Odwiedź nas

 • Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

  Branża
  • Produkcja - zakłady przemysłowe
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Drzewce
  Oddziały
  Warszawa
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  • kontrakt B2B
  • umowa na zastępstwo
  • umowa o staż / praktyki
  Fakty
  • Firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, znana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Zatrudniamy ponad 350 osób. Jesteśmy liderem w branży. Spełniamy oczekiwania naszych klientów.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  Ważna jest dla nas współpraca i proaktywne działanie na wysokim poziomie. Stawiamy na innowacje, które może zgłosić i wdrożyć każdy z naszych pracowników by usprawnić codzienną pracę. Możemy pochwalić się dobrą atmosferą i współpracownikami, którzy pozostają z nami na długo. Stanowimy- w odróżnieniu od koncernów- niewielki, ale wyjątkowy zespół. Dzięki temu każdy ma realny wpływ i satysfakcję z wykonywanej pracy. Szanujemy równowagę pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Lubimy się.

  Dzień w firmie

  Na terenie zakładu znajduje się hala produkcyjna z najnowocześniejszym parkiem maszynowym oraz 8 liniami butelkującymi wodę oddzielnie dla każdego rodzaju opakowania. Nad bezpieczeństwem wody przez cały proces jej rozlewu czuwa zaawansowane technologicznie, akredytowane laboratorium. Butelki wody w paletach trafiają do magazynu wysokiego składowania, który ma swój własny system zarządzania zapasami. Przy magazynie kilkanaście doków załadunkowych czeka na samochody, które wodę zabiorą do Klientów
  Zdjęcie

  Kontakt: Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  19

  Zróżnicowany asortyment naszej wody mineralnej – eleganckie małe butelki Cisowianki Perlage, wygodne butelki sportowe, puszki, butelki szklane o różnej pojemności. Cisowianka to woda dla każdego, na każdą możliwą okazję.

  8

  Na hali produkcyjnej znajduje się 8 linii butelkujących naturalną wodę.

  1 979

  W roku 1979 Cisowianka została po raz pierwszy wydobyta ze złóż wodonośnych.

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  W niedalekiej okolicy Nałęczowa, w Drzewcach wśród pagórkowatego terenu położony jest nowoczesny zakład producenta wody Cisowianka, gdzie wszystkie zabudowania zostały wpisane w otaczający krajobraz. Stawiamy na połączenie wysokiej jakości, nowoczesnej technologii, nieszablonowego działania, innowacyjności, ekologii oraz doskonałego i zdrowego produktu jakim jest woda, wydobywana z naturalnych pokładów. Wspomagamy lokalną społeczność, współpracujemy z Gminą Nałęczów, Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury czy Towarzystwem Przyjaciół Nałęczowa. Dbamy o dziedzictwo kulturowe angażując się w renowację zabytków w Nałęczowie m.in. Pałac Małachowskich czy willa "Uciecha". Udzielamy się także jako sponsor tytularny klubu piłkarskiego z Drzewiec i wspomagamy Ochotnicze Jednostki Straży Pożarnej. Podtrzymujemy rolnicze tradycje regionu kultywując uprawy ekologiczne i wykorzystując produkty w restauracji Water&Wine na terenie zakładu. Śmiało patrzymy w przyszłość i realizujemy innowacyjne projekty m.in. otwarcie tradycyjnej piekarni czy uprawa winorośli na potrzeby Winnicy Majątek Drzewce.

  Zapraszamy do współpracy.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

   

  Lokalizacja: Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.

  Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
  Główna siedziba
  Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.
  Drzewce 35
  24-150 Drzewce
  • Oddziały
   Warszawa
   Franciszka Nullo 2

  Poznaj pozostałych pracodawców