Dołącz do nas i rozwijaj się z nami!

 • PST OSTSPED sp. z o. o
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
PST OSTSPED sp. z o. o

PST OSTSPED sp. z o. o

  Branża
  • Transport/Spedycja/Usługi kurierskie
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Gądki
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  Fakty
  • Jesteśmy firmą z tradycjami! Profesjonalizm, szybka obsługa i indywidualne podejście do klienta – to nas wyróżnia! Lubimy się szkolić i podążamy z duchem czasu!

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Nasi Pracownicy nie pracują a współpracują ze sobą. Wszyscy się lubimy, dlatego do pracy przychodzimy zawsze chętnie i z uśmiechem na twarzy! W pracy jesteśmy od Poniedziałku do Piątku w systemie zmianowym lub w systemie 8-16. Staramy się tak rozkładać naszą pracę, aby każdy z pracowników miał czas dla rodziny czy pielęgnowane swoich pasji.

  Dzień w firmie

  Dzień rozpoczynamy od organizacji pracy. Każdy z pracowników stara się zaplanować tak swoją pracę, aby wszystko było wykonane na czas oraz żeby znalazła się chwila na małą kawkę 😊 - czas na chwile wytchnienia jest równie ważny jak organizacja pracy. W razie problemu zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy, wierzymy, że zgrany zespół, który gra do jednej bramki to klucz do sukcesu!
  Zdjęcie

  Kontakt: PST OSTSPED sp. z o. o

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  PST OSTSPED sp. z o. o

  Strefa pracodawcy

  PST OSTSPED sp. z o. o
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Ostsped sp. z o. o to firma z tradycjami. Działamy już 30 lat w branży transportowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą klienta od magazynowania towaru przez obsługę celną i transport. Stale się rozwijamy, szkolimy i udoskonalamy swoją pracę. Zmiany nie są nam straszne. Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych pracowników jak i bardzo młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają swoja drogę zawodową. Staramy się dbać o środowisko i wyszukiwać coraz nowszych możliwości pozyskiwania energii. Nasze biura są nowoczesne i energooszczędne. To samo dotyczy naszych samochodów. Poprzez wymianę floty na nową dbamy zarówno o komfort pracy naszych Kierowców, ale także o środowisko!

   Jesteśmy zgranym i niezawodnym zespołem! Nie zwlekaj! Dołącz do nas! 

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

   

  Lokalizacja: PST OSTSPED sp. z o. o

  PST OSTSPED sp. z o. o
  Główna siedziba
  Pst Ostsped sp. z o. o
  Magazynowa 5a
  62-023 Gądki

  Poznaj pozostałych pracodawców