PRIORYTET NA KARIERĘ

 • Poczta Polska S.A.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Poczta Polska S.A.

Poczta Polska S.A.

3 polecenia pracodawcy
3 oferty pracy
Branża
 • Logistyka/Dystrybucja
 • Transport/Spedycja/Usługi kurierskie
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa na zastępstwo
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Jesteśmy jednym z polskich liderów usług komunikacyjnych, paczkowo – kurierskich i logistycznych. Zatrudniamy prawie 70 000 Pracowników w całej Polsce w rożnych obszarach.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Obszar IT w Poczcie Polskiej obejmuje, m.in. działy: programowania, cyberbezpieczeństwa, wsparcia użytkowników, administracji systemami czy zarządzania projektami.
Specjaliści, którzy są zatrudnieni w tym obszarze, m.in.: zarządzają infrastrukturą, tworzą i rozwijają systemy informatyczne, a także codziennie wspierają pracowników w sprawach z zakresu IT.
Zajmujemy się wieloma projektami rozwojowymi. Znajdzie się u nas miejsce zarówno dla specjalistów, jak i informatyków na początku swojej drogi zawodowej.
Zadania realizujemy we współpracy z innymi działami, a także podmiotami zewnętrznymi.
W IT dajemy pracownikom możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia zakończone uzyskaniem certyfikatów) oraz oferujemy szereg benefitów pracowniczych.
Dzień w firmie
Pracujemy indywidualnie i zespołowo, tworzymy zespoły projektowe składające się ze specjalistów i ekspertów.
Kierujemy się sprawdzonymi metodykami, dobrymi praktykami oraz zasadami partnerstwa i skutecznego współdziałania IT i obszarów biznesowych. Na co dzień używamy m.in. Prince2, MS Project, Angular, Symfony, PHP, Java, HTML, Ansible, OpenApi, Linux Red Hat, CentOS, OracleLinux.
Pracujemy od poniedziałku do piątku, godziny pracy możemy ustalać indywidualnie (zwykle nasz dzień rozpoczyna się między 7 a 8). W działach zajmujących się monitoringiem systemów oraz cyberbezpieczeństwem funkcjonuje równoważny czas pracy.
Dział IT liczy około 600 specjalistów i ekspertów IT, którzy umożliwiają funkcjonowanie i rozwój naszej organizacji.
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • ubezpieczenie na życie
 • firmowa drużyna sportowa
 • preferencyjne pożyczki
 • brak dress code’u
 • dodatkowe świadczenia socjalne
 • dofinansowanie usług turystycznych
 • dofinansowanie biletów do kina, teatru
 • dofinansowanie wypoczynku
 • dofinansowanie wakacji dzieci
 • paczki świąteczne
 • program rekomendacji pracowników
 • inicjatywy dobroczynne

Kontakt: Poczta Polska S.A.

Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie Poczta Polska S.A.

Poczta Polska Spółka Akcyjna - Oferta specjalna Poczta Polska - zostaw CV

Oferta specjalna Poczta Polska - zostaw CV

Poczta Polska Spółka Akcyjna
KrakówSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 21 marca 2023
Poczta Polska Spółka Akcyjna - Specjalista ds. Podatkowych

Specjalista ds. Podatkowych

Poczta Polska Spółka Akcyjna
Warszawa, MokotówPełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 13 marca 2023
Poczta Polska Spółka Akcyjna - Poznaj nas na Festiwalu Pracy JOBICON

Poznaj nas na Festiwalu Pracy JOBICON

Poczta Polska Spółka Akcyjna
KrakówSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 08 marca 2023
3
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

Rodzaj rekrutacji
 • 1

  Wyślij CV

  Sprawdź nasze aktualne rekrutacje i zaaplikuj jeśli znalazłaś/eś ofertę spełanijącą Twoje oczekiwania.

 • 2

  Porozmawiajmy

  Aby lepiej Cię poznać, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

 • 3

  Spotkanie

  Jeśli przejdziesz pozytywnie etap selekcji zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której porozmawiamy o wzajemnych wymaganiach i oczekiwaniach. Opowiemy Ci także o stanowisku i firmie.

 • 4

  Zadanie

  Sprawdzimy Twoje umiejętności i kompetencje. Jeśli aplikujesz na stanowisko menedżerskie zaprosimy Cię na sesję Assessement Center.

 • 1

  Wyślij CV

  Sprawdź nasze aktualne rekrutacje i zaaplikuj jeśli znalazłaś/eś ofertę praktyk spełanijącą Twoje oczekiwania.

 • 2

  Zadanie

  Przed spotkaniem rekruter prześle zadanie do wykonania, które będzie związane z Twoimi obowiązkami podczas trwania programu. Jego rozwiązanie będzie miało wpływ na wynik rekrutacji.

 • 3

  Spotkanie

  Jeśli przejdziesz pozytywnie etap selekcji zaprosimy Cię na rozmowę, podczas której porozmawiamy o wzajemnych wymaganiach i oczekiwaniach. Opowiemy Ci także o stanowisku i firmie.

 • 4

  Zostań na dużej

  Najlepszym praktykantom dajemy możliwość kontynuacji współpracy na umowę o pracę.

 • 1

  Aplikuj

  Prześlij swoje dane kontaktowe, jeśli znalazłaś/eś ofertę dla siebie.

 • 2

  Spotkanie/Telefon

  Skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach dotyczących oferty.

 • 3

  Zatrudnienie

  Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie, złożymy Ci ofertę.

Poczta Polska S.A.

Strefa pracodawcy

Poczta Polska S.A.

Co nas wyróżnia?

68 000

pracowników, jesteśmy jednym z największych pracodawców w Polsce

500 000

tys. kilometrów dziennie przejeżdżają nasze samochody dostarczając Wasze przesyłki

7 600

placówek pocztowych w całej Polsce

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Poczta Polska zajmuje się świadczeniem nie tylko usług pocztowych, lecz także bankowych, ubezpieczeniowych i logistycznych. W całym kraju znajduje się ponad 7,5 tysiąca placówek, agencji oraz filii, do których trafiają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi.


W 2021 roku Poczta Polska po raz czwarty z rzędu została laureatem konkursu TOP Marka, zajmując pierwsze miejsce w kategorii firm kurierskich. W 2020 roku Poczta Polska zdobyła tytuł „Pracodawcy Godnego Zaufania” w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym.


Siłą i przewagą konkurencyjną Poczty Polskiej są jej pracownicy. Zatrudniamy prawie 70 tys. osób o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach, w tym wiele osób z lokalnego rynku pracy. Naszym pracownikom dajemy możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach, rekrutacjach wewnętrznych oraz licznych konkursach i zespołach projektowych. Kandydaci mogą znaleźć wiele ofert pracy na różne stanowiska i dołączyć do naszych pracowników w działach: IT, marketingu, HR, administracji, strategii czy finansów i księgowości.

3 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zdjęcie
Pocztowa Akademia Kariery

Jeśli jesteś studentem (min. III roku) lub absolwentem uczelni wyższej, ten program jest dla Ciebie! Dołącz do Pocztowej Akademii Kariery i zdobądź praktyczne doświadczenie w obszarze, który najbardziej Cię interesuje. Praktyki odbywają się w całej Polsce, w różnych działach. Przez 3 miesiące masz możliwość realizowania ciekawych projektów pod okiem naszych specjalistów, możesz liczyć na codzienne wsparcie opiekuna praktyk i sprawdzić się w przydzielonych zadaniach.


Weźmiesz udział w szkoleniach i warsztatach, które pomogą Ci zaaklimatyzować się w naszej firmie. Czekają na Ciebie ciekawe zadania, dzięki którym zdobędziesz unikatowe doświadczenie. Jako uczestnik Pocztowej Akademii Kariery otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę. Wielu z naszych praktykantów zostaje z nami na dłużej, wśród nich możesz być i Ty.


CSR

Jako jeden z największych pracodawców w Polsce dbamy o działania w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu. Z roku na rok zatrudniamy coraz więcej osób z niepełnosprawnościami realizując Program Praca Integracja. Wspieramy aspiracje naszych pracowników organizując szkolenia przygotowujące do pracy, ale również takie, które budują nowe kompetencje pracowników, w tym program, który umożliwia dofinansowanie wybranych studiów.


Pracownicy Poczty Polskiej organizują zbiórki krwi co najmniej kilka razy w roku. W Spółce działa Pocztowy Klub Honorowych Dawców Krwi, który w celu promowania idei honorowego krwiodawstwa, regularnie organizuje akcje grupowego oddawania krwi m.in. dla podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.


Towarzyszy nam również idea zrównoważonego rozwoju i dbałość o ekologię. Od 2015 roku we wszystkich urzędach pocztowych i filiach Poczta Polska umożliwia klientom przekazywanie zużytych baterii. W 2021 roku przekazano do utylizacji 30 ton baterii, zgromadzonych w specjalnie dedykowanych pojemnikach.


Zdjęcie
Zdjęcie
FUNDACJA „POCZTOWY DAR”

Dla nas liczą się ludzie. Dlatego od 2010r. działa Fundacja Pocztowy Dar, która jest odpowiedzą na wrażliwość społeczną naszych pracowników. W naszych szeregach działa wielu społeczników i osób otwartych na ideę pomagania. Pocztowcy wielokrotnie udowodnili, że potrafią nieść pomoc organizując zbiórki pieniężne czy oddając krew.


Działamy na rzecz naszych pracowników, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Fundujemy stypendia dla dzieci i młodzieży, finansujemy działania związane z przystosowaniem do zawodu osób bezrobotnych i wykluczonych, w tym osób niepełnosprawnych, udzielamy rzeczowej pomocy materialnej lub dofinansowania do: zabiegów, rehabilitacji czy zakupu sprzętu.


Zdjęcie
SPORTOWA PACZKA

Pocztowa Grupa Biegowa to przede wszystkim ludzie, których pasją jest sport. Od ponad 8 lat pocztowcy z całej Polski biorą czynny udział w zawodach i imprezach sportowych. Każdy może dołączyć i stać się częścią najbardziej rozbieganej grupy w Poczcie Polskiej. Oprócz biegów na krótkich i średnich dystansach, możesz wziąć udział w półmaratonach, maratonach czy sprawdzić swoje siły w biegach górskich. Dwa razy w roku spotykamy się na obozach biegowych, gdzie pod okiem profesjonalnego trenera uczestniczymy w zajęciach sportowych. Z nami możesz rozpocząć swoją przygodę z bieganiem w najpiękniejszych miejscach Polski!


Dla Sportowej Paczki bieganie to nie tylko rywalizacja i przezwyciężanie własnych słabości, ale również spełnianie się charytatywne. Często podczas pokonywania kolejnych kilometrów naszym biegaczom towarzyszy szczytny cel. Nie sposób zliczyć kilometrów, które przebiegli nasi pracownicy, a co roku wyzwań jest coraz więcej.

Zdjęcie
Zdjęcie
POCZTA PO GODZINACH

Uwielbiamy rozwijać nasze pasje. U nas wystarczy założyć plecak na plecy i dołączyć do Pocztowej Grupy Turystycznej, która pokonała niemal 1500km przemierzając sudeckie szlaki górskie, w trakcie prawie 100 wycieczek. Rysy, Śnieżka czy weekendowy biwak w Górach Izerskich to dopiero początek.


Wspieramy pocztowców w takich dyscyplinach jak: siatkówka, koszykówka, pływanie, łucznictwo, strzelectwo czy lekkoatletyka, dla których organizujemy różne wydarzenia sportowe. Możesz przemierzać górskie szlaki lub pływać statkiem, dla nas nie ma ograniczeń.

Zdjęcie

Lokalizacja: Poczta Polska S.A.

Poczta Polska S.A.
Główna siedziba
Poczta Polska S.A.
ul. Rodziny Hiszpańskich 8
00-940 Warszawa
Oddziały
 • Bydgoszcz
  Gdańsk
  Katowice
  Kraków
 • Lublin
  Łódź
  Poznań
  Wrocław
 • Warszawa
Pokaż feed z...
 • Ikona aplikacji społecznościowej - Twitter
  Twitter
 • Ikona aplikacji społecznościowej - YoutubePlaylist
  YouTube
 • Ikona aplikacji społecznościowej - Instagram
  Instagram
Poczta Polska S.A. na Twitter

Poznaj pozostałych pracodawców

 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  4

  ENDURANCE SP. Z O.O.

  Częstochowa
  • 1 oferta pracy
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  3

  Kemira Gdańsk Sp. z o.o.

  Gdańsk
  • 1 oferta pracy
  • rekrutacja zdalna
  • dodatkowe benefity
 • Obrazek firmy
  Logo firmy
  Licznik polubień
  0

  PeBeKa S.A. | Grupa KGHM

  Lubin
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Software Mind Sp. z o.o.

   Krakow(+1 lokalizacja)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   UC TRANSPORTS POLSKA SP. Z O. O.

   Kamienica Polska
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    0

    Moore Polska sp. z o. o.

    Warszawa(+3 lokalizacje)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    Asseta S.A.

    Warszawa(+1 lokalizacja)
   • Obrazek firmy
    Logo firmy
    Licznik polubień
    1

    OPINION Strefa Druku Sp. z o.o.

    Gliwice
    • Obrazek firmy
     Logo firmy
     Licznik polubień
     0

     EMS Poland Sp. z o.o.

     Katowice
     • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      0

      Duvenbeck Logistik Sp. z o.o.

      Wrocław(+1 lokalizacja)