• Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
 • Wyślij CV
Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  Branża
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Niepołomice
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • umowa na zastępstwo
  • umowa o staż / praktyki
  Fakty
  • Jesteśmy firmą z branży lotniczej należącą do korporacji Raytheon Technologies. Produkujemy orurowanie do najbardziej zaawansowanych technologicznie silników samolotowych.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Wybierz dział

  PRODUKCJATECHNOLOGIAJAKOŚĆWSPARCIE

  Jak się u nas pracuje?

  w obszarze produkcyjnym pracujemy w zespole specjalistów zajmujących się m. in.: spawaniem orbitalnym i manualnym, lutowaniem indukcyjnym, frezowaniem oraz toczeniem CNC
  mamy trzy wydziały: obróbki skrawaniem, złożeń rurowych i dział sync ring
  bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem

  Dzień w firmie

  Na co dzień wykonujemy różnego rodzaju operacje, uzależnione od tego, na którym etapie procesu produkcyjnego pracujemy. Np. w procesach końcowych dbamy o dopracowanie konturu i finalnego wymiaru naszych złożeń. Pracujemy na dziesiątkach różnych programów i nie ma rutyny. U nas liczy się przede wszystkim jakość. Do zespołu dołączają też nowe osoby, dlatego w ciągu dnia sporo czasu przeznaczamy na szkolenia.
  Zdjęcie

  Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

  Kontakt: Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  Obrazek teczki
  Zgłoś swoją kandydaturę

  Żadna z ofert nie jest tym czego szukasz? Mimo to, rozważasz rozpoczęcie współpracy z tym pracodawcą i nie wiesz jak mu o tym powiedzieć? To proste! Zgłoś swoją kandydaturę do przyszłych rekrutacji, przesyłając swój profil z Pracuj.pl.

  Wyślij CV
  Obrazek oka
  Obserwuj pracodawcę

  Pracodawca wpadł Ci w oko? Chcesz być na bieżąco z jego najnowszymi ofertami? Dodaj go do obserwowanych! Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Śledź nas w sieci
  social-link-iconsocial-link-iconsocial-link-icon

  Proces rekrutacyjny

  Rodzaj rekrutacji

  Rekrutacja StacjonarnaRekrutacja Zdalna
  • Analiza CV
   Wyślij nam swoje CV. To pierwszy krok by dołączyć do naszego Zespołu!
  • decoration-image
   Weryfikacja Kandydata
   Jeśli Twoja aplikacji odpowie na nasze aktualne potrzeby, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.
  • decoration-image
   Spotkanie rekrutacyjne
   Spotkanie w siedzibie firmy z potencjalnym przełożonym oraz rekruterem – to czas by wzajemnie się poznać i zobaczyć stanowisko pra...
  • decoration-image
   Witamy w PWT
   Witamy na pokładzie! Po dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, startujemy!
  Staże i praktyki w Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.
  Zdjęcie
  Staże i praktyki

  W ramach programu płatnych staży dajemy możliwość ambitnym, angażującym się i pełnym zapału młodym ludziom na zdobycie wartościowego doświadczenia u boku specjalistów, a także możliwość pracy w światowej klasy korporacji. Angażujemy naszych stażystów w rzeczywiste, codzienne zadania pracowników poszczególnych działów, stąd możesz spodziewać się interesujących, praktycznych zajęć, które pozwolą z bliska poznać realia pracy w firmie produkcyjnej z branży o najwyższych standardach jakościowych.

  Co oferujemy?

  Oferujemy płatny 6-miesięczny staż w ramach programy „Uskrzydlamy Talenty”, który jest doskonałą okazją do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego absolwentom szkół wyższych. Jeśli nasza współpraca przyniesie wspólną satysfakcję i jeśli w danym momencie będzie taka możliwość, chętnie zaoferujemy Ci zatrudnienie w strukturach naszej firmy.

  Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  1

  #jesteśmyfair

  2

  #skracamydystanse

  3

  #łączymyludzi

  Zdjęcie

  O nas

  Pratt & Whitney Tubes Sp. z o.o. jest częścią Raytheon Technologies Corporation, firmy oferującej produkty i usługi z obszaru zaawansowanych technologii w branży lotniczej, kosmicznej, obronnej oraz cyberbezpieczeństwa. 


  Produkujemy precyzyjne części pod układy paliwowe, olejowe, drenażowe i powietrzne silników lotniczych. Części te montowane są do silników najnowszej generacji z rodziny NGPF (New Generation Product Family) min. w samolotach Boeing 747, Airbus A320 NEO. Pracujemy z materiałami trudnoobrabialnymi, superstopami na bazie niklu i tytanu, stalą nierdzewną a także tworzywami sztucznymi. 


  Nasz zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Niepołomicach, nieopodal Krakowa. Na rynku działamy już od 10 lat stale się rozwijając i dając stabilne zatrudnienie coraz większej liczbie pracowników. Cenimy sobie różnorodność, a w kontaktach z innymi zachowujemy przejrzystość, otwartość i empatię. Najważniejsza jest dla nas uczciwość i szacunek. Z dumą patrzymy w niebo podziwiając efekty naszej pracy. 

  Okiem pracownika

  Opinie o firmie Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  • Zdjęcie pracownika
   Obrazek cudzysłowu
   Pracuję w P&WTubes w Niepołomicach od 5 lat. To moja pierwsza praca, którą rozpoczęłam stażem, po ukończeniu studiów na AGH. Do moich obowiązków należy przede wszystkim prowadzenie warsztatów z narzędzi Lean Manufacturing, a także zajmowanie się zgłaszanymi na produkcji problemami i Kaizen’ami - czyli pomysłami usprawnień.
   Gosia
   Specjalistka Ciągłego Doskonalenia
  • Zdjęcie pracownika
   Obrazek cudzysłowu
   Pracuję w P&W Tubes od 4 lat i wiem, że siłą naszej firmy jest przede wszystkim zgrany ZESPÓŁ. Jestem dumny, że ciągle się rozwijamy i nie zatrzymujemy się mimo różnych przeciwności. Na co dzień zajmuje się m. in. sprawdzaniem zgodności wyrobów z wymaganiami klienta.
   Adam
   Młodszy Inspektor Kontroli Jakości
  • Zdjęcie pracownika
   Obrazek cudzysłowu
   W P&W Tubes pracuję ponad 14 lat w dziale jakości. Do codziennej pracy motywuje mnie myśl, że pracuję w świetnym zespole, gdzie dobrze czuję sens mojej roli. W P&W Tubes pracowała i nadal pracuje część mojej rodziny. To dobry i stabilny pracodawca. Nie wyobrażam sobie pracy w innym miejscu.
   Dawid
   Specjalista ds. systemów pomiarowych
  • Zdjęcie pracownika
   Obrazek cudzysłowu
   Pracuję na produkcji P&W Tubes, na wydziale złożeń rurowych. Jestem dumna, kiedy z kawałka ,,gołej” rurki, po obróbce i lutowaniu piecowym, ukazuje się już część silnikowa samolotowego. Wymaga to dużego doświadczenia i poczucia odpowiedzialności. Nasza precyzja i dokładność jest ważna na każdym etapie produkcji.
   Agnieszka
   Operatorka liderka linii lutowania
  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  Co jeszcze…?

  W Pratt & Whitney Tubes inspirujemy i zachęcamy pracowników do zmian swoich codziennych nawyków na leprze – poprzez program INSPIRE. Program zachęca naszych pracowników do zmiany jakości swojego życia, prowadzenia większej aktywności fizycznej, a przy tym daje możliwość integracji i wzajemnej motywacji. INSPIRE daje wsparcie i szansę na realną zmianę – wystarczy tylko wyrazić chęć udziału!


  Każdy pracownik może zostać ambasadorem programy i aktywnie działać, inspirować innych w swojej społeczności, otrzymując dodatkowe przywileje. Ambasador swoją postawą propaguje prozdrowotne nawyki i zachowania, zachęca innych współpracowników do przyłączenia się do programu oraz inicjuje ciekawe wyzwania i aktywnie je promuje.

  Zdjęcie
  Zdjęcie
  Rozwój poprzez naukę i wsparcie.

  Rozwój zarówno zawodowy jak i prywatny naszych pracowników jest dla nas bardzo ważny. Dlatego wspieramy ich dając możliwość ciągłego doskonalenia poprzez udział webinarach o różnej tematyce. Ich celem jest dostęp do wiedzy, która jest przeznaczona dla każdego – niezależnie od tego, w którym miejscu w firmie pracuje i na jakim stanowisku. Stworzyliśmy unikalny cykl rozwojowych spotkań tzw. „rozwojowych piątków”. Cykl nazywa się „Każdy ma potencjał” i stanowi inspirację do nauki czegoś nowego, być może do zmiany zawodowej, czy zmiany w życiu prywatnym. Inicjując program chcieliśmy dać inspirację do rozwoju, a podkreślając słowo „każdy” przedstawić pewien zasób, z którego mogą skorzystać wszyscy pracownicy. U nas każdy jest liderem swojego rozwoju. 

  Przygotowaliśmy również unikalny program Scholar, który umożliwia studiowanie na kierunku związanym z Twoją pracą w wybranej przez siebie uczelni. W ramach programu pokrywamy znaczną część kosztów związanych z podjęciem nauki. Oferujemy też system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.

  Dla wszystkich pracowników dostępna jest platforma do samodzielnej nauki języka angielskiego, która jest w 100% finansowana przez pracodawcę.

  Możesz na nas liczyć!

  Na bieżąco staramy się odpowiadać na potrzeby naszej załogi, dlatego w okresie pandemii uruchomiliśmy nowy benefit dla pracowników i najbliższych członków ich rodzin - Program Harmonia. Harmonia ma pomóc rozwiązać problemy budzące poważne zaniepokojenie, ale z porad jej specjalistów można także korzystać w sprawach mniejszej wagi, kiedy pojawią się jakiekolwiek wątpliwości co do samopoczucia lub zmian w zachowaniu.

  Harmonia służy poradami nie tylko w obszarze zdrowia. Można zadawać zapytania natury finansowej, prawnej, dotyczące opieki nad dzieckiem lub osobą starszą itp. Odpowiedni specjaliści udzielą porad lub zarekomendują skorzystanie z renomowanych firm lokalnych.

  Zdjęcie

  Lokalizacja: Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.
  ul. Grabska 4
  32-005 Niepołomice

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   7 osób poleca

   Arra Group Sp. z o.o.

   Głogów(+55 lokalizacji)
   • 58 ofert pracy
   • rekrutacja zdalna
   • dodatkowe benefity
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1 osoba poleca

   Furgonetka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

   Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1 osoba poleca

    AMW Invest sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

    Warszawa(+2 lokalizacje)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    3 osoby poleca

    Terravita Sp. z o.o.

    Poznań
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0 osób poleca

    Alsendo Sp. z o.o.

    Warszawa
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0 osób poleca

    COWI Polska Sp. z o.o.

    Wrocław
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0 osób poleca

     SEITO

     Toruń(+2 lokalizacje)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0 osób poleca

     ZBM S.A.

     Warszawa
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     3 osoby poleca

     Universal Investment Group

     Frankfurt am Main(+1 lokalizacja)
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0 osób poleca

     Trio Line Polska Sp. z o.o.

     Plewiska