<b>Innovators you can count on</b>

Innovators you can count on

Bringing 3D Printing to products near you.

 • Materialise S.A.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Praca, staż i rekrutacja
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
Materialise S.A.

Materialise S.A.

 • 1 oferta pracy
Branża
 • Badania i rozwój
 • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
 • Produkcja - zakłady przemysłowe
Lokalizacja
Główna siedziba
Bielany Wrocławskie
Jak zatrudniamy
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o staż / praktyki
Fakty
 • Materialise to firma o międzynarodowym zasięgu z ponad 30 letnim doświadczeniem w branży druku 3D.

Zobacz, jak wygląda praca w naszej firmie

Jak się u nas pracuje?

Ludzie - Inspiracja i ciekawość napędzają nas w bardzo realny sposób. Żyjemy i oddychamy naszą misją. Podążamy za trendami. Koncentrujemy się na inteligentnych rozwiązaniach. W Materialise dajemy naszym pracownikom otwarte i dynamiczne środowisko pracy, inwestując w ich energię.
Integralność – Prawdziwie przełomowe momenty w Materialise zostały osiągnięte w oparciu o zaufanie i wzajemny szacunek, dlatego tak ważne są dla nas długotrwałe relacje. Dlatego właśnie uczciwość, rzetelność, otwartość i transparentność są tak ważne w naszej współpracy z Wami.
Jakość – To coś, co przetrwa. To właśnie jakość sprawia, że innowacyjne rozwiązania stają się ponadczasowe. Dlatego też nasze najnowocześniejsze oprogramowanie i wysokiej jakości produkty oraz usługi są nieustannie doskonalone. Robimy to, by zapewnić naszym klientom jakość i niezawodność, na jaką zasługują. Wraz z rozwojem technologii i potrzeb klientów, zmienia się również nasze podejście do jakości.

Dzień w firmie

Nowoczesny budynek produkcyjno-biurowy o pow. 10.000 m2 to miejsce pracy z przestronnymi, komfortowymi biurami oraz klimatyzowanymi halami produkcyjnymi. Posiadamy też duże zaplecze socjalne, parking dla pracowników oraz zadaszoną wiatę rowerową.
W naszej wspólnej, w pełni wyposażonej kuchni, czeka kawa, herbata, ciasteczka, a co środę dostawa świeżych owoców.
Pełne wyzwań, przyjazne i wielokulturowe środowisko, umożliwia nam współpracę zarówno na poziomie lokalnym, jak i międzynarodowym.
Zdjęcie

Kontakt: Materialise S.A.

Obrazek kciuka w górę
Poleć pracodawcę

Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

Praca w firmie Materialise S.A.

Materialise

IT Administrator

Materialise
Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
 • Specjalista (Mid / Regular)
 • Pełny etat
 • Umowa o pracę
 • Praca stacjonarna, Praca hybrydowa

Aplikuj szybko

1
tyle naszych ofert pracy znajdziesz na Pracuj.pl
zobacz oferty
Materialise S.A.

Strefa pracodawcy

Materialise S.A.

Co nas wyróżnia?

27

ponad 27 oddziałów Materialise na całym świecie

30

ponad 30 lat doświadczenia w branży przemysłowego druku 3D

38

ponad 38 profesjonalnych maszyn wytwarzających produkty w technologiach przyrostowych

Zdjęcie
Obrazek sekcji nasza idea.

O nas

Z siedzibą w Belgii i oddziałami na całym świecie, firma Materialise NV łączy największą grupę wyspecjalizowanych twórców oprogramowania z największymi zakładami produkcyjnymi w technologii wytwarzania przyrostowego (AM) na świecie. Jeden z takich zakładów ma swoją siedzibę w Bielanach Wrocławskich, k. Wrocławia, gdzie prowadzi działalność Materialise i zarządza jedną z największych w Polsce fabryk druku 3D. 


Zakład produkcyjny Materialise S.A. koncentruje swoją działalność na wykorzystaniu selektywnego spiekania laserowego (SLS). Udostępniając swój zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz kompleksowe usługi wspierające realizację projektów w technologiach przyrostowych, umożliwiamy klientom doświadczanie nowego wymiaru produkcji oraz nową perspektywę zarządzania projektami.


Świadczymy usługi produkcyjne klientom z różnych branż, od wiodących producentów towarów konsumpcyjnych, przez renomowanych twórców maszyn i urządzeń wykorzystywanych w branży medycznej, do znaczących graczy w przemyśle lotniczym oraz motoryzacyjnym. Ponadto, umożliwiamy naszym klientom przejście na cyfrowy proces produkcyjny i wprowadzanie innowacji, które mogą na zawsze zmienić oblicze ich branż. I to sprawia, że jesteśmy pionierami w branży druku 3D. Nieustannie inspirujemy realizując naszą misję - współtworzenie lepszego i zdrowszego świata.

Obrazek kciuka w górę
Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

 

Lokalizacja: Materialise S.A.

Materialise S.A.
Główna siedziba
MATERIALISE S.A.
ul. Belgijska 1
55-040 Bielany Wrocławskie

Poznaj pozostałych pracodawców