• MM Kwidzyn sp. z o.o
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
MM Kwidzyn sp. z o.o

MM Kwidzyn sp. z o.o

 • 3 polecenia pracodawcy
Branża
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
 • Energetyka
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
Lokalizacja
Główna siedziba
Kwidzyn
Oddziały
Kraków, Warszawa
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • MM Kwidzyn sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów papieru, tektury i celulozy w Europie. Jesteśmy częścią austriackiej grupy MM, specjalizującej się w branży opakowań z tektury i papieru.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Masz wiedzę z zakresu chemii lub biologii? W naszej firmie poznasz tajniki procesów technologicznych produkcji zrównoważonych i nadających się do recyklingu produktów. A może masz zmysł techniczny i interesuje Cię świat ogromnych maszyn i kotłów? U nas masz okazję zdobyć cenną wiedzę i doświadczenie techniczne z zakresu utrzymania ruchu produkcyjnego. Szukasz pracy, w której będziesz mógł zdobywać wiedzę, rozwijać się i uczyć się u boku doświadczonych ekspertów? Zapraszamy!

Dzień w firmie

Średnio około 1100 ton wyprodukowanej masy celulozowej
Średnio ponad 2000 ton wyprodukowanego papieru i tektury
Średnio około 2000 ton papieru i tektury przygotowanej na wymiar dla klienta
Średnio 130 ciężarówek z papierem wysłanych do naszych klientów
Zdjęcie

Kontakt: MM Kwidzyn sp. z o.o

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

MM Kwidzyn sp. z o.o

Strefa pracodawcy

MM Kwidzyn sp. z o.o

Co nas wyróżnia?

40

lat w branży

1 600

pracowników w Kwidzynie

13 000

pracowników na całym świecie

Zdjęcie

O nas

Fabryka w Kwidzynie to zintegrowany zakład celulozowo-papierniczy. Oznacza to, że prowadzimy pełny proces technologiczny produkcji papieru i tektury oraz wytwarzamy energię i zarządzamy gospodarką wodno-ściekową na potrzeby zakładu, a także mieszkańców lokalnej społeczności. Nie tylko produkujemy zrównoważone, innowacyjne i nadające się do recyklingu produkty, ale także inwestujemy w najlepsze ekologiczne rozwiązania.

Nasz zespół jest dla nas priorytetem! Dbamy o bezpieczeństwo pracowników, a także wspieramy ich rozwój i zdrowie oferując szeroki wachlarz benefitów. Działamy z pasją i organizujemy atrakcyjne wydarzenia dla pracowników i ich rodzin, m.in. marsze na orientacje połączone z sadzeniem drzewek, imprezy świąteczne z zabawami dla dzieci, akcje charytatywne, warsztaty związane ze zdrowym żywieniem i wiele więcej.

Jesteśmy firmą silnie zaangażowaną na rzecz lokalnej społeczności – aktywnie wspieramy nasze miasto i region, dbamy o ekologię i zrównoważony rozwój, promujemy sport i zdrowy styl życia, a także edukujemy uczniów i studentów. 

Od ponad 25 lat nasza Fundacja Opiekuńcza wspiera najbardziej potrzebujących niosąc im niezbędną pomoc finansową i rzeczową.

Od 12 lat organizujemy jedną z najbardziej uznanych w Polsce imprez sportowych – Kwidzyński Bieg Papiernika, który co roku przyciąga około 3000 biegaczy, którzy pokonują dystans 10 km ulicami Kwidzyna.

Obrazek kciuka w górę
3 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Galeria

 

Lokalizacja: MM Kwidzyn sp. z o.o

MM Kwidzyn sp. z o.o
Główna siedziba
MM Kwidzyn sp. z o.o.
ul. Lotnicza 1
82-500 Kwidzyn
 • Oddziały
  Kraków
  MM Shared Sevices sp. z o.o., ul Lubicza 23A
  Warszawa
  MM Kwidzyn sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 65

Poznaj pozostałych pracodawców