WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

BALTIC PIPE

BALTIC PIPE

TERMINAL LNG

TERMINAL LNG

 • OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

0 poleceń pracodawcy
30 ofert pracy
Branża
 • Energetyka
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Budownictwo/Geodezja
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Gdańsk, Poznań, Rembelszczyzna, Pogórska Wola, Wrocław, Świerklany
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
Fakty
 • Jesteśmy spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiadamy za przesył gazu ziemnego, zarządzamy najważniejszymi gazociągami w Polsce. Najważniejsze projekty - Terminal LNG, Projekt Baltic Pipe.

Benefity

dla Ciebie
 • prywatna opieka medyczna
 • dofinansowanie nauki języków
 • dofinansowanie zajęć sportowych
 • dofinansowanie szkoleń i kursów
 • ubezpieczenie na życie
 • spotkania integracyjne
 • program emerytalny
 • dofinansowanie wypoczynku
 • możliwość uzyskania uprawnień
 • dodatkowy urlop

Kontakt: OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Śledź nas w sieci

Praca w firmie OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A. - Elektromonter w Terenowej Jednostce Eksploatacji

Elektromonter w Terenowej Jednostce Eksploatacji

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.
GrudziądzPełny etatPracownik fizyczny
opublikowana: 30 marca 2023
OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A. - Specjalista w Dziale Podatków
OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.
2 lokalizacje
Pełny etatSpecjalista (Mid / Regular)
opublikowana: 30 marca 2023
OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A. - Operator Tłoczni Gazu (mechanik/technolog) w Tłoczni Gazu

Operator Tłoczni Gazu (mechanik/technolog) w Tłoczni Gazu

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.
Kędzierzyn-KoźlePełny etatPracownik fizyczny
opublikowana: 30 marca 2023
34
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

Praca w GAZ-SYSTEM to możliwość udziału w strategicznych projektach zmieniających rynek energetyczny zarówno w Polsce, jak i w regionie.
 • 1

  APLIKACJA I SELEKCJA

  Złóż aplikację na wybrane ogłoszenie a my ją przeanalizujemy. Jeśli Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania skontaktujemy się z Tobą.

 • 2

  SPOTKANIE REKRUTACYJNE

  Spotkanie jest okazją do zaprezentowania się przed przyszłym przełożonym. Podczas spotkania porozmawiamy o Twoim doświadczeniu i umiejętnościach oraz poznamy wzajemne oczekiwania. W zależności od stanowiska, na jakie aplikujesz, spotkań może być kilka, a w przypadku stanowiska kierowniczego zaprosimy Cię do udziału w sesji Assessment Centre.

 • 3

  INFORMACJA ZWROTNA

  Po spotkaniu rekrutacyjnym, poinformujemy Cię o naszej decyzji. Informację zwrotną otrzymasz po każdym etapie rekrutacji - niezależnie od wyniku. Jeśli nasza decyzja będzie pozytywna, przedstawimy Ci naszą ofertę zatrudnienia.

 • 4

  WITAMY W GAZ-SYSTEM

  Pierwsze dni w pracy spędzisz na szkoleniach onboardingowych, dzięki którym lepiej odnajdziesz się w firmie, poznasz naszą kulturę organizacyjną oraz obowiązujące w Spółce procedury. Rozpoczniesz również wdrażanie się do nowych obowiązków poznając specyfikę pracy na swoim stanowisku. Nie musisz się obawiać – w całym procesie będzie Cię wspierać Twój/a bezpośredni/a przełożony/a oraz członkowie Twojego zespołu. Pomocą służyć będą również pracownicy Pionu Zarządzania Kapitałem Ludzkim.

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Strefa pracodawcy

OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Co nas wyróżnia?

50

Ponad 50 lokalizacji w Polsce.

3 000

Ponad 3 000 wszechstronnie uzdolnionych Pracowników.

11 000

Łączna długość sieci przesyłowej przekracza 11 000 km.

Zdjęcie

O nas

GAZ-SYSTEM S.A. NASZA MISJA, czyli kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Zapewniamy bezpieczny transport gazu ziemnego w Polsce i aktywnie tworzymy zintegrowany system przesyłowy w Europie. W codziennej działalności dbamy o środowisko naturalne i kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju.


NASZA WIZJA, czyli do czego dążymy?

Aspirujemy do tego, aby zapewnić bezpieczeństwo energetyczne i być znaczącym operatorem integrującym system przesyłowy w Europie, dzięki:

 • tworzeniu warunków do rozwoju konkurencyjnego rynku gazu ziemnego w Polsce i firm działających w tym sektorze,
 • budowie połączeń między systemami przesyłowymi z krajami sąsiadującymi w ramach europejskiej sieci gazociągów,
 • stworzeniu nowoczesnej sieci gazociągów w Polsce oraz oferowaniu usług pozwalających na ich optymalne wykorzystanie.
Okiem pracownika

Opinie o firmie OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

 • Obrazek cudzysłowu
  Jestem dumna z faktu, iż jestem częścią zespołu realizującego strategiczne inwestycje: Baltic Pipe i FSRU- pływającego terminalu LNG, które będą służyć pokoleniom. Praca przy tych projektach jest dla mnie bezcennym doświadczeniem. Praca w międzynarodowym środowisku umożliwia mi także rozwój w obszarze komunikacji międzykulturowej.
  Iwona
  Dział Realizacji Baltic Pipe i FSRU, Pion Strategicznych Inwestycji
 • Obrazek cudzysłowu
  Od początku pracy jestem mile zaskoczony podejściem firmy do pracowników, pełnym szacunku i profesjonalizmu. Cieszę się, że mogę pracować w tak świetnym zespole, w którym każdy jest zaangażowany w wykonywanie swoich obowiązków. Dostałem szansę by zostać jednym z ogniw tego Systemu - Systemu, który łączy jak brzmi nasze hasło.
  Stanisław
  Terenowa Jednostka Eksploatacji Gustorzyn
 • Obrazek cudzysłowu
  Związanie kariery z firmą to był strzał w dziesiątkę. Spółka stawia na rozwój zawodowy pracownika. W czasie krótkiej pracy miałem okazję poznać i wymienić doświadczenia z ekspertami w dziedzinie przesyłu gazu z całego Świata. Firma dba o pracownika, oferując możliwości rozwoju pasji poprzez udział w zawodach sportowych i wyjazdów integracyjnych.
  Kamil
  Laboratorium Wzorcowania Gazomierzy, Pion Badań i Rozwoju
 • Obrazek cudzysłowu
  Praktyki odbyły się w miłej, bezstresowej atmosferze. W trakcie praktyk mieliśmy możliwość poznania firmy od wewnątrz, w kilku działach poznaliśmy specjalistów z różnych dziedzin. Śmiało mogę powiedzieć, że po praktykach wiem dużo o gazie, o tym jak funkcjonuje przesyłowa sieć gazownicza oraz jak funkcjonują urządzenia związane z automatyką.
  Dawid
  praktykant w Dziale Pomiarów i Automatyki
 • Obrazek cudzysłowu
  Już od pierwszych dni stażu mogłam liczyć na wsparcie ze strony kolegów i koleżanek z działu. Dzięki otwartości i zaufaniu zespołu miałam możliwość wsparcia pracy Inspektora Nadzoru. Wiedza i umiejętności zdobyte na studiach były podstawą do otrzymywanej na stażu wiedzy praktycznej. Staż był niezwykle ważny w rozpoczęciu kariery zawodowej.
  Joanna
  stażystka w Dziale Inwestycji i Remontów (obecnie Młodszy Specjalista w obszarze Inwestycji i Remontów)
 • Obrazek cudzysłowu
  Zrealizowany staż był niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć „od środka”, jak funkcjonuje system przesyłowy gazu i sprawdzić się w pracy z tym związanej. Odbyty staż umożliwił mi zaznajomienie się od strony praktycznej z zagadnieniami, które były omawiane w trakcie studiów. Udział w stażu pomógł mi podjąć decyzje odnośnie dalszej ścieżki kariery.
  Katarzyna
  Stażystka w Dziale Eksploatacji Sieci (obecnie Młodszy Specjalista w Terenowej Jednostce Eksploatacji)
0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

NASZE WARTOŚCI

Określenie standardów etycznych i ich przestrzeganie pozwala budować spójną kulturę organizacyjną i markę firmy. W codziennej pracy obowiązuje Kodeks Etyczny, który określa zasady w odniesieniu do organizacji, w relacjach wewnątrz firmy, a także w relacjach z otoczeniem zewnętrznym. Wyraźnie określony system wartości i jasno komunikowane standardy postępowania powodują, że pracownicy GAZ-SYSTEM są bardziej wiarygodni względem siebie i otoczenia. Znane im są standardy zachowań, jakich firma od nich oczekuje, oraz tych, które są niedopuszczalne.


Najważniejsze wartości to:


PROFESJONALIZM

Dbamy o najwyższe standardy zarządzania oraz sprawność operacyjną realizowanych zadań, ciągle doskonaląc stosowane procesy, systemy i technologie. Nieustannie dążymy do rozwoju swoich kompetencji i umiejętności, poszukując nowych rozwiązań.


WIARYGODNOŚĆ

Jesteśmy pewnym i stabilnym partnerem- dotrzymujemy zobowiązań. Wiarygodność to dla nas ciągłe i długofalowe działanie, realizowane przez wszystkich pracowników, prowadzące do budowania i utrzymywania autentycznych relacji oraz zaufania.


WSPÓŁPRACA

Budujemy partnerskie relacje z naszymi interesariuszami, tworząc jasne zasady oparte na szacunku, zaufaniu i otwartej komunikacji. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy, wspierając i inspirując się nawzajem.


BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy bezpieczeństwo energetyczne poprzez nieprzerwany przesył gazu. Dbamy o niezawodność i bezpieczeństwo infrastruktury. Jednocześnie troszczymy się o bezpieczne warunki pracy naszych pracowników oraz współpracowników. 


SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Realizujemy swoje cele biznesowe zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, współpracując z różnymi grupami interesariuszy, szanując otoczenie społeczne i środowisko naturalne. 

Galeria

Odpowiedzialna firma w swoich działaniach uwzględnia oczekiwania pracowników, społeczeństwa i potrzebę ochrony środowiska naturalnego. Dlatego w GAZ-SYSTEM każdy pracownik może wykorzystać 8 godzin czasu pracy na zadania związane z wolontariatem.


Od kilku lat organizujemy akcję „GAZ-SYSTEM Wspólnie dla natury”, podczas której nasi pracownicy-ekoentuzjaści angażują się w sadzenie lasów. W tym roku posadziliśmy ponad 17 300 drzew, w tym dęby, lipy, wiązy, głóg, graby, klony, buki, sosny i jodły.


Angażujemy się również w wiele inicjatyw edukacyjnych. Współpracujemy z uczelniami i szkołami kształcącymi na kierunkach zgodnych z profilem działalności GAZ-SYSTEM. Prowadzimy prelekcje i warsztaty, w trakcie których dzielimy się praktyczną wiedzą oraz własnym doświadczeniem z uczniami i studentami. Organizujemy pikniki naukowe dla szkół oraz wspieramy organizacje działające na rzecz nauki i oświaty.

  Lokalizacja: OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

  OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.
  Główna siedziba
  CENTRALA SPÓŁKI
  ul. Mszczonowska 4
  02-337 Warszawa
  Oddziały
  • Gdańsk
   Oddział w Gdańsku
   ul. Wałowa 47
   Poznań
   Oddział w Poznaniu
   ul. Grobla 15
   Rembelszczyzna
   Oddział w Rembelszczyźnie, Nieporęt
   ul. Jana Kazimierza 578
   Pogórska Wola
   Oddział w Tarnowie
   Pogórska Wola 450
  • Wrocław
   Oddział we Wrocławiu
   ul. Gazowa 3
   Świerklany
   Oddział w Świerklanach
   ul. Wodzisławska 54

  Poznaj pozostałych pracodawców

  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   IT Vision Sp. z o.o.

   Kraków
   • 1 oferta pracy
   • rekrutacja zdalna
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   MDDP

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Barry Callebaut

   Łódź
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Pivotal Polska Sp. z o.o.

   Warszawa
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Marriott International

   Bethesda, Maryland(+3 lokalizacje)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Przedsiębiorstwo Inżynieryjne INMEL Sp. z o.o.

   Poznań
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Automation Trader

   Tychy
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Sandoz

   Warszawa(+5 lokalizacji)
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   1

   Medicus sp. z o.o.

   Wrocław
  • Obrazek firmy
   Logo firmy
   Licznik polubień
   0

   Łukasiewicz – Instytut Mikroelektroniki i Fotoniki

   Warszawa