box wierzymy, że każda współpraca zaczyna się od zaufania. Jesteśmy wierni swojej filozofii nieustannego rozwoju, a jakość to dla nas sposób myślenia. Nasze dążenie do doskonałości potwierdzają Certyfikaty Jakości DIN ISO i BRC.


  Za sukcesem stoją ludzie.

  W Plast-Box potrafimy dostrzec potencjał naszych Pracowników, cenimy relacje między ludźmi, a także uważamy, iż najcenniejsi są ludzie tworzący firmę, ich ambicja oraz doświadczenie.

  Jesteś osobą, która nastawiona jest na rozwój, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem? To właśnie Ciebie szukamy!

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

  Cenimy wymianę wiedzy, umiejętności i doświadczeń między pracownikami. Wzbogaca ona nasze zespoły i sprawia, że lepiej pracujemy, ale też wzajemnie się poznajemy. Zapewniamy w naszej codziennej pracy wszystko, co potrzebne do osiągania najwyższych rezultatów oraz rozwoju. Jako pracodawca wspieramy pracowników w poszerzaniu kompetencji i zdobywaniu nowych doświadczeń, bo wiemy, że razem z ich rozwojem zmieniamy się na lepsze także jako organizacja. W ramach indywidualnego planu rozwoju kompetencji umożliwiamy dostęp do szkoleń z naszego katalogu, co roku poszerzanego o najbardziej aktualne trendy i potrzeby biznesowe. Każdego dnia tworzymy możliwości dla ciągłego rozwoju.


  Stabilne warunki

  Zależy nam, by zapewnić pracownikom poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji. Zaczynając od jasno określonych zasad zatrudnienia, przez odpowiednie wynagrodzenie, aż po szeroki system motywacyjny i benefity, starając się sprostać najważniejszym oczekiwaniom i potrzebom.


  Rozwój

  Otrzymasz możliwość rozwijania swoich umiejętności wspólnie z zespołem pełnych utalentowanych ludzi. Wykonujemy swoje zadania z zaangażowaniem oraz z pasją. Praca, którą będziesz wykonywał będzie miała znaczenie oraz realny wpływ na budowanie Twojej kariery w naszej organizacji. Jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie, cenimy rozmowy z pracownikami, gdyż to oni są dla nas INSPIRACJĄ!

  Lokalizacja: PTS Plast-Box S.A.

  PTS Plast-Box S.A.
  Główna siedziba
  PTS Plast-Box S.A.
  Witolda Lutosławskiego 17a
  76-200 Słupsk

  Poznaj pozostałych pracodawców