Razem dla bezpieczeństwa obrotu gospodarczego

Razem dla bezpieczeństwa obrotu gospodarczego

pracując w PANA przyczyniamy się do zwiększenia bezpieczeństwa inwestorów i obrotu gospodarczego.

 • Polska Agencja Nadzoru Audytowego
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Polska Agencja Nadzoru Audytowego

 • 1 polecenie pracodawcy
Branża
 • Administracja Państwowa / Urzędy
 • Bankowość/Finanse/Ekonomia
 • Księgowość/Audyt/Podatki
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • PANA od 2020 r. dba o prawidłowe przeprowadzenie przez biegłych rewidentów badań sprawozdań finansowych oraz usług atestacyjnych innych niż badanie ustawowe i usług pokrewnych.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Pracujemy w gronie prawdziwych pasjonatów i ekspertów w dziedzinie rewizji finansowej, prawa i szeroko rozumianych finansów. Mamy możliwość proponowania i wdrażania nowych pomysłów.

Dzień w firmie

Poprzez działania wszystkich naszych komórek organizacyjnych i departamentów przyczyniamy się do zwiększenia bezpieczeństwa inwestorów i obrotu gospodarczego.
Zdjęcie

Kontakt: Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Strefa pracodawcy

Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Co nas wyróżnia?

9

komórek organizacyjnych

3

lata sprawujemy niezależny nadzór nad biegłymi rewidentami, firmami audytorskimi i samorządem zawodowym biegłych rewidentów

100

tyle około zrealizowaliśmy działań edukacyjnych dotychczas. Występowaliśmy na konferencjach, webinariach, publikowaliśmy raporty i emitowaliśmy kampanie edukacyjne. Wszystko po to aby jeszcze lepiej realizować naszą misję.

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Polska Agencja Nadzoru Audytowego (PANA) sprawuje nadzór publiczny nad rynkiem usług audytorskich (firmami audytorskimi, biegłymi rewidentami, samorządem zawodowym biegłych rewidentów). Bierzemy też aktywny udział w rozwoju tego rynku i jego standardów na poziomie krajowym i międzynarodowym. PANA jest państwową osobą prawną wchodzącą w skład sektora finansów publicznych.


Opierając się na profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu, sprawdzonej metodologii i międzynarodowych standardach, Polska Agencja Nadzoru Audytowego sprawuje niezależny nadzór nad biegłymi rewidentami, firmami audytorskimi i samorządem zawodowym biegłych rewidentów. Polska Agencja Nadzoru Audytowego dba o prawidłowe przeprowadzenie przez biegłych rewidentów badań sprawozdań finansowych oraz usług atestacyjnych innych niż badanie ustawowe i usług pokrewnych.


Polska Agencja Nadzoru Audytowego jest niezależną instytucją, która koncentruje swoje działania na budowie zaufania do informacji finansowej.


Działając w interesie publicznym Polska Agencja Nadzoru Audytowego dąży do zapewnienia najwyższej jakości i rzetelności badań sprawozdań finansowych oraz usług atestacyjnych innych niż badanie ustawowe i usług pokrewnych.

Obrazek kciuka w górę
1 użytkownik poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

 

Lokalizacja: Polska Agencja Nadzoru Audytowego

Polska Agencja Nadzoru Audytowego
Główna siedziba
Polska Agencja Nadzoru Audytowego
Kolejowa 1
01-217 Warszawa

Poznaj pozostałych pracodawców