Eksperci rozwiązań narzędziowych.

Eksperci rozwiązań narzędziowych.

 • POLCOMM
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
POLCOMM

POLCOMM

 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
 • Badania i rozwój
Lokalizacja
Główna siedziba
Lubartów
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Polska marka, europejska renoma i światowe standardy jakości. Jesteśmy polskim, niezależnym, dynamicznie rozwijającym się producentem narzędzi skrawających.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Nowoczesny park maszynowy oraz oprogramowanie, a także atrakcyjne, komfortowe przestrzenie, w których praca jest przyjemnością. Pełny proces technologiczny zorganizowany w jednym miejscu w oparciu o najnowsze światowe osiągnięcia techniki. Dbamy o to, by zapewniać bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie oraz ciekawe możliwości rozwoju. Bez względu na to, czy masz już bogate doświadczenie, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki na swojej zawodowej drodze – zapraszamy.

Dzień w firmie

Zajmujemy się produkcją i pełną regeneracją narzędzi skrawających.
Działamy w małych zespołach, stawiając na relacje i dobrą atmosferę.
Wdrażamy i stosujemy standardy, narzędzia i procesy zapewniające dobrą jakość, terminowość dostaw i zrównoważony rozwój.
W Działach Administracyjnych: pracujemy stacjonarnie w ustalonych wcześniej godzinach.
W Działach Produkcji: pracujemy zmianowo (2 zmiany).
Zdjęcie

Kontakt: POLCOMM

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

POLCOMM

Strefa pracodawcy

POLCOMM

Co nas wyróżnia?

23

od tylu lat starannie budujemy know-how firmy w zakresie narzędzi skrawających. Nasze narzędzia znajdują zastosowanie w wiodących gałęziach przemysłu.

2

zakłady produkcyjne wyposażone w najnowocześniejsze maszyny i oprogramowanie, z komplementarną technologią zgromadzoną w jednym miejscu.

163

utalentowanych pracowników, których średni staż pracy wynosi 9 lat.

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Polcomm istnieje na rynku od 2000 roku, jest niezależnym, polskim, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Firma zajmuje się produkcją narzędzi skrawających ze stali szybkotnącej, węglika spiekanego oraz diamentu polikrystalicznego. Zaawansowane technologicznie narzędzia do obróbki drewna i metalu Polcomm od lat cieszą się uznaniem specjalistów wiodących branż w Polsce i Europie.


Producent posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w województwie lubelskim, jednym z nich jest, pierwsza taka w Polsce, fabryka płytek wieloostrzowych. Możliwości produkcyjne, nowoczesny park maszynowy i rozwiązania systemowe stawiają Polcomm na pozycji wiarygodnego partnera dla najbardziej wymagających odbiorców.


Dzięki dynamicznemu rozwojowi oraz otwartości na nowe technologie możemy zaoferować Ci rozwój zawodowy. Stawiamy na ludzi w każdym wieku, ambitnych, lubiących nowe wyzwania, otwartych na innowacje i dalszy rozwój.

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Autorami sukcesu marki Polcomm są pracownicy - dołącz do nas!

Jesteśmy jedną z najprężniej rozwijających się firm w sektorze narzędzi skrawających. Mamy dwie nowoczesne fabryki, produkujemy zaawansowane rozwiązania narzędziowe.


Jesteśmy zespołem młodych ludzi wzbogaconych o doświadczonych fachowców z branży. Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale także o przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może efektywnie wykorzystać swój potencjał zawodowy.

Lokalizacja: POLCOMM

POLCOMM
Główna siedziba
P.H.M. Polcomm Dariusz Kozak
Chlewiska 100
21-100 Lubartów

Poznaj pozostałych pracodawców