<b>TWÓJ SUKCES JEST MIARĄ NASZEGO…</b>

TWÓJ SUKCES JEST MIARĄ NASZEGO…

Sprawdź aktualne oferty i dołącz do naszego zespołu

 • MECALAC Polska sp. z o.o.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
MECALAC Polska sp. z o.o.

MECALAC Polska sp. z o.o.

  Branża
  • Budownictwo/Geodezja
  • Motoryzacja
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Łaziska Górne
  Oddziały
  Kobierzyce
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  Fakty
  • Spółka MECALAC Polska należy do międzynarodowej GRUPY MECALAC, będącej uznanym na całym świecie liderem, w projektowaniu, produkcji i dystrybucji miejskiego sprzętu budowlanego.

  Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

  Jak się u nas pracuje?

  W MECALAC każdy pracownik ma znaczenie. Od ponad 10 lat budujemy trwały i stabilny zespół ludzi, ceniący wspólne wartości, takie jak profesjonalizm, zaangażowanie i własną inicjatywę. W zamian ofiarujemy stabilne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania oraz stały rozwój zawodowy.

  Dzień w firmie

  Wierzymy, że firma jest tak silna i stabilna, jak ludzie w niej pracujący. To oni w pierwszej linii frontu budują wizerunek marki i stanowią o wysokiej jakości oferowanych usług. Jeśli masz pomysł na siebie w naszej firmie, powiedz nam o tym. Ułożymy wspólnie twój dzień pracy tak, abyś mógł go zrealizować.
  Zdjęcie

  Kontakt: MECALAC Polska sp. z o.o.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  MECALAC Polska sp. z o.o.

  Strefa pracodawcy

  MECALAC Polska sp. z o.o.

  Co nas wyróżnia?

  1

  MECALAC to coś więcej niż maszyny, to sposób na życie i swoista filozofia stylu pracy, w której priorytetami jest jakość, efektywność i wychodzenie poza utarte schematy działania.

  Zdjęcie
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  Spółka MECALAC Polska należy do międzynarodowej GRUPY MECALAC, będącej uznanym na całym świecie liderem, w projektowaniu, produkcji i dystrybucji miejskiego sprzętu budowlanego. Innowacje wdrażane przez grupę są regularnie nagradzane międzynarodowymi nagrodami m.in. za design, optymalizację bezpieczeństwa, wydajność i poszanowanie środowiska. W chwili obecnej GRUPA MECALAC to 5 fabryk produkcyjnych, 9 spółek handlowych i sieć ponad 220 niezależnych dystrybutorów na całym świecie. W asortymencie grupy jest już 5 kategorii produktowych, na którą składa się 59 modeli maszyn, w tym: koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, wozidła budowalne i walce.


  MECALAC POLSKA to jedna z 9 spółek międzynarodowej grupy, która od 2012 roku rozwija swoją wewnętrzną sieć sprzedażowo-serwisową na rynku krajowym. Swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę i stale pracuje nad rozwojem nowych punktów oddziałów i wewnętrznej sieci dilerskiej.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

   

  Lokalizacja: MECALAC Polska sp. z o.o.

  MECALAC Polska sp. z o.o.
  Główna siedziba
  MECALAC Polska sp. z o.o.
  ul. Jaworowa 1
  43-170 Łaziska Górne
  • Oddziały
   Kobierzyce
   ul. Brzozowa 2, Ślęza

  Poznaj pozostałych pracodawców