Selekcja nadesłanych aplikacji
Spośród nadesłanych do nas CV, wybieramy te, które najpełniej spełniają wymagania określone w ofercie pracy.
Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami
Z osobami, których CV nas zainteresowało, kontaktujemy się telefonicznie. Rozmowa ma na celu poznanie oczekiwań kandydata. Jeśli są zbieżne z tym, co możemy zaoferować, zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby firmy.
Rozmowa kwalifikacyjna
Celem rozmowy kwalifikacyjnej jest lepsze poznanie kandydata, jego motywacji i aspiracji zawodowych.
Decyzja o wyborze kandydata
Z osobą, której chcemy zaproponować zatrudnienie, kontaktujemy się telefonicznie, by przedstawić ofertę pracy.
Narodowy Instytut Leków jest instytutem badawczym. Instytut prowadzi rozległą i różnorodną działalność na rzecz ochrony zdrowia w Polsce, podstawowym zadaniem jest prowadzenie prac naukowo-badawczych, rozwojowych, kontrolnych i edukacyjno-usługowych z zakresu oceny produktów leczniczych i wyrobów medycznych, bezpieczeństwa ich stosowania i skuteczności leczniczej, dostosowania do potrzeb ochrony zdrowia ludności i zwierząt oraz rozwoju nauki, badań związanych z wprowadzaniem do lecznictwa nowych produktów leczniczych, badań nad nowymi narkotykami syntetycznymi, a także różnorodnych działań na rzecz zwalczania zakażeń wywoływanych przez niebezpieczne drobnoustroje poprzez zastosowanie wyników prowadzonych badań w celu identyfikacji, zwalczania i profilaktyki wybranych zagrożeń biologicznych.
DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA
W NIL prowadzone są różnorodne badania dotyczące jakości leków oraz zastosowania nowych metod analitycznych. Prowadzone są również badania mikrobiologiczne dotyczące zjadliwości i lekooporności drobnoustrojów.
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA
Jednostki organizacyjne NIL oferują usługi w zakresie kompleksowej oceny jakości produktów leczniczych i wyrobów medycznych jak również w zakresie ekspertyz mikrobiologicznych i analiz genetycznych.
Podstawowym zadaniem Instytutu jest prowadzenie prac naukowych, kontrolno-badawczych i usługowo-badawczych z zakresu oceny produktów leczniczych, wyrobów medycznych, bezpieczeństwa ich stosowania, skuteczności leczniczej, dostosowanych do potrzeb ochrony zdrowia ludności i zwierząt oraz rozwoju nauki, badań związanych z wprowadzaniem do lecznictwa nowych produktów leczniczych, a także działania na rzecz zmniejszenia częstości występowania zakażeń poprzez zastosowanie wyników prowadzonych badań w celu identyfikacji, zwalczania i profilaktyki wybranych zagrożeń biologicznych.
Narodowy Instytut Leków pełni rolę służby państwowej w systemie ochrony zdrowia poprzez realizację polityki zdrowotnej państwa oraz zaleceń Unii Europejskiej. Rolą Instytutu jest zapewnienie społeczeństwu bezpiecznych i skutecznych produktów leczniczych i wyrobów medycznych w imieniu narodowych i europejskich instytucji rządowych Realizując zalecenia Unii Europejskiej Narodowy Instytut Leków wykonuje zadania Państwowego Laboratorium Kontroli Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, będącego odpowiednikiem Official Medicines Control Laboratory (OMCL).
DYDAKTYKA I EDUKACJA
W Narodowym Instytucie Leków – Rada Naukowa Narodowego Instytutu Leków przeprowadza przewód doktorski i nadaje stopień naukowy doktora nauk farmaceutycznych. Narodowy Instytut Leków prowadzi również: