www.ngk.com.pl

  • NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.
  • Najważniejsze informacje
  • Bądźmy w kontakcie
  • Praca, staż i rekrutacja
  • Strefa pracodawcy
  • Lokalizacje
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

0 poleceń pracodawcy
8 ofert pracy
Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Gliwice
Oddziały
Dąbrowa Górnicza
Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • umowa zlecenie
  • umowa o pracę tymczasową
Fakty
  • NGK Ceramics Polska to część międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. Jesteśmy producentem filtrów DPF, GPF, LSH oraz sensorów NOx.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Wybierz dział
Jak się u nas pracuje?
Pracujemy indywidualnie, w małych zespołach lub współdzieląc projekt z innymi działami firmy
Pracujemy stacjonarnie z możliwością kilku dni w miesiącu w trybie zdalnym
Pracujemy 8 godzin dziennie z możliwością wyboru godziny rozpoczęcia pracy
Realizujemy cele, za które jesteśmy premiowani
Rozwijamy się z pomocą pakietu szkoleń zewnętrznych
Dzień w firmie
Współpracujemy z wszystkimi zespołami w naszej firmie
Realizujemy swoje zadania oraz projekty rozwojowe
Uczestniczymy w wielu spotkaniach f2f lub poprzez aplikację Teams
Zdjęcie

Benefity

dla Ciebie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • dyżury lekarza w biurze
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Kontakt: NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Obserwuj pracodawcę

Otrzymuj powiadomienia o nowych rekrutacjach i programach stażowych, które prowadzi ten pracodawca. Bądź na bieżąco!

Poleć pracodawcę

Pracujesz u tego pracodawcy? Poleć pracodawcę, aby pokazać innym, że warto rozważyć jego ofertę.

Praca w firmie NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Asystent Automatyk - Gliwice

Asystent Automatyk

Gliwice
opublikowana: 03 grudnia 2022
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Mechanik UR - Gliwice

Mechanik UR

Gliwice
NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. - Automatyk UR - Gliwice

Automatyk UR

Gliwice
8
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
Zobacz oferty

Proces rekrutacyjny

Szukamy pracowników zmotywowanych do rozwoju w szeregach naszej firmy.
Rodzaj rekrutacji
  • 1

    Spotkanie w Agencji Pracy Tymczasowej

    Pierwsze spotkanie kwalifikacyjne, na którym prowadzone są wstępne testy kandydatów.

  • 2

    Spotkanie w siedzibie firmy

    Drugie spotkanie to grupowe testy kwalifikacyjne w siedzibie NGK, po których następuje indywidualna rozmowa z kandydatem.

  • 3

    Rozmowa indywidualna z kandydatem

    Jest to moment na poznanie doświadczenia zawodowego kandydata.

  • 4

    Informacja o wynikach rekrutacji

    Pracownicy Agencji Pracy Tymczasowej informują wszystkich kandydatów o wynikach rekrutacji oraz przekazują niezbędne informacje na temat zatrudnienia.

  • 1

    Weryfikacja CV

    Wnikliwie sprawdzamy kwalifikacje kandydata, jego doświadczenie zawodowe oraz stopień dopasowania do stanowiska, na które aplikuje.

  • 2

    Spotkanie rekrutacyjne

    Zapraszamy kandydata do siedziby naszej firmy, bądź poprzez aplikację Teams. Tu poznajemy bliżej kandydata oraz jego oczekiwania zawodowe.

  • 3

    Każdy kandydat biorący udział w spotkaniu otrzymuje informację zwrotną z wynikiem rekrutacji, niezależnie od jej rezultatu.

  • 4

    Decyzja o zatrudnieniu

    Kandydat, który przeszedł pozytywnie proces rekrutacji i zdecydował się na przyjęcie naszej oferty, otrzymuje garść informacji na temat dalszej procedury zatrudnienia.

Strefa pracodawcy

O nas

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd., światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. Centrala naszej korporacji mieści się w Nagoii, w Polsce natomiast znajdują się cztery zakłady produkcyjne. Trzy z nich w Gliwicach, specjalizujące się w produkcji ceramicznych filtrów cząstek stałych do silników Diesla DPF, filtrów GPF do silników benzynowych, wkładów katalitycznych LSH oraz sensorów NOx. Czwarty zakład mieści się w Dąbrowie Górniczej, rozwijając obecnie produkcję filtrów DPF.

0 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Zdjęcie
Co jest dla nas ważne?

Przede wszystkim ludzie, którzy chcą pokazać nam swoje zaangażowanie, nawiązując z nami długoterminową współpracę. Każdy, kto chce się z nami rozwijać, realizując przy tym wyznaczone wspólnie cele zawodowe oraz korporacyjne. Ludzie, dla których liczy się wzajemny szacunek, nieustanne doskonalenie oraz dbałość o przyjazną atmosferę pracy, którą chcemy się cieszyć razem z Wami.

Szkolenia pracowników

Dużą wagę przywiązujemy również do programów rozwojowych oraz szkoleń pracowników z każdego szczebla organizacji. Co roku przeznaczamy na ten cel skrojoną na miarę pulę pieniędzy, aby każda z pracujących dla nas osób mogła poszerzać swoją wiedzę oraz umiejętności zawodowe. Nie chcemy stać w miejscu i jesteśmy z tego dumni!

Zdjęcie
Praca w NGK i to co poza nią

    Lokalizacja: NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

    Jana Gutenberga 6
    44-109 Gliwice
    Oddziały
    • Dąbrowa Górnicza
      ul. Ceramiczna 1

    Poznaj pozostałych pracodawców

    • Obrazek firmy
      Logo firmy
      Licznik polubień
      1

      AIUT Sp. z o.o.

      Gliwice(+4 lokalizacje)
      • 22 oferty pracy
      Logo firmy
      0

      Objectivity Sp. z o.o.

      Coventry(+2 lokalizacje)
      • 147 ofert pracy
      • rekrutacja zdalna
      • dodatkowe benefity
      Logo firmy
      0

      WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

      Zabrze(+8 lokalizacji)
      Logo firmy
      1

      Euroclear Bank SA/NV

      Kraków
      Logo firmy
      0

      Reply Polska Sp. z o.o

      Katowice
      Logo firmy
      3

      H&M Hennes&Mauritz Logistics Sp. z o.o.

      Gądki k/Poznania(+2 lokalizacje)
      Logo firmy
      1

      Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

      Cieszyn(+4 lokalizacje)
      Logo firmy
      0

      Pasta Food Company Sp. z o.o.

      Opole
      Logo firmy