• MIRO sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
MIRO sp. z o.o.

MIRO sp. z o.o.

 • 3 polecenia pracodawcy
Branża
 • Służba zdrowia / Medycyna / Weterynaria
Lokalizacja
Główna siedziba
Warszawa
Oddziały
Leszno, Puławy, Gliwice, Straszyn
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • kontrakt B2B
Fakty
 • Historia MIRO to ponad 20 lat doświadczeń, innowacji i rozwoju. Wykrywać problemy wcześniej, diagnozować dokładniej, leczyć skuteczniej.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Jesteśmy jednym z największych dostawców wysokiej klasy urządzeń diagnostycznych. Oferujemy konkurencyjne warunki finansowania jego zakupu, specjalistyczną obsługę serwisową oraz możliwość poszerzania kompetencji w ramach profesjonalnych szkoleń. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań dla medycyny. Działamy w pełnej synergii, a nasza kompleksowa oferta uzupełnia się w ramach współpracujących ze sobą spółek.

Dzień w firmie

Historia sukcesu. Źródłem naszych sukcesów od początku są ludzie – ich pasja, otwartość na nowe pomysły i energia, by niemożliwe uczynić możliwym. To dzięki nim z niewielkiej firmy staliśmy się grupą prężnie działających spółek i jednym z liderów rynku, na którym od początku wyznaczamy standardy niezawodności i profesjonalizmu. Dziś zatrudniamy blisko 100 osób, cieszymy się zaufaniem tysięcy Klientów i z dumą wspieramy rozwój nowoczesnej diagnostyki oraz związanych z nią produktów i usług.
Zdjęcie

Kontakt: MIRO sp. z o.o.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

MIRO sp. z o.o.

Strefa pracodawcy

MIRO sp. z o.o.

Co nas wyróżnia?

30

30 lat doświadczenia i historii

5 000

Ponad 5000 zadowolonych Klientów

120

Ponad 120 pracowników grupy MIRO

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Zbudowaliśmy zgrany zespół ludzi, którzy każdego dnia pracują na wspólny sukces. Dzięki łączącym nas wartościom rozwijamy się z myślą o przyszłości, w której medycyna i technologia łączą siły dla lepszego jutra. Lojalnie budujemy wartość naszej marki, mamy do siebie zaufanie i wszyscy czujemy się odpowiedzialni za to, co robimy. Myślimy do przodu, bo to innowacyjność od początku jest naszą dewizą. Działamy skutecznie, jesteśmy zorientowani na cel i dobrze wiemy, co chcemy osiągnąć. Wspólnie tworzymy niepowtarzalny charakter i osobowość firmy MIRO.

Obrazek kciuka w górę
3 użytkowników poleca tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

Twórz z nami #przyszłość medycyny

 


Lokalizacja: MIRO sp. z o.o.

MIRO sp. z o.o.
Główna siedziba
MIRO sp. z o.o.
Mińska 25B/u1
03-808 Warszawa
Oddziały
 • Leszno
  Al. Zygmunta Krasińskiego 20A
  Puławy
  ul. Mościckiego 1, lok. A038
  Gliwice
  ul. Jasnogórska 3/71 lok.B03
  Straszyn
  ul. Starogardzka 42 lok. B12A

Poznaj pozostałych pracodawców